Krzysztof Wodziański

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Kraków

Opis ogłoszenia

M A T E M A T Y K A - efektywnie, nieszablonowo i z dojazdem do ucznia: 664 007 337 • Przygotowanie do matury • Egzaminu gimnazjalnego • Praca nad bieżącym materiałem • Poprawki

Gwarantuję skuteczne przekazanie wiedzy, jednocześnie uświadamiając, że korepetycje to nie chirurgia plastyczna, to trening personalny! :)
________________________________________
Do kogo skierowane jest ogłoszenie?
• Uczeń liceum/technikum
• Uczeń gimnazjum
• Uczeń szkoły podstawowej

Gdzie odbywają się lekcje?
• U ucznia
• W wybranym przez niego punkcie takim jak szkoła,
kawiarnia lub inne miejsce wyposażone w stolik i miejsca siedzące.

Ile kosztują?

Powyżej jednej godziny w jednym terminie dalszy ciąg lekcji jest proporcjonalnie tańszy
50 zł – Godzina zegarowa
70 zł – Półtorej godziny
80 zł – Dwie godziny

Więcej godzin nie przewiduję – zmęczony umysł to umysł nieefektywny. W przypadku regularnych korepetycji, w razie potrzeby (na przykład w przypadku zadania domowego), udzielam nieodpłatnej pomocy poprzez pocztę e-mail. Można umawiać się we dwie lub więcej osób – cena nie zmieni się, a rozkład kosztów pozostawiam uczniom. W razie nieodwołania lekcji min. 1 godzinę przed danym terminem, będę prosił o uiszczenie za umówiony czas, proszę pamiętać, że mogę mieć innych chętnych na konkretną godzinę.

Terminy do uzgodnienia, można umawiać się zarówno jednorazowo, jak i na regularne lekcje. W celu ustalenia dni i godzin proszę dzwonić/napisać SMS pod numer 664 007 337 lub pisać tutaj.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Wspaniały nauczyciel, nie tylko matematyki. Lekcje były przyjemne i przebiegały bardzo komfortowo.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Najlepszy korepetytor jakiego można mieć!
2 lata spędzone przy wspólnej nauce były czystą przyjemnością i mega dawką przydatnej wiedzy. Lekcje prowadzone na luzie i bez stresu. Wszystko wytłumaczone tak, aby zrozumieli nawet ci, dla których matematyka to czarna magia ;) Dowiedziałam się podczas tych zajęć 5 razy więcej niż w szkole i szybciej pojęłam materiał poprzez proste omówienie trudnych zagadnień i pokazanie niekonwencjonalnych metod rozwiązywania zadań, których nigdzie indziej się nie nauczycie :)
Bardzo polecam! Sukces i miła atmosfera gwarantowane!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.