Maciej Młodziejewski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań (Batorego)
Warszawa
Kraków
Wrocław
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia140 - 190 / 60 min

Maciej Młodziejewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/566 opinii

Opis ogłoszenia

Drodzy uczniowie!

Czy zadawaliście sobie kiedykolwiek pytanie, dlaczego chemia jest tak trudna?

Odpowiedz jest prosta…
Chemia jest trudna, ponieważ w sposób trudny zostaje przedstawiana. Im łatwiej jest przedstawiony materiał, tym szybciej i lepiej go przyswoisz.

Jestem magistrem chemii, a także nauczycielem i trenerem. Od kilku lat współpracuję z uczniami którzy chcą lepiej zrozumieć fascynującą naturę chemii.
Za sobą mam doświadczenie wieloletniej pracy z uczniami na każdym poziomie niezależnie od wieku, a także 5-letni staż pracy w laboratorium zakładu chemii bionieorganicznej. Moją pasją są sztuki walki. 
Uwielbiam pomagać ludziom, motywować ich do działania i samorealizacji.
Nie boję się wyzwań i uważam, że najlepszym przewidywaniem przyszłości jest tworzenie jej.

Dla mnie jako nauczyciela bezcenną chwilą jest, kiedy uczeń pojmie dla ogółu trudne zagadnienie lub cały materiał na tyle dobrze, że z entuzjazmem i satysfakcją pochwali się świetnym wynikiem.

Współpraca

Na początku naszej współpracy ustalamy cele, tak aby dobrać właściwą drogę do ich realizacji. Model zajęć jest przystosowany do ucznia. Temat lekcji opieram zawsze na przykładach z życia, lub doświadczeniach teoretycznych, ułatwiając tym samym wizualizacje problemu.

Przygotowuję moich uczniów do sprawdzianów, konkursów i egzaminów. Przez co bardzo często rozwiązujemy problemy logiczne, które nawiązują do nauk pokrewnych czyli fizyki, biologii i matematyki, oraz wspomagają logiczne myślenie niezbędne na codzień.

Program zajęć opiera się na kilku płaszczyznach nauki.

Głównym punktem programu jest stworzenie takich fundamentów, aby uczeń na początku mógł intuicyjnie znajdować rozwiązanie. A następnie logicznie zrozumieć zagadnienie.
Oparty na zasadzie Pareta pozwala uczniom na szybsze opanowanie materiału.

Odpowiadając na potrzeby uczących się chemii stworzyliśmy z naszym zespołem kompleksową platformę do nauki "Kurs Chemii Organicznej", a dodatkowo jestem autorem wielu zadań, które mają na celu utrwalić materiał podczas samodzielnej pracy w domu.
Tak efektywna praca, pozwala na uzyskanie świetnych rezultatów.

W razie pytań skontaktuj się ze mną!

Zapraszam!
Maciek

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 66
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Z panem Maciejem zajęcia mam już drugi raz. Za każdym razem podczas wspólnych zajęć czuć było zaangażowanie w próbę wytłumaczenia omawianych tematów. Całe zajęcia były prowadzone w bardzo pozytywnej atmosferze a tematy były przystawiane w bardzo ciekawy sposób. Z całego serca polecam zajęcia z panem Maciejem

avatar
Odo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2023

Korepetycje z chemii prowadzone przez Pana Macieja to najlepsza inwestycja w moją edukację. Pan Maciej jest nie tylko świetnym nauczycielem, ale też pasjonatem chemii, który potrafi zarażać swoim entuzjazmem. Zajęcia z nim są bardzo kreatywne i ciekawe, a nie nudne i monotonne. Pan Maciej często stosuje ciekawe eksperymenty, gry i zabawy, które pomagają zrozumieć trudne zagadnienia i zapamiętać ważne fakty. Nie boi się też zadawać dużo zadań domowych, które sprawiają, że muszę się dobrze przygotować do każdej lekcji i utrwalać wiedzę. Pan Maciej ma też bardzo dobrą komunikację z uczniem, zawsze jest uprzejmy, cierpliwy i pomocny. Potrafi dostosować tempo i poziom nauczania do moich potrzeb i zainteresowań. Zawsze chętnie odpowiada na moje pytania i wątpliwości, a także motywuje mnie do dalszej nauki. Dzięki korepetycjom z Panem Maciejem moje oceny z chemii znacznie się poprawiły, a ja zacząłem lubić ten przedmiot. Polecam korepetycje z Panem Maciejem każdemu, kto chce się nauczyć chemii na wysokim poziomie i dobrze się przy tym bawić.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2023

