Maciej Pawłowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Katowice
Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Szczecin
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia90 - 120 / 60 min

Maciej Pawłowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/540 opinii

Opis ogłoszenia

Wyniki moich uczniów

Matura 2022
Najwyższy wynik z chemii-  90%  Natalia z Krakowa 
Najwyższy wynik z biologii- 92% Piotr z Katowic
Gratulacje!

Matura 2021
Najwyższy wynik na maturze z chemii uzyskała Kaja  [98%!!]
Najwyższy wynik na maturze z biologii uzyskała Dominika - 87%
Serdecznie gratuluję!

Wyniki 2020
Najwyższy wynik z biologii:  92 %!
Najwyższy wynik z chemii: Trzech uczniów ma wynik 88%!
Serdecznie gratuluję!

Sukcesy 2019
Z nieskrywaną dumą informuję, że spośród moich uczniów tegoroczny najwyższy wynik z biologii zdobyła moja uczennica z V LO w Krakowie - 92%(!!)
Z Chemii najwyższy wynik uzyskał uczeń z II LO w Katowicach -87%

11 uczniów zdobyło wymarzony indeks
5 INDEKSÓW- LEKARSKI
3 INDEKSY- LEKARSKO-DENTYSTYCZNY
3 INDEKSY- WETERYNARIA

O zajęciach

Witam serdecznie, nazywam się Maciej Pawłowski i jeśli szukasz skutecznego przygotowania do matury to jesteś we właściwym miejscu:)
Jestem studentem medycyny oraz założycielem "Szkoły Studentów Medycyny"- szkoły przygotowującej do matury z chemii i biologii.
Nasi uczniowe co roku dostają się na medycynę i inne wymarzone przez siebie kierunki.
Posiadam wieloletnie doświadcznie, przygotowaniem do matury zajmuję się zawodowo (prowadzę działalność gospodarczą).
Prowadzę tylko zajęcia indywidualne.  Zarówno stacjonarne jak i online (zajęcia online świetnie się sprawdziły więc serdecznie polecam!).

Co mnie charakteryzuje?
Naszym głównym celem jest jak najlepszy wynik na maturze i na tym się koncentrujemy. Nie "przeuczam", ponieważ znam od podszewki wymagania maturalne, typy zadań oraz schematy odpowiedzi, na zajęciach koncentrujemy się na tym co istotne pod kątem matury i nie tracimy czasu. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, znajduję mocne i słabe strony ucznia. Staram się "dotrzeć" do każdego!

Jak wyglądają zajęcia?
Na każdych zajęciach łączę teorię z praktyką. Omawawiamy sobie najważniejsze zagadnienia, potrzebne wzory itd. a następnie rozwiązujemy zadania maturalne CKE i moje autorskie. Omawiam dokładnie wszelkie zadania które sprawiają/sprawiały w przeszłości problem uczniowi.

Czego oczekuję od uczniów?
Przede wszystkim zaangażowania i  determinacji w osiągnięciu celu którym jest wysoki wynik maturalny i dostanie się na wymarzony kierunek.  Naszym wspólnym celem jest jak najwyższy wynik na świadectwie maturalnym i do niego razem konsekwetnie dążymy!

Zapraszam do współpracy wszystkie ambitne i zdeterminowane osoby- licealistów oraz osoby chcące poprawić wynik maturalny!
Prowadzę zajęcia dla wszystkich klas liceum.  Przygotowuję również "od zera".

Zajęcia dla uczniów klasy 3 liceum oraz osób poprawiających trwają (najczęściej) 1,5h/tydzień (2h lekcyjne)
Zajęcia dla uczniów klasy 1 liceum trwają 1h/tydzień.
Tyle w zupełności wystarcza.
---------------------------------------- ---------------------------------------- ----

Więcej o mnie

Nazywam się Maciej Pawłowski, nauczeniem do matury zajmuję się zawodowo od ponad 5 lat. Moi uczniowie co roku dostają się na kierunki lekarskie i pokrewne. Jestem twórcą "szkoły studentów medycyny" której celem  jest wykorzystywanie potencjału studentów medycyny w przygotowywaniu młodszych kolegów do matury z biologii I chemii. Naszym celem jest przekazywanie sukcesu maturalnego. Oprócz tego moją najnowszą inicjatywą jest "Szkoła olimpijczyków" w ramach której współpracuję z najlepszymi w swoim fachu tj. Z laureatami olimpiad krajowych. Dzięki temu oferuję od tego roku również zajęcia z matematyki u olimpijczyków. Dzięki temu jestem w stanie zaproponować kompleksowe przygotowanie pod kątem medycyny (Biologia+chemia + matematyka).

