Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Grodzisk Mazowiecki
Podkowa Leśna
Milanówek
Pruszków
Warszawa (Ursus)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam do wspólnej nauki  hiszpańskiego.

Moja przygoda z tym pięknym językiem trwa niezmiennie od siedemnastu lat. Posiadam wykształcenie humanistyczne i jestem absolwentką prestiżowej uczelni Alcalá de Henares (Madrid). Przez ponad cztery lata mieszkałam, pracowałam i studiowałam w Hiszpanii, co pozwoliło mi nie tylko na uzyskanie wiedzy teoretycznej i zdobycie państwowego certyfikatu DELE, ale również ugruntowalo praktyczną stronę umiejętności językowych.

Moim uczniom staram się przede wszystkim zaszczepić miłość do tego cudownego języka, a stosowane metody wspieram technikami szybkiego uczenia i błyskawicznego zapamiętywania. 

Zapraszam serdecznie, 

¡ te veo pronto !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.