Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Kraków
Dąbrowa Górnicza
Katowice

Opis ogłoszenia

Udzielę lekcji języka węgierskiego dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Z węgierskim do czynienia mam od ponad trzech lat w ramach studiów. Kładę nacisk na zrozumienie podstaw gramatyki i specyfikii języka węgierskiego na tle innych języków europejskich, najistotniejsza jest jednak dla mnie umiejętność posługiwania się węgierskim w życiu codziennym, obszarach związanych ze sztuką, turystyką. Pasjonatów Węgier zapraszam na lekcje naukii języka połączone ze zdobywaniem wiedzy na temat historii, kultury i geografii tego pięknego kraju. 

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Filologia węgierska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.