Zajęcia z chemii prowadzone na jak najwyższym poziomie. Od razu widać, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Bardzo przyjemna atmosfera zajęć. Bez presji i niepotrzebnego stresu. Indywidualne podejście do ucznia. Pan Maciej bardzo dokładnie, a przede wszystkim umiejętnie tłumaczy dane zagadnienie, co bardzo wpływa na komfort nauki. Ciekawa forma lekcji poprzez dobieranie trafnych skojarzeń w celu przyswojenia trudnych pojęć czy zjawisk.
Przede wszystkim ogromna motywacja do nauki i sama świadomość bycia w odpowiednich rękach, przez co nie muszę martwic się o jakiekolwiek braki z chemii, które niestety często są wynikiem lekcji szkolnych, gdzie materiał dosyć często nie jest odpowiednio omówiony.
Serdecznie polecam;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Zajęcia z Maciejem to najbardziej efektywny czas jaki spędziłam na nauce. Ma bardzo dużo bardzo różnych porównań, które pomogły mi w zrozumieniu chemii, a nie wyłącznym zapamietywaniu jak uczona byłam w szkole. Serdecznie polecam dla osób, które chcą zrozumieć chemię!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2023

Pan Maciej to nie tylko wspaniały nauczyciel chemii ale również osoba potrafiącą zmotywować do pracy nawet nastolatkę zmagającą się z depresją ( w naszym przypadku). Korzystaliśmy z usług wielu korepetytorów i mentorów, jednak nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z formą zajęć w plenerze, które w naszym przypadku okazały się strzałem w dziesiątkę. Córka choć na trochę odciągała się od komputera. Okazuje się, że taka forma zajęć wpływała pozytywnie na jej nastrój, a efekty na sprawdzianach były również satysfakcjonujące. Serdecznie polecamy, szczególnie osobą, które poszukują nauczyciela ciepliwego, z ogromną bazą porównań, przekazującego wiedzę w sposób ciekawy, życiowy a nie jedynie książkowy oraz osobą poszukującym motywacji.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Cześć,
Byłem w liceum na profilu humanistycznym jednak po dwóch latach nauki zmieniłem plany i postanowiłem napisać maturę z chemii. Niestety moje przygotowania zaczęły się zbyt późno i z tego powodu zwróciłem się o pomoc do Macieja. Podjął on to trudne zadanie i pomógł mi w 3 miesiące intensywnych zajęć przygotować się do matury. Przez ten krótki czas podczas korepetycji i kursów poczyniliśmy niesamowity postęp, dzięki któremu mogłem napisać mature na tyle dobrze by spełnić swoje marzenie i zostać Kadetem Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Wszystkim niezmiernie polecam Macieja ponieważ czyni cuda i pomaga spełniać marzenia. Czym wcześniej rozpoczniecie prace na korepetycjach i kursach tym większe będą wasze postępy i wyższe wyniki z egzaminów maturalnych.

Maciejowi jeszcze raz bardzo dziękuję i jestem mu niezmiernie wdzięczny, a wam z czystym sumieniem polecam go jako nauczyciela, który czyni cuda.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Muszę przyznać, że zajęcia z Panem Maciejem są bardzo pomocne. Dzięki niemu zrozumiałam chemię i jeszcze bardziej ją polubiłam. Gdy mam z czymś problem zawsze mogę się zwrócić po pomoc i zostanie ona udzielona dzięki dokładnemu wytłumaczeniu tematu. W dodatku robienie masy zadań, a w razie popełnienia jakiegoś błędu, to objaśnienie, dlaczego został on popełniony. Super atmosfera, nie mam się do czego przyczepić. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Z Panem Maciejem zaczęłam przygotowywać się do matury na początku klasy maturalnej. Miałam spore zaległości, lecz dzięki korepetycjom i kursom od elementum wszystko nadrobiłam. Maciej przekazuje wiedzę w sposób prosty i używa wielu kreatywnych porównań, które pomagają zrozumieć materiał. Daje dużą dawkę motywacji, jest wymagający i konkretny. Dzięki tej współpracy zrobiłam bardzo duże postępy, co przyczyniło się do zadowalającego wyniku na tegorocznej maturze z chemii. Z całego serca polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Lekcje z Panem Maciejem bardzo mi pomogły, w szczególności dlatego że do matury z chemii zacząłem się bardziej przygotowywać dopiero w trzeciej klasie. Pan jest bardzo miły i cierpliwy, dosyć wymagający ale często jest to bardzo motywujące. Nie tłumaczy książkowo, często pokazuje inne perspektywy i ciekawe techniki zapamiętywania i kojarzenia poszczególnych zagadnień.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Bardzo pomogło w uczeniu sie na mature, pomaga w myśleniu pod klucz maturalny, bardzo wysoki poziom nauki i wiedzy, rzeczywiście są tłumaczone i wyjaśniane tematy a nie wykładana teoria, oraz co mi się bardzo przydało, i myślę że wiele uczniów z tym ma problem to wyeliminowanie popełniania głupich błędów, polecam bardzo

