Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Szczecin (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, jestem absolwentem filologii romańskiej. Na codzień język francuski stanowi przedmiot mojej pracy, ale również ogromną pasję, którą chętnie się podzielę. Jako absolwent studiów filologicznych również ze specjalizacją pedagogiczną, oferuję zajęcia w przyjaznej atmosferze na każdym poziomie językowym: zarówno dla początkujących, jak i dla tych którzy już posługują się tym językiem w mowie i piśmie. Zajęcia odbywają się u mnie (ścisłe centrum) w elastycznych godzinach (mogę się dopasować do wymagań ucznia). Oferuję rozwijanie wszystkich kompetencji językowych (pisanie, słuchanie, konwersacje, gramatyka), jak również tych, wybranych przez ucznia (np. tylko konwersacje lub tylko gramatyka). W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt: +48 607-123-110 (odpowiadam również na sms-y). 

Au revoir!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Filologia romańska z językiem włoskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.