---------------------------------------- ---------------------------------------- ------
Cennik
Zajęcia u mnie-130zł
Zajęcia ze studentami medycyny/olimpijczykami- 110-120zł/h
Zniżki przy zapisie na dwa przedmioty!

Zapraszam serdecznie na zajęcia i do podjęcia wyzwania jakim jest osiągnięcie wysokiego wyniku maturalnego i lepsze zrozumienie chemii!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 40
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Świetnie prowadzone zajęcia, wszystko tłumaczone w sposób jasny i bardzo zrozumiały. Od początku można wyczuć profesjonalizm i duże doświadczenie Pana Macieja. Najlepszy nauczyciel jakiego spotkalam! Serdecznie polecam wszystkim chcącym przygotować się do matury :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2023

Uzyskałam 85% z matury z chemii, co pozwoliło mi się dostać na studia lekarskie w moim rodzinnym mieście. Korepetycje zaczęłam około 2 miesiące przed maturą, a na zajęciach kładziony był nacisk na sposoby rozwiązywania zadań maturalnych.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panem Maćkiem! Zarówno zajęcia z biologii i chemii były super prowadzone. Wcześniej miałam problemy z nauką chemii w szkole, ale dzięki tym korepetycjom udało mi się w końcu zrozumieć ten przedmiot. Robienie zadań maturalnych na zajęciach dużo pomaga, a jeśli jest jakieś zagadnienie którego się nie rozumie Pan Maciek wytłumaczy je w zrozumiały sposób :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2023

Bezapelacyjnie najlepszy korepetytor jakiego spotkałem na mojej edukacyjnej drodze! Przede wszystkim bardzo wysoki poziom merytoryczny i niesamowita umiejętność przekazywania wiedzy w sposób jasny i zrozumiały. Pan Maciej potrafił zaciekawić mnie tematami które wcześniej nigdy nie były w kręgu moich zainteresowań :) zdecydowanie polecam!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Maćka, poprawiałam w tym roku maturę z biologii I chemii żeby dostać się na medycynę i spełnić swoje marzenie (jestem już po innych studiach ). Przygotowywałam się więc praktycznie od zera z Panen Maćkiem, intensywny rok nauki i wyniki które uzyskałam (85 chemia, 80 biologia) bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Pan Maciek jest prawdziwym "fachowcem" w dziedzinie przygotowania do matur! :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Zajęcia prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze, Pan Maciej w sposób prosty i zrozumiały tłumaczy zagadnienia które na początku wydają się czarną magią :) wyniki z matur lepsze niż się spodziewalelam i jestem spokojna rekrutacji na studia więc zdecydowanie polecam Pana Macieja!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Mój wynik z biologii to 87%, jestem bardzo zadowolona, do matury z Panem Maćkiem przygotowywałam się ok. 2 lat i nie był to czas zmarnowany, mnóstwo zadań maturalnych, dogłębne omówienie teorii, w sposób jasny i zrozumiały. Bardzo polecam zajęcia!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Panie Macieju bardzo dziękuję za przygotowanie mnie do matury, właśnie dostałem się z pierwszej listy do Łodzi :))) serdecznie polecam zajęcia, troche ponad rok temu nie spodziewałem się ze opanuje ten ogrom materiału (biologia + chemia), u mnie w szkole poziom był niestety dramatyczny, zwłaszcza biologii :/ ale z Panem Maciejem od pierwszych zajęć poczułem że dobrze trafilem, właściwy człowiek na właściwym miejscu :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Maćka! Już po czterech pierwszych zajęciach mogę powiedzieć ,że lepiej trafić nie mogłam :) i zdecydowanie polecam zajęcia online, bardzo wygodna forma i mimo początkowych moich wątpliwości bardzo dobrze się sprawdza faktycznie.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Zdecydowanie najlepszy korepetytor z którym miałam przyjemność współpracować. Doskonałe podejście do ucznia, ogrom wiedzy przekazany w jasny i klarowny sposób oraz wszystko dokładnie wytłumaczone. Trafiłam najlepiej jak mogłam i szczerze polecam!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Zajęcia odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze , wszystkie pytania i wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane , gorąco polecam zajęcia z Panem Maćkiem , czas nie był zmarnowany .

