Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Grodzisk Mazowiecki
Podkowa Leśna
Milanówek
Pruszków
Warszawa (Ursus)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam do wspólnej nauki  hiszpańskiego.

Moja przygoda z tym pięknym językiem trwa niezmiennie od siedemnastu lat. Posiadam wykształcenie humanistyczne i jestem absolwentką prestiżowej uczelni Alcalá de Henares (Madrid). Przez ponad cztery lata mieszkałam, pracowałam i studiowałam w Hiszpanii, co pozwoliło mi nie tylko na uzyskanie wiedzy teoretycznej i zdobycie państwowego certyfikatu DELE, ale również ugruntowalo praktyczną stronę umiejętności językowych.

Moim uczniom staram się przede wszystkim zaszczepić miłość do tego cudownego języka, a stosowane metody wspieram technikami szybkiego uczenia i błyskawicznego zapamiętywania. 

Zapraszam serdecznie, 

¡ te veo pronto !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Magda to wspaniały nauczyciel języka hiszpańskiego. Potrafi doskonale dostosować metodykę nauczania do danej osoby (prowadzi również lekcje u mojego brata i Jego córek). To osoba cierpliwa, kompetentna, wymagająca i bardzo kreatywna. Serdecznie polecam!!!

avatar
Mirella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Magda to świetna nauczycielka. Zaraża pasją do jezyka hiszpanskiego. Cierpliwa i pogodna, dzięki temu lekcja z nią to czysta przyjemność. Polecam z calego serca:)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Polecam Panią Magdę szczególnie,nauczyłam się języka hiszpańskiego w bardzo szybkim tempie! Jestem bardzo zadowolona, zajęcia prowadzi bardzo ciekawie przy użyciu nowoczesnej metody, ma dużo cierpliwości dla ucznia, kreatywności w przebiegu lekcji i potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb.Wręcz nie mogłam doczekać się kolejnego spotkania:-)Po kilku miesiącach nauki wyjechałam do Hiszpanii i mogłam swobodnie porozumiewać się w codziennych sytuacjach z rodowitymi Hiszpanami! Ogromna przyjemność i satysfakcja:-) Szkoda,że w szkole przez tyle lat nikt nas w taki sposób nie uczył.Zamiast np. 4 lat wystarczyłby 1 rok by dobrze opanować język.
Polecam Panią Magdę zarówno dla dorosłych jak i dzieci a także dla biznesu.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Magda (moja iminniczka) jest przede wszystkim bardzo sympatyczna i życzliwa z niesamowitym poczuciem humoru. Lekcje są bardzo ciekawe i dostosowane do osobowości i potrzeb. Wielkim plusem są przekazywane sztuczki pamięciowe, które znacznie skracają czas nauki. Polecam wszystkim!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Magda to świetna korepetytorka z fantastycznym podejściem i pasją. Na lekcjach ćwiczy wszystkie segmenty języka: czytanie, pisanie, słuchanie, a przede wszystkim - mówienie. Oprócz nauki, Magda przekazuje dużo wiedzy na temat Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych, dzięki czemu lekcje są ciekawe i przydatne. Jest wymagająca, ale też wyrozumiała, otwarta na ludzi i zaangażowana w swoją pracę. Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.