Angielski z zapałem

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pierwsza lekcja demonstracyjna gratis!

Nazywam się Łukasz i chciałbym uczyć Cię języka angielskiego. Jeżeli tu jesteś, to pewnie zastanawiasz się jakie jest moje przygotowanie do prowadzenia kursów angielskiego. Poniżej dowiesz się więcej na mój temat.

Języka angielskiego uczę już od 9 lat. Możesz wyobrazić sobie jak wiele osób dzięki moim lekcjom mówi dzisiaj płynnie w języku obcym, bez stresu i obaw o to co pomyślą inni. To właśnie sprawia mi największą satysfakcję – obserwowanie, jak moi kursanci robią postępy i przełamują barierę językową, która dla wielu osób jest wręcz paraliżująca.Wiem, że nauka wymaga silnej woli, dlatego nieustannie motywuje moich uczniów, aby nie tracili zapału i ciągle szli do przodu. Efekt ten osiągam m.in. poprzez odpowiedni dobór materiałów – biorąc pod uwagę temperament kursantów oraz indywidualne tempo nauki. To naprawdę działa!

Przez niemal 3 lata mieszkałem w Wielkiej Brytanii i tam ukończyłem studia ekonomiczne. Dzięki temu moje umiejętności językowe i znajomość kultury brytyjskiej wynikają nie tylko z wcześniejszej edukacji, ale przede wszystkim z praktyki. Jeżeli potrzebujesz lepiej poznać specjalistyczne słownictwo z zakresu ekonomii, to nie można chyba lepiej trafić.

Jak uczę?
Chociaż może się to wydawać utartym zwrotem, to nauczanie jest dla mnie prawdziwą pasją. Nie traktuje uczniów szablonowo, bo wiem z praktyki, że to nie działa. Każdy ma inne potrzeby oraz inne tempo nauki, a moim zadaniem jest takie zaplanowanie zajęć, aby pracować nad Twoimi realnymi słabościami, a nie przechodzić rozdział po rozdziale wybranego podręcznika.Potrafię motywować do nauki i skutecznie zachęcać do doskonalenia słownictwa i poznanych zasad gramatycznych. Nie chodzi jednak o to, by bezrefleksyjnie zapamiętywac kolejne definicje i znaczenia. Moja metoda nauki opiera się na zrozumieniu zasad i logiki języka, co przekłada się na szybkie postępy i zadowolenie moich kursantów.

Elastyczne warunki
Moje zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, czyli “jeden na jeden”. Oznacza to, że jestem do Twojej dyspozycji przez całą lekcję. To sprawia, że moi kursanci szybko przestają odczuwać skrępowanie czy obawy. Bez stresu pytają o wszystko, czego nie rozumieją, a dzięki temu z każdą lekcją uczą się coraz więcej. Wspólnie ustalamy warunki naszych zajęć – ich częstotliwość oraz dni i godziny nauki. Tak elastyczne warunki powodują, że stwarzamy najlepsze warunki do efektywnej nauki. Dzięki temu szybko zorientujesz się, jak wiele przynosi organizowany przez mnie kurs. W praktyce.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Angielski z zapałem
Inowrocławska 3/97
91-020 Łódź
NIP: 726-26-45-055

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2012 - 09.2014
Barnfield College
Licencjat
Business
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2014 - 09.2018
360 Y.E.S. English Academy
10.2018 - aktualnie
Create Yourself

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Nie tylko zaczynam rozumieć wiele zagadnień związanych z językiem, których dotychczas nie mogłem pojąć, ale też zawsze rozmawiamy na jakiś ciekawy temat. Po niespełna pół roku regularnych zajęć odczułem ogromną różnicę w rozumieniu i mówieniu. Polecam każdemu!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2024

Pan Łukasz to super gościu ! . Chodź Jestem najmłodszą uczennicą i moje początki były trudne to bardzo szybko się uczę .Od kiedy zaczęłam lekcje nie boję się otwarcie rozmawiać i coraz lepiej mi to wychodzi. Polecam ❤️

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2024

Zanim zaczęłam naukę z Łukaszem, chodziłam do szkoły językowej. Nie byłam jednak zadowolona. Grupy są zwykle duże, nie ma dość czasu by każdy się wypowiedział. W lekcjach z Łukaszem najbardziej podoba mi się indywidualne podejście do ucznia, konwersacje są ciekawe i różnorodne, dopasowane do mojego poziomu. Atmosfera jest przyjazna i bezstresowa co motywuje do regularnej nauki. Z mojego punktu widzenia dużą zaletą jest elastyczny czas zajęć i możliwość nauki w domu. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2023

Cześć,

Polecam naukę z Łukaszem.
To człowiek wykształcony z dobrymi podstawami do nauczania.
Szerokie poglądy dają możliwość bogatej rozmowy i nauki na wiele tematów.
Daje możliwość profilowania i edukacji w obszarze osobistych preferencji.
Warto zadzwonić, przegadać i ocenić samodzielnie.