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Przede wszystkim dziękuję Panu Maciejowi za pracę z moją córką, za zaangażowanie, za perfekcyjnie przeprowadzone lekcje. Za miły kontakt również. Córka nadrobiła zaległości. Chemia już nie jest jej koszmarem. Wracamy do Pana w przyszłym roku szkolnym!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Świetny nauczyciel, który mimo napiętego grafiku, zawsze znajdzie czas dla nowego ucznia. Pan Maciej bardzo pomógł mojemu synowi nadrobić zaległości. Lekcje były dla syna bardzo przydatne i z Panem Maciejem okazało się, że chemia nie jest taka trudna. Jak tylko będzie jeszcze potrzeba, na pewno jeszcze skorzystamy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Korepetycje z chemii o 6 rano? Bez problemu, pod warunkiem, że prowadzi je p.Maciej. Jestem uczniem klasy 3 o rozszerzonym profilu biologiczno-chemicznym. Współpracę z p.Maciejem rozpocząłem w zeszłym roku i w ciągu kilku lekcji tematy, które wydawały mi się absolutnie czarną magią stały się po prostu łatwe co oczywiście przełożyło się na oceny. Pan Maciej jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji, której dodaje za każdym razem rozluźniającą dawkę humoru i przede wszystkim bardzo przyjaznej atmosfery. Przykłady, na których się opiera są tak obrazowe, że naprawdę trudno nie pojąć danych partii materiału a na moim profilu potrafią być zawiłe. W tym roku kontynuujemy współpracę i nie wyobrażam sobie by ktokolwiek inny mógł przygotowywać mnie do matury. Polecam p.Macieja bo jest naprawdę fantastycznym korepetytorem a do tego bardzo cierpliwym.

avatar
Vira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Gdybym musiała ponownie nauczyć się chemii, jeszcze raz przejść tę ścieżkę, zdecydowanie wybrałabym Pana Macieja jako nauczyciela. W porównaniu z poziomem edukacji w szkole ten człowiek jest ambasadorem chemii na tym świecie)
Ważne jest dla mnie, aby samodzielnie dojść do rozwiązania problemu, a Pan Maciej zawsze podpowiadał i kierował do odpowiedzi, co pomogło mi lepiej zapamiętać materiał. Również w praktyce te trudne aspekty są najlepiej zapamiętywane, więc mieliśmy dużo wizualnych demonstracji i praktyki. W moim przypadku też ważne było, aby nauczyciel miał dużo cierpliwości w tłumaczeniu czegoś i Pan Maciej poradził sobie z tym trudnym zadaniem :^)
Также крайне советую своим соотечественникам, кто желает связать свою жизнь с химией, либо просто подготовится к тестам, очень легко найти общий язык с человеком, прекрасный учитель!
100% Polecam z całego serca!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Pan Maciej jest bardzo dobrym korepetytorem- bardzo dobrze tłumaczy omawiany materiał, jest cierpliwy i zawsze (gdy tylko jest taka potrzeba) pomaga z zadaniami ze szkoły. Urozmaica też zajęcia o filmiki z doświadczeniami.
Zajęcia bardzo dużo mi dają, bo dzięki nim w szkole nie mam problemów z chemią, a przy tym na lekcjach z Panem Maciejem panuje miła i przyjazna atmosfera.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Lekcje z Panem Maciejem zawsze były pełne ciekawostek, a każde zagadnienie prezentowane było w przystępny sposób, dzięki temu chemia stała się naprawdę ciekawa, a matura zdana na naprawdę wysoki wynik, polecam z całego serca :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z panem Maciejem. Dzięki wielu zadaniom i ciekawostkom opanowanie chemii organicznej przyszło łatwiej. Serdecznie polecam!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Gdybym mogła, to dałabym sześć gwiazdek, a w skali szkolnej - postawiłabym siódemkę z plusem.

