Łukasz Depiński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem miłośnikiem języka i kultury Francji. Spędziłem we Francji 6,5 roku, odbywając tam studia z zakresu nauk humanistycznych. Obecnie przygotowuję się do egzaminu DALF C2.

Proponuję indywidualne lekcje języka francuskiego, zarówno w domu, jak i przez internet (skype). Lekcje mogą dotyczyć szczególnych aspektów języka francuskiego : gramatyki, słownictwa ogólnego lub ze specjalnych dziedzin, umiejętności pisania, konwersacji. Proponuję zajecia na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym i zawansowanym.

Jako że jestem fascynatem jęzka francuskiego, a szczególnie jego gramatycznej strony, dysponuję licznymi i wartościowymi materiałami do jego nauki, zarówno książkami, jak i adresami stron internetowych, z których korzystałem przez lata nauki, z których wciąż czerpię.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Łukasz Depiński
Kazimierza Porębskiego
80-180 Gdańsk
NIP: 9570980922

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.