Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Maciej

Opis ogłoszenia

Mam przyjemność zaoferować Państwu profesjonalne lekcje języka angielskiego na najwyższym poziomie. Dysponuję praktyczną wiedzą i umiejętnością jej przekazania o tym jak wykorzystywać język angielski w życiu codziennym. Moje metody pracy są niestandardowe i w pełni kompatybilne z bieżącymi potrzebami ucznia. Na pierwszym miejscu stawiam na konwersację i praktyczne wykorzystanie struktur gramatycznych w wypowiedzi. Jestem licencjonowanym przedstawicielem rewelacyjnych metod: Talking Kids dla dzieci oraz Direct Method for English i Direct Business, które są oparte na przełamywaniu bariery mówienia.

Merytoryczna wiedza, indywidualnie skrojony program zajęć oraz skuteczność przekazywania umiejętności konwersacyjnych w oparciu o stosowanie multimedialnych technik pozwalają mi wysunąć swoją ofertę właśnie do Państwa..
Kompetencja, rzetelność i kreatywność wykonywanych zleceń zawsze prowadzona jest na najwyższym poziomie.

Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz certyfikatów FCE, CAE, CPE, gdzie mogę pochwalić się 100% skutecznością, bowiem wszyscy moi kursanci uzyskali swoje certyfikaty. Współpraca z wiodącymi wydawnictwami językowymi sprawia, że mam bieżący dostęp do nowości książkowych i testów do certyfikatów.

Wszystkie zajęcia odbywają się w specjalnie do tego celu zaadoptowanej pracowni językowej. Komfortowo i nowocześnie wyposażone studio gwarantuje Państwu uczucie profesjonalizmu, a przyjazna i życzliwa atmosfera wpłynie na progres Państwa umiejętności

Zapraszam,
nr tel. 693 71 72 30

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Maciej
ul. Poniatowskiego 76 /7
70-740 Szczecin
NIP: 594 141 92 83

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.