Jeszcze na początku roku nie lubiłam chemii, a już po kilku miesiącach zajęć z Panem Maciejem stała się ona moją pasją. Zdaje się, że nie ma żadnego konceptu, którego nie dałby rady wytłumaczyć, chociaż częściej jedynie naprowadza ucznia na odpowiedni tok rozumowania, po czym pozwala mu samodzielnie rozwiązać chemiczny problem. Mimo że powszechnie chemia organiczna jest złej sławy, sama nie poznałam jej od tej strony. Zanim dowiedziałam się o niej w szkole, my zdążyliśmy w dużo przystępniejszy sposób ją omówić. Jednocześnie dzięki metaforycznym odwołaniom do życia codziennego pierwiastki stały się dla mnie (również metaforycznie) niemal jak przyjaciele, o których wiem prawie wszystko. Lekcje zawsze są wzbogacone o doświadczenia związane z tematem (i zachętę do wykonania ich samodzielnie w domu, żeby „sprawdzić, czy podręcznik czasem nie kłamie“). Nie brakuje także ciekawostek, powiedziałabym, „zza kulis“, o których nie można się dowiedzieć z typowej lekcji chemii, bo myślę, że nie ma drugiego nauczyciela, który tak połączyłby np. wydarzenia historyczne z ich wytłumaczeniami w naukach ścisłych.

Oprócz umiejętności przekazywania wiedzy, dla mnie osobiście niesamowicie ważna jest również „ludzka“ strona nauczyciela i jej też nie zabrakło. Pan Maciej jest niezwykle empatyczny i zawsze służy pomocą; mogłam liczyć na jego wsparcie mentalne i wiedziałam, że trzyma za mnie kciuki. Jeśli chodzi o mnie, to pierwszy chemiczny sukces jest już za nami i wierzę, a raczej jestem pewna, że kolejne przed.

Podsumowując, serdecznie polecam Pana Macieja i jego lekcje. Jeśli lecieć po tytuł Master of Chemistry, to właśnie z nim :).

avatar
Mama Marysi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Maciejem. Córka z olbrzymim zaangażowaniem i zaciekawieniem brała w nich udział, bo cyt.: „Pan Maciej świetnie wszystko tłumaczy i generalnie jest ok”. W ustach nastolatki to nie lada komplement, a owo OK = skupienie, kiedy tego wymaga materiał; dowcipne opowieści pozwalające zapamiętać ważne rzeczy; miła i serdeczna atmosfera sprzyjająca uczeniu się. Czy chemia może być zrozumiała i ciekawa? Z Panem Maciejem zdecydowanie tak. To profesjonalista, kompetentny nauczyciel i bardzo miły człowiek, dzięki któremu córka poczyniła olbrzymie postępy. Jeszcze raz serdecznie polecam.

avatar
Julia S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Korepetycje są prowadzone na bardzo wysokim poziomie. Maciej to cierpliwy człowiek, który wytłumaczy chemię w sposób indywidualny. Udowadnia, że chemia, która jest wykładana w sposób mozolny i skomplikowany w wielu szkołach potrafi być ciekawa i nie taka straszna jak ją malują. Bardzo polecam każdemu komu marzy się wysoki wynik z chemii.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Pan Maciej jest bardzo sympatycznym korepetytorem, który do każdej sprawy podchodzi z dozą śmiechu i empatii. Nasz wspólny rok pracy nad chemią organiczną wspominam świetnie! Jestem pewna, że jego techniki nauczania pomogą zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia w dziedzinie chemii.

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Korepetycje naprawdę super! Można na spokojnie się wszystkiego czego się chce dowiedzieć, jeśli się czegoś nie rozumie to wszystko jest wyjaśniane i ćwiczone
Bardzo miły i sympatyczny korepetytor wszystko na wysokim poziome

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Maciej wyciągnął mnie z ogromnych zaległości z chemii. Stawia na samodzielne myślenie, dzięki temu jestem pewna, ze świetnie poradzę sobie na maturze. Wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone, w logiczny, prosty sposób. Bardzo polecam tego korepetytora!

avatar
Giulia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Jestem studentką drugiego roku chemii. Pan Maciej od początku był ze mną, wszystkie egzaminy zostały zdane w pierwszym terminie. Jestem bardzo zadowolona. Maciej ma ogromną wiedzę, potrafi przekazać ją w przystępny i zrozumiały sposób. Potrafi podejść do słuchacza w bardzo miły i łagodny sposób. Bardzo gorąco polecam.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Maciej posiada dużą wiedzę, a co najważniejsze potrafi przekazać ją w przystępny i zrozumiały sposób. To nauczyciel uprzejmy i otwarty na ucznia, będący równocześnie wymagającym pedagogiem, zaangażowanym w rozwój naukowy ucznia. Jednym słowem rekomenduje tego Pana.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Maciej jest młodym nauczycielem pełnym pozytywnej energii i pomysłów, które z pewnością przekładają się na wyniki w nauce jego uczniów. Jego innowacyjny system nauczania pomógł mi osiągnąć cel - znalazłem się na pierwszej liście rankingowej rekrutując się na medycynę w Poznaniu.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie. Wszystkie zagadnienia tłumaczone w jasny, zrozumiały sposób. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna. Dzięki Maciejowi rozwiązywanie zadań chemicznych stało się przyjemnością! Zaraża swoją pasją do chemii.
Matura napisana na 87%. Pomoc i zaangażowanie Macieja było nieocenione. Polecam wszystkim maturzystom!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Dzięki pomocy ze strony Mecieja zrobiłam ogromne postępy z chemii w krótkim czasie. Umie on w łatwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć trudne zagadnienia i zawsze poświęca więcej czasu na temat, z którym mam większy problem. Lekcje są sympatyczne i panuje na nich miła atmosfera. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy z zrozumieniem chemii

