Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz uczyć się niemieckiego, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może nauka via skype nie do końca Cię przekonuje? Skontaktuj się ze mną, chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości oraz odpowiem na pytania odnośnie zajęć.Szukasz pomocy przy wybranych zagadnieniach? Chcesz swobodnie rozmawiać po niemiecku? A może masz przed sobą ważny sprawdzian, egzamin lub wyjazd za granicę?Pomogę Ci skutecznie przyswoić język w miłej i bezstresowej atmosferze.Zapraszam wszystkich, którzy chcą nauczyć się niemieckiego i zacząć mówić. Możliwość nauki również w parach.
60 min - 50 zł / 15 euro

Godziny i dni ustalane są z każdym indywidualnie.
O mnie: Jestem absolwentką germanistyki Uniwersytetu Gdańskiego - studia magisterskie oraz podyplomowych studiów kształcenia tłumaczy.Języka niemieckiego miałam okazję uczyć się również podczas licznych pobytów za granicą. Obecnie mieszkam w Niemczech.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2013
Uniwersytet Gdański
Doktor habilitowany
Germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Pani Magda jest wyjątkowa, :-) świetnie rozumie ucznia ale jest bardzo wymagająca przez to każda lekcja z nią to ogromny postęp. Do tego tak jak pisze w ogłoszeniu lekcje są bezstresowe a czas na nauce z nią płynie bardzo szybko. Polecam i to bardzo

avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2016

Zawsze przygotowana i również wymaga zaangażowania w naukę co jest wielkim plusem. Posiada ogromną wiedzę na temat języka i jak uczyć innych. Naprawdę polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Bardzo miła atmosfera sprzyjająca nauce. Korepetytorka posiada dużą wiedzę. Ciekawie prowadzone zajęcia, które motywują do pracy, polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.