Maciej Owsianny
Dla użytkownika Maciej Owsianny
O mnie
Jestem instruktorem szachów z zamiłowaniem do nauki i nauczania. Moje zainteresowania obejmują nie tylko szachy, ale również siatkówkę oraz dietetykę. Jako osoba zaangażowana w rozwój osobisty, cenię zarówno wyzwania na planszy szachowej, jak i te związane z dbałością o zdrowie i odżywianie.
Udzielam korepetycji
- 70 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 10
Przez pierwsze miesiące mojej przygody z szachami cały czas grałem na podobnym, niskim poziomie. Dopiero po "zatrudnieniu" Macieja na swojego trenera zacząłem w znaczącym stopniu rozwijać swoje umiejętności. Maciej nauczył mnie solidnych fundamentów gry w szachy, pokazał na co należy zwracać uwagę podczas partii i zaprosił do brania udziału w turniejach (z której to możliwości z radością skorzystałem :)).
Dzięki lekcjom z Maciejem z rankingu 400-500 dotarłem do poziomu 1000 (!) na chess.com w niecały rok i nadal szlifuję swoje umiejętności pod jego okiem ;)
Serdecznie polecam zajęcia z Maciejem dla tych, którzy chcą rozpocząć wspaniałą przygodę z szachami w dorosłym życiu (tak jak uczyniłem to osobiście) oraz dla wszystkich innych zainteresowanych tym fascynującym i wciągającym sportem :) :)
Pan Maciej jest świetnym nauczycielem szachów. Zawsze jest przygotowany do zajęć, które prowadzi w sposób ciekawy i angażujący. Potrafi zachęcić dziecko do myślenia, analizowania i samodzielnego szukania rozwiązań, co bardzo rozwija umiejętność logicznego myślenia.
Zajęcia są urozmaicone i pełne kreatywnych pomysłów, dzięki czemu mój syn bardzo lubi te zajęcia. Widać, że nauka sprawia mu przyjemność i przynosi realne postępy.
Dodatkowo, pan Maciej jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o terminy – zawsze udaje się znaleźć dogodny czas na zajęcia.
Serdecznie polecam pana Macieja każdemu, kto szuka profesjonalnego, cierpliwego nauczyciela szachów dla swojego dziecka!
Polecam Pana Macieja. Syn ma zajęcia dwa razy w tygodniu, widzę duży postęp oraz syn jest zadowolony. Z dostępnością zajęć nie ma problemu. Polecam serdecznie.
bsolutnie świetny! Uczył mnie od samego początku, cierpliwie tłumacząc każdy ruch, strategię i zasady gry. Dzięki jego podejściu nauka była nie tylko skuteczna, ale też bardzo przyjemna. W prosty sposób wyjaśniał nawet trudne zagadnienia, z pasją, ogromną wiedzą i talentem do przekazywania jej innym. Z całego serca polecam każdemu, kto chce nauczyć się grać w szachy lub w nich rozwijać. Ja napewno wrócę do lekcji u Pana Macieja :)
Jednym słowem: KOMPETENTNY!
W kilku (z perspektywy syna, bo to najważniejsze): zajęcia zawsze przygotowane i prowadzone ciekawie. Pan Maciej cierpliwie odpowiada na każde pytanie, jest przyjaźnie nastawiony i potrafi zmobilizować.
Z perspektywy rodzica: merytoryczny, kulturalny, komunikatywny, dostępny i skuteczny. Serdecznie polecam!
Serdecznie polecam zajęcia z Panem Maciejem. Potrafi zachęcić ucznia do pracy i praktycznego myślenia. Syn dzięki lekcjom przeszedł do wojewódzkiego poziomu turnieju szachowego.
Polecam Pana Macieja. Cierpliwie i ze spokojem tłumaczy najróżniejsze techniki szachowe. Jest prawdziwym pasjonatem w tym temacie i co najważniejsze widać, że naprawdę zależy mu na rozwoju swoich uczniów.
Pan Maciej to uprzejmy i rzetelny instruktor z ogromem wiedzy i pasji do szachów. Polecam nawet zaawansowanym szachistom chcącym rozwinąć jeszcze bardziej swoje umiejętności
Jako samouk-szachista już po pierwszych zajęciach poczułem różnice których sam nie zauważałem. Doskonałe podejście do uczniów. Serdecznie polecam.
Bardzo profesjonalne podejście do ucznia, Pan Maciej ma równie dużą wiedzę szachową co umiejętności. Lekcje prowadzone są profesjonalnie, a prowadzący zawsze służy pomocą i radą, zajęcia urozmaicane są róznymi szachowymi aktywnościami. Serdecznie polecam!

Wyślij wiadomość