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Moja córka w ciągu roku zrobiła olbrzymi postęp z chemii. Pan Maciej ma ogromne doświadczenie i dużą ilość technik nauczania, które dopasowuje do ucznia. Jest bardzo profesjonalny, zaangażowany i uważny, a zarazem jest bardzo pozytywnym człowiekiem, który swoim entuzjazmem potrafi zarażać. Polecam wszystkim !!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Córka miała duży problem z chemią w liceum. Jest na profili humanistycznym więc chemia nie była jej mocną stroną. Na szczęście w porę znaleźliśmy Pana Macieja. Potrafił wszystko wytłumaczyć w przystępny i jasny sposób. Na koniec roku skończyło się pewną czwórką. Mogę polecić i tylko szkoda, że nie ma takich nauczycieli w szkole

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Korepetytor niezwykle sympatyczny, wyjaśnia zagadnienia w sposób przystępny i łatwy do zapamiętania, posługując się różnymi czesto zabawnymi porównaniami, co mi osobiście bardzo ulatwilo naukę niektórych rzeczy. Chemia organiczna byla dla mnie prawdziwą zagadką, a jednak dzięki tym korepetycjom za 1 razem zdalam ćwiczenia z tego kursu, który na naszym kierunku i uczelni jest pewnego rodzaju kulą u nogi i wiele osób go nie zalicza. Jak najbardziej polecam wszystkim studentom!

avatar
Nelly
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Dzięki Maćkowi, mimo, że do matury został mi rok, czuje się bardzo spokojna :) Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze, na luzie. Jednocześnie bardzo dobrze zoorganizowane. Korzystamy z autorskich zadań oraz arkuszy. Wszystko jest tłumaczone w sposób zrozumiały i przejrzysty, a jeśli jedna metoda nie zadziała to Maciek wymyśli 100 innych, aż zrozumiem i zapamiętam ;) Bardzo polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Polecam korepetycje Maćka z całego serca! Dzięki niemu polubiłam chemię oraz moje wyniki w nauce znacznie się poprawiły. Maciek wie jak zaciekawić ucznia lekcją oraz potrafi w prosty sposób wytłumaczyć trudne zagadnienia, dodatkowo nie brak mu poczucia humoru, co jest ważne, aby rozładować napięcie i z uśmiechem na ustach rozwiązywać zadania. Uważam, że jego dużym atutem jest również cierpliwość, potrafi tłumaczyć daną rzecz tyle razy,
aż w końcu będzie zrozumiała, zamiast jak część nauczycieli zbyć słowami: po prostu tak jest i tyle. Jest to człowiek z ogromną wiedzą, którą pragnie przekazać na wszelkie możliwe sposoby, aby jego uczniowe osiągali jak najlepsze wyniki na egzaminach.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Studiuję Biologię. W pierwszym semestrze miałam w planie zajęć chemię, której nie zdawałam na maturze w porównaniu do reszty grupy. Już na samym początku semestru uświadomiłam sobie, że będę potrzebowała pomocy, żeby zdać przedmiot, a przede wszystkim go zrozumieć. Znalazłam Macieja i w przeciągu 5 miesięcy nadrobiłam materiał z zakresu liceum i nadgoniłam bieżące tematy omawiane na wykładach. Wspólnymi siłami przerobiliśmy ogromną ilość zagadnień, a przy okazji sama chemia zaczęła być bardziej interesująca, nasuwało mi się coraz więcej pytań na jej temat, nie tylko z zakresu prowadzonych wykładów na studiach. Maciej ma ogromną wiedzę i w bardzo przystępny sposób ją przekazuje, często na przykładach z życia wziętych, przy okazji motywując do pracy. Atmosfera na zajęciach zawsze była bardzo miła. Nie sposób wyrazić moje podziękowania i dumę z postępu jaki osiągnęłam dzięki tej pomocy.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Polecam Maćka z calego serca.
Jestem studentką 2 roku Chemii materiałowej.
Chemia organiczna była moją zmorą.
Ciągle poprawki, zmartwienia. Ale wlasnie, byla!
Od kiedy uczęszczam na zajecia do Maćka w koncu rozumiem swoj wczesniej znienawidzony przedmiot.
Zajęcia są prowadzone w sposób bardzo mily, zrozumiały.
Gdy czegos nie rozumiem - Maciek tlumaczy mi wszystko w prostszy sposób.
Jeszcze raz polecam z calego serca każdemu, kto zastanawia się nad korepetycjami z chemii.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