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Na lepszego korepetytora nie mogłam trafić! Miałam bardzo duze zaleglosci z biologii i chemii a po paru zajęciach z Panem Maćkiem wszystko zaczęło stawać się bardziej oczywiste. Polecam z całego serca!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Chodziłam na korepetycje z biologii do Pana Maćka tylko w trzeciej klasie liceum i to była jedna z moich najlepszych decyzji. Dzięki nim udało mi się zrozumieć w jaki sposób należy formułować odpowiedzi na maturze z biologii tak, aby móc "wstrzelić się w klucz", z czym wcześniej miałam duży problem. Pan ma niesamowitą cierpliwość do ucznia i potrafi przekazać wiedzę w prosty i zrozumiały dla każdego sposób. Na zajęciach skupialiśmy się głównie na zadaniach maturalnych i przerobiliśmy chyba wszystkie arkusze maturalne z biologii oraz omawialiśmy "pewniaki maturalne", dzięki czemu stale ćwiczyłam pisanie pod klucz i powtarzałam systematycznie wiadomości z biologii, co umożliwiło mi uzyskanie aż 92% na tegorocznej maturze! Bardzo polecam zajęcia u Pana Maćka, najlepszy korepetytor na jakiego trafiłam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Od 3 lat na własną rękę uczyłam się do poprawiania wyniku matur z biologi i chemii, lecz zawsze z marnym skutkiem. W tamtym roku w wakacje zgłosiłam się do Pana Macieja i po pierwszych zajęciach już byłam w ogromnie pozytywnym szoku. Teoria z obu przedmiotów wykładana jest w sposób bardzo konkretny, zgodnie z standardami maturalnymi, w bardzo łatwo przyswajalna, bez żadnych dodatkowych, zbędnych informacji. Dodatkowo Pan Maciej uczy od podstaw jak prawidłowo konstruować zdania do odpowiedzi maturalnych z biologii zgodnie z kluczem, co jest niezbędne aby osiągnąć wysoki wynik na maturze. Plus masa zadań, oczywiście ilość rozwiązań zależy od ambicji ucznia. Ogromnie polecam tego korepetytora! Jestem po maturze z biologi i chemii 2020 i jestem z niej bardzo zadowolona, a marzenie pójścia na lekarski w końcu się spełni! Pan Maciej nakierował mnie na całkowicie inne podejście do obu matur, udowodnił ze nie musi być ona trudna i nie trzeba męczyć się z corocznym jej poprawianiem. Zajęcia miałam w formie stacjonarnej jak i online, dlatego polecam obie formy, aczkolwiek online o wiele lepsza :) naprawdę genialny korepetytor :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Zdecydowanie polecam! Wreszcie kompetentna osoba. Pan Maciek zajmuje się zawodowo korepetycjami i to się od razu zauważa! Miałam wcześniej zajęcia z paroma osobami, nie ukrywam że szukałam dosyć długo. Nawet egzaminator z cke nie daje gwarancji zajęć na wysokim poziomie o czym się sama przekonałam ( byłam naciągana na 6h w tygodniu zajęć, szkoda gadać). Już po paru zajęciach u Pana Maćka zaczęłam ogarniać pisanie pod klucz i wiedziałam że dobrze trafiłam. Wiem że nie straciłam tego roku, naprawdę dużo się nauczyłam :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Świetnie prowadzone zajęcia online! Z powodu koronawirusa gdzieś w połowie marca przeszliśmy z Panem Maćkiem na zajęcia prowadzone online. Na początku nie byłam przekonana do takiej formuły zajęć ale teraz z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona, uważam że są równie skuteczne co zajęcia stacjonarne i też nie ukrywam dużo wygodniejsze dla mnie bo dojeżdżałam wcześniej na zajęcia do Katowic prawie 1h w jedną stronę.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Skuteczne korepetycje! Pana Maćka poleciła mi koleżanka z klasy i jestem bardzo zadowolona z zajęć, wreszcie zaczęłam rozumieć tematy które wcześniej dla mnie były czarną magią:)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panem Maćkiem, bardzo profesjonalne podejście do tematu. Przerobiliśmy wspólnie chyba wszystkie zadania maturalne z cke.Teraz już jestem szczęśliwą studentką kierunku lekarskiego, bardzo dobrze wspominam zajęcia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2020

