Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Śrudmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień Dobry.

Nazywam się Maciej i jestem doświadczonym instruktorem/trenerem pływania. Pływanie to jest jedna z moich ulubionych pasji obok sztuk walk oraz akrobatyki. Ukończyłem akademię wychowania fizycznego, dzięki której mam odpowiednią wiedzę o metodyce nauczania pływania. Jestem osobą bardzo kontaktową i lubię pracować z ludźmi a dokładnie pomagać im nauczyć się lub polepszyć styl pływania. Bardzo mocno przykładam nacisk na różnorodność ćwiczeń i dostosowanie poziomu nauczania do kursanta. Staram się aby atmosfera na moich zajęciach była luźną i przyjacielska. Z uczniami początkującymi zawsze wchodzę do wody dla bezpieczeństwa, oraz dla lepszego nauczania i zrozumienia danych ćwiczeń. Prowadzę zajęcia dla początkujących jak i awansowanych, treningi techniczne, oraz wytrzymałościowe.Serdecznie zapraszam osoby dorosłe na zajęcia z nauki pływania, oraz doskonalenia.Koszt takich zajęć u mnie to 50zł za 1h + bilet wstępu dla kursanta.Zajęcia odbywają się głównie na basenie na ulicy Inflanckiej 8.Kontakt najlepiej telefonicznie 799-922-726. Godziny do ustalenia od 6-21.

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie!!

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 21:00
Wtorek06:00 - 17:00
Środa06:00 - 21:00
Czwartek06:00 - 17:00
Piątek06:00 - 21:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela09:00 - 15:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.