Miałem przyjemność pobierać korepetycje z Maciejem tylko przez miesiąc gdyż udało mi się dostać na wymarzony kierunek jednak śmiało mogę napisać, że nie był to stracony czas. Nauczyłem się wielu elementarnych ale bardzo ważnych mechanizmów reakcji co bardzo pomoże w każdej dziedzinie chemii. Tutaj nauczysz się i rozumieć chemię, a wtedy rozwiązywanie zadań czy doświadczeń chemicznych jest naprawdę banalne. Polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Gorąco polecam korepetycje z Maćkiem. Prowadzone przez niego zajęcia wyróżniają się bardzo dobrym podejściem do ucznia, a przede wszystkim materiał przedstawiony jest w sposób łatwy do przyswojenia, często wręcz nieszablonowy. Pozwoli to męczące dotąd zadania liczyć z przyjemnością, co z pewnością zaprocentuje wynikami egzaminów

avatar
Viktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Chemia zawsze mnie interesowała, ale nigdy do końca nie wiedziałam o co w niej chodzi oraz miałam nie najlepszych korepetytorów, którzy tez nie umieli wytłumaczyć na czym to polega. 10 lat po zdaniu matury, postanowiłam poprawić jej wyniki i miałam również problem ze znalezieniem nauczyciela, ponieważ mało kto przygotowuje do matury rozszerzonej. Później przez przypadek polecono mi Maćka, z którym rozpoczęłam współpracę.
Naprawdę widać, ze ten człowiek pasjonuje się tym co robi i lubi współpracę z ludźmi. Dla mnie bardzo ważne było, aby nauczyciel mógł wytłumaczyć DLACZEGO coś się dzieje, a nie tłumaczenie na zasadzie „dzieje się i to musisz zapamiętać”. To świadczy o tym, ze wiedza nauczyciela faktycznie wynika z rozumienia przedmiotu, a nie z wyuczonych formułek. Maciej tłumaczy na zasadzie prostych skojarzeń, co bardzo skutecznie zostaje w głowie. Wie od czego zacząć, widzi gdzie są braki w wiedzy, umie uporządkować proces uczenia się. Ma dużo cierpliwości w sobie, motywuje w chwilach zwątpienia, jeżeli trzeba, to tłumaczy jeszcze raz. Jeżeli czegoś nie zrozumiałam, mówię otwarcie i jak trzeba to wytłumaczy jeszcze osiem razy każdy na rożny sposób. Fajne jest też to, ze nie jest sztywnym ścisłym umysłem, a człowiek z poczuciem humoru, który swoim uśmiechem potrafi zarazić. Jeżeli ktoś się boi i nie wie z której strony zabrać się do nauki chemii, to z całego serduszka polecam Maćka.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Z Maćkiem pracowało mi się naprawdę, przyjemnie i czułem że faktycznie zaczynam rozumieć materiał. Polecam skontaktowanie się z Maćkiem nawet osobom na bardzo niskim poziomie.

avatar
Ania K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Serdecznie polecam tego korepetytora. Pan Maciej ma ogromną wiedzę i pasję. Materiał prezentuje w sposób przejrzysty i przystępny. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze. Pani Macieju pewnie do Pana wrócimy, chemia z Panem to czysta przyjemność! Polecam wszystkim!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Poziom mojej chemii był ekstremalnie żenujący zanim zaczęłam zajęcia z Maćkiem, a do przerobienia było sporo materiału, zważywszy na fakt iż moja ostatnia styczność z chemią miała miejsce w gimnazjum (obecnie studiuję). Tak więc zajęcia odbywały się w luźnej i przyjaznej atmosferze bez stresu. Podejście Maćka do ucznia oceniam również bardzo dobrze, posługuje się on często bardzo prostymi i bliskimi życiu codziennemu przykładami, co ułatwia zapamiętywanie. Naprawdę polecam go jako nauczyciela bo jest on bardzo profesjonalny w tym co robi :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Po ponad 20 latach przerwy z chemią dzięki korepetycjom u Macieja zdałam egzamin na państwowej uczelni za pierwszym razem jako jedna z nielicznych. Korepetycje przebiegały w przyjaznej atmosferze, zawsze profesjonalnie i z dużą dozą cierpliwości. Maciej jest bardzo dobrym nauczycielem, potrafi zmotywować do działania i nigdy nie wątpi w ucznia.
Polecam!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Opinia ucznia i rodziców, jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Maciej bardzo pomógł naszemu synowi nadrobić zaległości z chemii, syn egzamin gimnazjalny zaliczył z dobrym wynikiem (ocena śródroczna była niedostateczna). Pan Maciej potrafił wzbudzić zainteresowanie tym przedmiotem, w sposób przejrzysty tłumaczył trudniejsze zagadnienia, ogromna cierpliwość i kultura osobista. Nasz syn bardzo lubił zajęcia z Panem Maciejem. Dziś syn jest uczniem liceum i wraca do Pana Macieja, ale tym razem na korepetycje z matematyki:) Dziękujemy Panie Macieju i cieszymy się że trafiliśmy na Pana:) Polecamy Pana Macieja z czystym sumieniem.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Korepetycje to była czysta przyjemność. Zawsze przebiegały w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Wszystko tłumaczone jasno i przejrzyście, aż do skutku. Oprócz znacznej poprawy ocen w szkole i dobrego wyniku z matury chemia stała się moją pasją. Serdecznie polecam :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Maciejem, mimo mojej bardzo niewielkiej wiedzy w bardzo krótkim okresie czasu około 3 tyg. udało mi się przygotować do egzaminu z chemii organicznej który zdałem z wynikiem pozytywnym. Zajęcia prowadzone w taki sposób żeby każdy zrozumiał o co chodzi w omawianym zagadnieniu (przykłady z życia codziennego lub przykłady omawiane na modelach cząsteczek).

