Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Lublin
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 / 90 min

Maja Słowik

Opis ogłoszenia

Hej! 

Jestem studentka Medycyny Weterynaryjnej.Udzielam korepetycji z biologii głównie dla szkół podstawowych. Pracuje z materiałem przerabianym w szkole jak również ponadprogramowo. Wszelkie dodatkowe materiały udostępniam.
Staram się wytłumaczyć przerabiany materiał w sposób obrazowy za pomocą prostych schematów, prezentacji multimedialnych, zdjęć. Bardzo zależy mi na "złapaniu" dobrego kontaktu z uczniem, poieważ to pozwoli nam na owocną współpracę. Jestem otwarta na wszelkie sugestie ze strony ucznia, jednak sama wymagam od niego pełnego zaangażowania. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Przyrodniczy
Medycyna weterynaryjna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.