Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 60 / 45 min

Magdalena :)

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE/PIANINIE i FOERTEPIANIE. Jestem studentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i udzielam profesjonalnych lekcji gry na keyboardzie, pianinie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych połączonych z nauką teorii muzycznej. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach nauczania, także od podstaw.
Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Zenona Brzewskiego w Warszawie, z dyplomem z zakresu instrumentalistyki, oraz 13-letnim stażem estradowym. Jestem wielokrotną stypendystką Ministra Kultury oraz laureatką ogólnopolskich i zagranicznych konkursów muzycznych.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, prawidłowej postawy ciała i ustawieniu ręki podczas gry.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Pani Magdalena jest kompetentną, wyrozumiałą nauczycielką, która potrafi znaleźć wspólny język z uczniem. Dba o spokojną atmosferę zajęć oraz dopasowuje repertuar do wieku i stopnia zaawansowania. Dzięki niej moja córka zrobiła wielkie postępy i z radością ćwiczy na fortepianie. Polecam

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2017

Serdecznie polecam lekcje gry z panią Magdaleną. Znakomity pedagog, który potrafi zainspirować ucznia. Mimo młodego wieku posiada ona ogromne i wszechstronne umiejętności nie tylko w grze ale i w nauczaniu. Potrafi zarazić swoją pasją do muzyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.