Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Maciej Borowiec Borowiec

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Busko-Zdrój
Secemin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Dzięki Maćkowi bardzo szybko opanowałam podstawy programowania. Wszystko tłumaczy cierpliwie i do skutku :) Jest bardzo sympatyczny i zawsze przygotowany do zajęć.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2016

Miałem przyjemność niejednokrotnie korzystać z korepetycji u Maćka. Czy to przy zagadnieniach bazodanowych, czy aplikacji webowej wykazywał się szerokim zakresem kompetencji, skrupulatnym przygotowaniem od strony technicznej jak i wyrozumiałością dla laika takiego jak ja. Projekty przy których mi pomagał zawsze były wysoko oceniane, a umiejętności które mi przekazywał skutecznie podniosły moje kwalifikacje.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2016

Świetny korepetytor! Przekazuje wiedzę w sposób jasny, zrozumiały i dokładny. Ma anielską cierpliwość i bez nerwów tłumaczy materiał aż do skutku. Widać, że do obowiązków podchodzi w sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem. Zajęcia prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Maciek jest świetnym i wyrozumiałym nauczycielem. Nauczył mnie tworzyć bazy danych, programować w PHP oraz podstaw HTML i CSS, dzięki czemu doskonale poradziłam sobie na zaliczeniach. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze rzeczy w prosty i zrozumiały sposób (podaje mnóstwo przykładów, dzięki czemu łatwiej jest się nauczyć i zapamiętać dany materiał). Nigdy się nie złości, dzięki czemu lekcje odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Jego cierpliwość zrobiła na mnie ogromne wrażenie (dodam, że nie jestem zbyt ogarnięta w programowaniu, przez co zadaje wiele zbędnych i głupich pytań ), a mimo to nadal nie udało mi się go zdenerwować :P. Polecam zajęcia z Maćkiem, bo można szybko i bezstresowo nauczyć się programować :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.