Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka45 - 60 / 60 min

Maria

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje gry na pianinie/keyboardzie z dojazdem do ucznia.  Posiadam ponad 15 lat doświadczenia z ww. instrumentami.
Przykładam dużą wagę do przekazywania wiedzy od tej "praktycznej" strony, tak by uczeń względnie szybko był w stanie zobaczyć pierwsze efekty nauki. Ogłoszenie jest skierowane zarówno do osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności, jak i tych, które będą zaczynać od podstaw.
Jestem osobą młodą, dlatego mam bardzo dobre podejście do dzieci i potrafię przekazywać im wiedzę przez zabawę, tak by rozwijały się jak najlepiej.  Co więcej, potrafię sprawnie pracować także z dorosłymi chcącymi zrealizować swoje marzenia ;)

Zajęcia odbywają się u ucznia w domu. Jeżeli nie zaopatrzyli się Państwo jeszcze w swój instrument, istnieje możliwość skorzystania z mojego keyboardu, w przypadku dojazdu do mnie na lekcje.
Cena jest zależna od lokalizacji.

Kontakt:
603578738

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.