Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Zabrze
Statystyka25 / 60 min

Maciek

Opis ogłoszenia

Absolwent Wyższej Uczelni Ekonomicznej udzieli korepetycji ze statystyki (opisowej oraz matematycznej), a także z rachunku prawdopodobieństwa (miejsce korepetycji do ustalenia). Przekazywanie wiedzy daje mi dużo satysfakcji. Pomagam w rozwiązywaniu zadań sprawiających trudności, w przygotowaniu do egzaminu lub kolokwium zaliczeniowego. Jestem osobą otwartą, cierpliwą, solidną i rzetelną. Serdecznie zapraszam tel. 605 365 954.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.