Przed zajęciami byłem mega na nie, rodzice mnie zmusili na lekcje, ale teraz wierzę bardziej w swoje możliwości. Pan Maciej dobrze prowadzi zajęcia, wszystko wydaje się prostsze, pozdro

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Jestem po dwóch zajęciach u Pana Maćka i jestem bardzo zadowolona z zajęć!! W zeszłym roku moje przygotowanie do matury to było trochę nieporozumienie, chodziłam na zajęcia grupowe które praktycznie nic mi nie dały. W tym roku zarówno z biologii i chemii przygotowuję się z Panem Maćkiem i jest naprawdę duża różnica czuję że zmierza to wreszcie w dobrą stronę. Korepetycje na wysokim poziomie!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Dostałam się na medycynę we wrześniu, to było moje pierwsze podejście, jestem bardzo szczęśliwa!!. Z Panem Maćkiem przygotowywałam się do matury z biologii, przerobiliśmy na zajęciach ogromną ilość zadań maturalnych, mój wynik to był 78% bardzo polecam zajęcia Z Panem Maćkiem !!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Super naprawdę mega fajne zajęcia. Polecam, poprawiłem maturę i dostałem się na wymarzone studia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Nie będę się zbytnio rozpisywać, matura z biologii poprawiona z 62% na 80%. Cel został osiągnięty. Dzięki!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Ja jestem bardzo zadowolona z zajęć, myślę że do matury z biologii po prostu nie da się lepiej przygotować. Mnóstwo zadań maturalnych i nauka pisania pod klucz. Miałam wcześniej zajęcia z innymi korepetytorami więc mam porównanie. Jak najbardziej polecam.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pana Macieja i polecam go każdej osobie, która chce dobrze napisać maturę z chemii i dostać się na wymarzone studia. Pan Maciej odpowiada na każde pytanie w prosty i klarowny sposób. Poza tym daje bardzo dużo arkuszy do przerobienia, które dokładnie omawia z uczniem, dzięki temu zwraca uwagę na każdy najmniejszy błąd co pozwala osiągnąć wysoki wynik na maturze. Bardzo dziękuje za wszystko i polecam każdemu!!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
5 września 2019

Pan Maciej ma wiedzę ale dosyć ograniczoną, nie umie odpowiedzieć na dodatkowe pytania ucznia. Czasem nie do końca potrafi ją przedstawić. Na zajęciach czasem za dużo czasu poświęca na tak zwane "ploty o życiu", uniemożliwiając czasem wykonanie większej ilości zadań. Bardzo często przekłada terminy/godziny zajęć informując ucznia w godzinach nocnych dzień przed albo nawet w tym samym dniu (i nie, nie były to jednorazowe sytuacje, tylko jakies 95% zajęć). W sumie umawiając się na zajęcia danego dnia dobrze wiedziałam, że i tak dostanę telefon o ich przełożeniu. Plus dodatkowo prowadzenie zajęć w miejscach publicznych typu: mccaffe to jakiś żart. Jak na sposób prowadzenia zajęć trochę za bardzo wygórowane ceny, więc jeśli żal wam kasy to - NIE polecam.

Maciej Pawłowski

Witaj "Magdo"!
Dziwnym trafem nie przypominam sobie zeszłorocznego ucznia o Twoim imieniu. Dziwnym zbiegiem okoliczności również jest to, że negatywna opinia pojawia na początku sezonu a nie po maturach lub wynikach z matur. Z tej racji podejrzewam że padłem ofiarą uprzejmej konkurencji, co muszę przyznać jest dla mnie bardzo nobilitujące, znaczy tylko, że moje nazwisko w świecie korepetycji ma mocną pozycję :) jeśli się mylę to biorę tę opinię na klatę, chociaż muszę przyznać, że do tej pory nikt z moich, już grubo ponad 100 uczniów, nigdy nie skarżył się na ograniczoną wiedzę, czy na "ploty" na zajęciach.
Pozdrawiam serdecznie:)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Dostałam się w tym roku na medycynę, po 2 latach nieskutecznych przygotowań do matury wreszcie trafiłam na dobrego korepetytora. Na każdych zajęciach jest trochę teorii i dużo zadań maturalnych, jak dla mnie idealne proporcje. Polecam :)

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Gorąco polecam! Materiał przygotowany, omówiony i wytłumaczony bardzo dokładnie ze szczegółami. Korepetycje na wysokim poziomie :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pana Maćka, dzięki nim dostałam się w końcu na wymarzoną weterynarię (wcześniej próbowałam już dwa razy, niestety brakowało mi punktów).
Bardzo dziękuję za ten rok!
Lepiej trafić nie mogłam :)

Maciej Pawłowski

Dziękuję za miłe słowa! Bardzo się cieszę, że mogłem Ci pomóc. Powodzenia na studiach :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Mój wynik: Biologia -80% chemia-82%, na pewno się dostanę tylko jeszcze nie wiem która lista :) Dziękuję za świetne przygotowanie do matury i gorąco wszystkim polecam!

