Martyna Ostrowska

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Warszawa (Bielany +1)
Płońsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Studentka III roku filologii polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego!

Mam dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji . Ponadto także pracowałam z dziećmi z trudnościami w nauce w ramach  programu Akademia Przyszłości (potwierdzone zaświadczeniami).  Przygotowywałam uczniów do egzaminu ósmoklasisty, co zaowocowało osiągniętymi przez nich wysokimi wynikami (80-90%). Podejmę się także przygotowań do matury podstawowej, a także przygotowywania ucznia do pisania rozprawek. Kładę nacisk nie tylko na dobre opanowanie treści lektur i motywów w nich występujących, lecz także na zagadnienia językowe.

Zajęcia mogą odbywać się zarówno stacjonarnie (od września na terenie Płońska, od  września/października na terenie Bielan bądź Żoliborza, w domu ucznia bądź w miejscu publicznym typu kawiarnia), jak i online (Zoom, Messenger, Teams, Hangouts, Google Meet). Cena to 40 zł za godzinę zegarową.

Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 18:00
Wtorek14:00 - 18:00
Środa14:00 - 18:00
Czwartek14:00 - 18:00
Piątek14:00 - 18:00
Sobota11:00 - 18:00
Niedziela13:00 - 15:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2017 - 06.2019
Akademia Przyszłości
Praca z dziećmi mającymi problemy z nauką oraz potrzebującymi rozmaitego wsparcia na różnych płaszczyznach życia.
08.2017 - aktualnie
Szlachetna Paczka
Dbałość o poprawność językową, stylistyczną i interpunkcyjną opisów rodzin, a także zwracanie uwagi na ich zgodność ze standardami SzP. Praca z rodzinami potrzebującymi.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.