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Pan Maciej jest bardzo cierpliwym korepetytorem, posiadającym niewiarygodnie potężną wiedzę. Potrafi nawiązać wspaniały kontakt z uczniem, a zarazem zainteresować i zachęcić do pracy. Mój syn w przeciągu pół roku poprawił znacząco oceny z chemii i bardzo polubił ten przedmiot. Polecam korepetycje z Panem Maciejem, gdyż zajęcia u niego są bardzo ciekawe i przeprowadzane doświadczenia pozostają na długo w pamięci :). Za wszystko bardzo dziękuję :).

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2018

Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel. Ma ogromną wiedzę i zdolność przekazywania jej. Nigdy nie wątpi w ucznia, potrafi nawiązać kontakt i wytłumaczyć problem. Jeden z najlepszych pedagogów z jakim miałam okazję współpracować :) jeszcze raz dziękuję za wszystko.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Witam. Rok temu przygotowywałem się do matury z chemii i potrzebowałem korepetyrora. I trafiłem w samą dyche!! Ogromna wiedza,umiejętność przekazywania wiedzy, świetna atmosfera to tylko nieliczne zalety Macieja. W tej chwili jestem studentem pierwszego roku na chemii i dalej korzystam z tej skarbnicy wiedzy. Gorąco polecam tego korepetyrora gdy chcesz mieć 100 procentowa pewność na odniesienie sukcesu.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Dzięki zajęciom z Panem Maćkiem skutecznie poprawiły się moje oceny z chemii. Do zajęć pod chodzi w sposób profesjonalny i indywidualny dzięki czemu szybko rozumie się dany temat i przyswojenie go nie sprawia problemu. Oprócz tego korepetycje odbywają się w naprawdę miłej atmosferze.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Pan Maciej naprawdę ma dar. Nasza Tosia (kl. VII) przez pół roku w szkole nic nie rozumiała, a po pięciu godzinach z panem Maciejem wszystko zaliczyła. Świetnie prowadzone lekcje, ciekawe i angażujące i wcale nie przeszkadza fakt, że są przez Skypa. Bardzo dobry kontakt z uczniem. Nic nie umyka. Polecamy serdecznie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Co mogę powiedzieć o Maćku to to, że się stara, podchodzi do zadania z profesjonalizmem oraz posiada dużo cierpliwości, co w moim przypadku jest bardzo ważną cechą :) każdy aspekt tłumaczy w ten sposób, żeby na maturze żadne zadanie nie zaskoczyło. Mogę polecić z czystym sumieniem :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Bardzo podobają mi się zajęcia z Panem Maciejem. Wszytko umie wytłumaczyć zrozumiale . Dzięki Niemu w końcu zaczynam rozumieć chemie.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, pracowitej atmosferze z widocznymi rezultatami. Pan Maciej naprawdę potrafi wytłumaczyć. :) gorąco polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Strasznie się cieszę, że trafiłam na Maćka! Zajęcia są bezstresowe, przyjemne, a wszystkie zagadnienia dobrze wytłumaczone. Dzięki niemu z samych jedynek, wyszłam na same czwórki. :)
Bardzo polecam wszystkim! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Bardzo polecam korepetycje u Macieja, po poprzednich złych doświadczeniach z korepetycjami, te okazały się ratunkiem dla mojej chemicznej matury. Zabawne porównania, luźna atmosfera, ale z drugiej strony w uporządkowany i logiczny sposób przekazywana cała niezbędna wiedza - dzięki temu nie tylko same lekcje stały się przyjemnością, ale nawet rozwiązywanie zadań domowych, których ilość dostosowana jest do potrzeb ucznia. Zdecydowanie i szczerze polecam. ;)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Wielkie szczescie, ze trafilam akurat na Pana Macieja. Material z chemii wydaje sie znacznie latwiejszy do opanowania. Korepetycje przebiegaja w milej atmosferze. Pan Maciej niesamowicie motywuje do dzialania i uswiadamia jak wazna jest systematyczna praca, jezeli chce sie cos osiagnac. Tlumaczy on w bardzo logiczny sposob caly material, dzieki temu korepetycje przebiegaja bezstresowo.