Maciej Pawłowski

Gratulacje! Wspaniałe wiadomości :) Będziesz świetnym lekarzem!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Biologia-78% Chemia-85% biorąc pod uwagę trudność tegorocznej matury ten wynik uważam za bardzo dobry! Liczę na drugą listę:))
W stu procentach polecam Pana Maćka!

Maciej Pawłowski

Tegoroczna matura była naprawdę trudna, więc możesz być z siebie dumny! Gratuluję wysokich wyników :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Szczerze polecam korepetycje u Pana Maćka :) Matura poprawiona z 68% na 88%. :)

Maciej Pawłowski

Wow! Super wynik! Gratulacje :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Chodzę na zajęcia do Pana Macieja od roku, przygotowując się do egzaminu maturalnego, jestem pod wrażeniem prowadzenia zajęć. Miałam bardzo dużo problemów związanych z chemią, po zajęciach wszystko się zmieniło, dostaję oceny bardzo dobre mimo iż jestem w bardzo wymagającym liceum. Cieszę się, że trafiłam na taką osobę z pasją i w ogóle nie martwię się o maturę w przyszłym roku!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Zajęcia prowadzone są według mnie rewelacyjnie, bardzo profesjonalnie, nauka pisania pod klucz idealna i niezbędna do wysokiego wyniku. Polecam!

Maciej Pawłowski

Dzięki Ewelina za miłą opinię! Cieszę się, że lekcje ze mną Ci się podobały!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

To i ja dodam coś od siebie. Moim celem była weterynaria i cel został osiągnięty:)) Matura w tym roku faktycznie nie była prosta i klucz rygorystyczny ale wynik mnie pozytywnie zaskoczył, myślę że wałkowanie na zajęciach pisania pod klucz nie poszło na marne;) Bardzo dziękuję za ten rok zajęć i wszystkim polecam !!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Jestem bardzo zadowolony z zajęć przede wszystkim naprawdę się starał nauczyć, widać że mu zależy. Oczywiście parę błędów przed którymi mnie przestrzegałeś popełniłem ;D ale to już tylko moja wina także jak najbardziej polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Jestem pod wrażeniem zajęć oraz perfekcji jaką posiada Maciek.Nic nie jest w stanie go zaskoczyć. Mimo iż, tegoroczna matura z chemii miała bardzo wysoki poziom, dla mnie, dzięki zajęciom u Maćka była bardzo prosta. Oby jak najwięcej takich osób, byłam u większości korepetytorów jednakże dopiero tutaj, poznałam na czym polega nauka oraz zrozumienie wielu pojęć chemicznych. Polecam wszystkim którzy chcą osiągnąć sukces oraz dostać się na wymarzone studia.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Jak najbardziej polecam, poprawiłam maturę o ponad 40 % :) potrafi przekazać wiedzę ale też zmotywować do nauki co dla mnie osobiście było bardzo ważne, szczególnie ostatnie tygodnie przed maturą... Lepiej trafić nie mogłam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

Najlepszy korepetytor na świecie, dzięki niemu dostałam sie na wymarzone studia! Bardzo cierpliwy, opanowany, dobrze tłumaczy trudne zagadnienia. SERDECZNIE POLECAM !

Maciej Pawłowski

Dzięki Sandra! Mi również świetnie się z Tobą pracowało :) Życzę dalszych sukcesów!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

Ogromna wiedza, przyjemne spotkania i przede wszystkim podejście dzięki któremu nauka staje się przyjemnością! Dzięki Panu Maćkowi dostałam się na upragnioną medycynę, dlatego z całego serca mogę polecić zajęcia z Panem Maćkiem wszystkim tym, którzy pragną dostać się na wymarzone studia. ;)

Maciej Pawłowski

Bardzo ciężko pracowałaś, więc medycyna to głównie Twoja zasługa! Jestem bardzo dumny :) Powodzenia na studiach :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.