Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sieradz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos20 / 60 min

Łukasz

Opis ogłoszenia

Witam bardzo serdecznie,
Jestem studentem Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale Prawa i Administracji i oferuję Państwu korepetycje z wiedzy o społeczeństwie na poziomie gimnazjum i liceum (przygotowanie do testu gimnazjalnego bądź matury). Zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Oferuję pomoc w zakresie przygotowania do zajęć, wyrównania zaległości bądź przygotowywania do egzaminów poprawkowych. Udzielę pomocy w zakresie wyjaśnienie niezrozumiałych zagadnień. Mam szereg materiałów pomocnych w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy z zakresu wiedzy o społeczeństwie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.