Bardzo polecam!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Serdecznie polecam tego korepetytora. Maciek cechuje się ogromną rzetelnością, wiedzą oraz cierpliwością. Materiał jest w bardzo przystępny sposób prezentowany, a do tego w miłej atmosferze. Tłumaczy on chemię z wielkim entuzjazmem i pasją, co niesamowicie motywuje do pracy. Dzięki niemu poradziłam sobie na studiach z chemią organiczną, która stanowiła dla mnie duże wyzwanie. Z pomocą Macieja zdałam wszystkie kolokwia bez problemu. Szczerze polecam każdemu !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Maciek jest naprawdę świetnym korepetytorem! Dzięki jego pomocy zaliczyłam wszystkie egzaminy w pierwszych terminach na ocenę minimum 4. Pomimo moich ogromnych braków z liceum potrafił wyprowadzić mnie ,,na prostą" oraz zmotywować mnie do pracy. Wszystkie lekcje odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, nie zapominając przy tym o szczypcie dyscypliny i skrupulatności.
Bardzo bardzo polecam nie tylko licealistom, ale rownież studentom.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Chemia to magia ale Pan Maciek sprawia, że wszystkie niezrozumiałe zaklęcia stają się przyjazne. Dotąd miałam dwóch korepetytorów i żaden nie pokazał mi, że chemia może byc tak interesująca. Zajęcia są bezstresowa przyjemnością.Wiedza jest przekazywana w interesujący sposób na bazie rozmowy. Z czystym sumienie moge powiedzieć, że Pan Maciek zasługuje na miano najlepszego korepetytora bezwatpienia pomoże Ci w każdej dziedzinie chemii !!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Idąc na korepetycje do Macieja możesz być pewna/ny że wyniesiesz z nich dużą wiedzę i brak pesymistycznego myślenia o danych zagadnieniach chemii. Pieniądze dobrze zainwestowane jeśli chcesz iść bez bólu serca na sprawdzian/kolokwium. Serdecznie polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Uważam, że pan Maciek jest najlepszym korepetytorem jakiego do tej pory miałam. Bardzo dobrze tłumaczy, prostym, zrozumiałym językiem dla ucznia. Widać u niego pasje,a to jest najważniejsze! Z czystym sumieniem polecam lekcje z p. Maćkiem. Dzięki niemu chemia stała się łatwa i przyjemna.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2016

Polecam korepetycje u Pana Macieja, do tej pory chemia była dla mnie kompletnie niezrozumiała, a Pan Maciej sprawił ze niedość ja zrozumiałam to bardzo ja polubiłam. Jest bardzo cierpliwy i serdeczny , umie przekazać wiedzę a to najważniejsze w korepetycjach.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

Bardzo dobry korepetytor z czystym sumieniem mogę go polecić a ,co najważniejsze potrafi dobrze wytłumaczyć wszystko.

avatar
Otylia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

Pan Maciej to wyjątkowy nauczyciel. Swoją pasją z łatwością zaraża innych. Ogromną zaletą zajęć było indywidualne dopasowanie programu do moich potrzeb. Bardzo szybko moje braki zostały dostrzeżone i efektywnie je uzupełnialiśmy ;) Serdecznie dziękuję za cierpliwość i serce, które Pan włożył w moją naukę. Matura z chemii przestała być dla mnie trudna..

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Dziekuje P.Macku za poswiecony mi czas, lekcje prowadzone przez pana byly bardzo interesujace i zrozumiale. Efektem tego jest to, ze dzis jestem studentem pierwszego roku chemii. Polecam!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Mogę z czystym sumieniem polecić P.Macka jako korepetytora. Sama brałam u niego lekcje kiedy przygotowywałam sie do matury. Lekcje były omawiane językiem zrozumiałym dzieki czemu szybko chlonelam wiedzę. Byłam bardzo zadowolona!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.