Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Mosina
Krosno
Krosinko
Puszczykowo
Śrem
Brodnica
Czempiń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 70 / 60 min

Magda Oguz

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem nauczycielka w renomowanych szkolach jezykowych na terenie wielkopolski. Przebywałam w Anglii przez ostatnie 6 lat i podszkolilam moj jezyk angielski do poziomu native speakera. Twoje dzieci maja problem z jezykiem w szkole? Pisz! Sama mam dwojke, znam trudy nauczania i motywacji maluchow do nauki, moje interaktywne, ciekawe lekcje pozwola im rozwijac sie i zaczac przyswajac angielski!Potrzebujesz jezyka w pracy? Masz problem z mówieniem, wyslawianiem sie, plynnoscia konwersacji - jestem osoba ktora ci pomoze :) skontaktuj sie ze mna! Prosze pisac smsy, oddzwonie jak tylko bede dostepna.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek
Środa07:00 - 15:00
Czwartek07:00 - 15:00
Piątek
Sobota14:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.