Łukasz Wicenciak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Skórzewo
Dąbrowa
Poznań (grunwald +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwent dwóch uczelni muzycznych - Akademii Muzycznej w Poznaniu, oraz Wrocławskiej Akademii Muzycznej udzieli lekcji gry na instrumentach perkusyjnych ,pianinie i lekcji wokalnych  uczniom od 4 -99 lat :)Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych. Zapraszam do zobaczenia mnie na youtube oraz facebooku.Oferuję zajęcia w miłej atmosferze i gwarantuje szybkie efekty !!!! Zapraszam wszystkich zainteresowanych.  Możliwy dojazd do ucznia za dodatkową opłatą.KONTAKT: 502 330 916

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.