Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 60 / 45 min

Magdalena :)

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE/PIANINIE i FOERTEPIANIE. Jestem studentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i udzielam profesjonalnych lekcji gry na keyboardzie, pianinie i fortepianie dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych połączonych z nauką teorii muzycznej. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach nauczania, także od podstaw.
Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Zenona Brzewskiego w Warszawie, z dyplomem z zakresu instrumentalistyki, oraz 13-letnim stażem estradowym. Jestem wielokrotną stypendystką Ministra Kultury oraz laureatką ogólnopolskich i zagranicznych konkursów muzycznych.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, prawidłowej postawy ciała i ustawieniu ręki podczas gry.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Pani Magdalena jest kompetentną, wyrozumiałą nauczycielką, która potrafi znaleźć wspólny język z uczniem. Dba o spokojną atmosferę zajęć oraz dopasowuje repertuar do wieku i stopnia zaawansowania. Dzięki niej moja córka zrobiła wielkie postępy i z radością ćwiczy na fortepianie. Polecam

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2017

Serdecznie polecam lekcje gry z panią Magdaleną. Znakomity pedagog, który potrafi zainspirować ucznia. Mimo młodego wieku posiada ona ogromne i wszechstronne umiejętności nie tylko w grze ale i w nauczaniu. Potrafi zarazić swoją pasją do muzyki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.