Antoni Mrowiec

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Jaworze
Bielsko-Biała
Szczyrk
Czechowice-Dziedzice
Tychy
Skoczów
Żywiec
Jasienica

Antoni Mrowiec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Antoni Mrowiec

O mnie

Jestem nauczycielem z wieloletnim stażem.

Prowadziłem liczne lektoraty na uczelniach wyższych w Katowicach i Bielsku. Wiele lat pracowałem w renomowanym LO nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej.Posiadam tytuł nauczyciela mianowanego.Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.1996
CPE
Doświadczenie
08.1991 - 07.2004
LO II im. Stefana Żeromskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2021

Świetny pedagog, uczył mojego syna gdy mieszkał jeszcze w Jaworznie, niestety wyprowadził się do Bielska Białej i przez rok syn uczył się u innego nauczyciela. Po roku wszyscy stwierdziliśmy że to nie to i woziliśmy syna do Bielska Białej na lekcje do P. Antoniego. Opłacało się. Serdecznie pozdrawiamy Pana Mrowca i polecamy , dziś już trudno o takich profesjonalistów i pasjonatów.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Z całego serca polecam naukę razem z Panem Antonim. Pan bardzo angażuje się w zajęcia, przygotowuje mnóstwo materiałów, a rozmowy z Panem rozwijają i są inspirujące, a panująca na zajęciach atmosfera jest bardzo miła. Pan jest profesjonalistą, doskonale tłumaczy i rozwija tematy, opowiadając przy tym ciekawostki. Po wielu latach wspólnej nauki myślę że Pan Antonii jest najlepszym nauczycielem na każdym szczeblu edukacji i wspaniałym człowiekiem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Pan Antoni to profesjonalista. Bardzo solidne lekcje w przyjemnej i swobodnej atmosferze. Nauczyciel z ogromną wiedzą i doświadczeniem, za to go cenię.

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Polecam! Jestem zadowolona z jakości i sposobu nauki :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2014

Pan Antoni uczy mojego syna kolejny rok, jesteśmy bardzo zadowoleni.

avatar
jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2012

super

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.