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2023

Gorąco polecam lekcje z Łukaszem. Czysty profesjonalizm i ogromne zaangażowanie motywuje do dalszej nauki i postępów. Lekcje są ciekawe i merytoryczne. Łukasz jest dokładny i wymagający, to przekłada się na rezultat w postaci postępów w mówieniu. Swoją żywiołowością sprawia że lekcje są ciekawe i nie wiadomo kiedy dobiegają końca. Zachęcam do nauki z Łukaszem :-)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Serdecznie polecam!
Zajęcia z Łukaszem są bardzo ciekawe i rozwijające - potrafi dostosować program nauczania nie tylko do poziomu kursanta, jak i jego słabych stron.
Podczas zajęć udało mi się przełamać barierę i po prostu zacząć mówić, co było kiedyś dla mnie nie do przeskoczenia.
Swoją przygodę z angielskim mam zamiar kontynuować z Łukaszem, gdyż nie wyobrażam sobie lepszego lektora.
Gorąco polecam, jeśli chcesz szybko rozwinąć swój angielski

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

To była najlepsza decyzja i najlepsze polecenie nauczyciela! Od dziecka borykam się z barierą językową i uciekam, gdy gdzieś słyszę język angielski. Dzięki Łukaszowi przez całą lekcję potrafię mówić po angielsku, nie czuję żadnego wstydu i stresu z tym związanego (a gdy podejdzie do mnie z zapytaniem obcokrajowiec - chętnie odpowiadam!)
Dzięki różnorodnej tematyce uczę się nowych słówek i wyrażeń, a w przypadku potrzeby omówienia konkretnego tematu - nie ma z tym żadnego problemu :) Łukasz również przygotowuje mnie do egzaminu/uzyskania certyfikatu z jęz. angl.

Reasumując - serdecznie polecam każdemu naukę języka angielskiego z Łukaszem!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Łukaszem! Zajęcia są dostosowane do poziomu i preferencji ucznia. Łukasz zawsze ma pomysł na lekcję, więc nigdy nie ma nudy. Skupia się na zajęciach, na tym, czego w danej chwili uczeń potrzebuje.
Po każdych zajęciach przesyła wszystkie nowe słówka, które pojawiły się podczas lekcji, dzięki czemu słowniczek angielskiego się rozszerza.
Dużym plusem jest również elastyczność, co do godziny zajęć.
Podumowując bardzo polecam :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2023

Bardzo polecam lekcje z Łukaszem, zawsze uśmiechnięty, pomocny i cierpliwy. Mimo dużej ilości obowiązków znajduję czas na zajęcia ponieważ potrafi się on dopasować do mojego harmonogramu :)

Zajęcia odbywają się przez skype, nigdy się nie spóźnia, nie krytykuje nawet jeśli nie zdążyłam czegoś powtórzyć.

Uważam że dzięki Łukaszowi mam większą odwagę i chęć do rozmawiania po angielsku, co przed lekcjami wręcz mnie paraliżowało.

Na pewno te zajęcia nie wyglądają jak nauka w szkole, gdzie strach się odezwać bo można usiąść w ławce z dwóją albo zostać wyśmianym przez kolegów.

Polecam bardzo tego nauczyciela, myślę że ma indywidualne podejście do ucznia nawet tak opornego jak ja :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2023

Uczę się angielskiego z Łukaszem od ponad roku. Do tej pory próbowałam nauki w wielu szkołach językowych online jednak nigdzie nie udało mi się otrzymać tak indywidualnego podejścia do studenta (ucznia) jak podczas zajęć z Łukaszem. Moją największa obawą przed zajęciami angielskiego było mówienie w tym języku, ale już po kilku pierwszych zajęciach zauważyłam jak otworzyłam się na rozmowę po angielsku. Niesamowicie pomogło mi to w pracy i już nie boje się odebrać telefonu kiedy wiem, że czeka mnie rozmowa w obcym języku. Łukasz stosuje wiele metod nauki dostosowanych do ucznia, a po każdej lekcji otrzymuje mail z wszystkimi słówkami z zajęć (wraz z linkami do każdego z nich do tłumaczenia i znaczenia tego słowa pod każdym kątem) oraz link do krótkich filmików jako materiał do rozmowy na zajęciach bądź artykuł, który czytamy na lekcji by wyszkolić się w wymowie i jeszcze bardziej rozwinąć słownictwo.
Teraz dla mnie angielski to nie kara, a przyjemne zajęcia co tydzień.
Zajęcia u Łukasza poleciłam już moim znajomym i do tej pory nadal uczęszczają na zajęcia angielskiego i również są zadowoleni.
Polecam! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Lekcje z Łukaszem są przyjemne i ciekawe. Materiały które dostaję przed lekcją są interesujące oraz dostosowane do poziomu języka. Podczas lekcji jestem poprawiana dzięki czemu wiem gdzie popełniam błędy. Widzę znaczną poprawę w płynności mówienia oraz ilości używanych słów. Bardzo polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Nauka z Łukaszem nigdy nie jest nudna. Wybiera ciekawe tematy, zabawne albo wybór zostawia uczniowi. Ma poczucie humoru no i cały czas toczy się konwersacja po angielsku. Przesyla po każdych zajęciach streszczenie z ktorego póżniej odpytuje ale nie na ocenę :)Jest elastyczny czasowo i wyrozumiały. Polecam serdecznie.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2023

Polecam lekcje z Łukaszem, ma bardzo dobre podejście do nauki. Można swobodnie ustalić z nim co i w jaki sposób będzie przerabianie. W nauczaniu języka stawia przede wszystkim na praktykę czyli na mówienie, co wg mnie jest najważniejsze.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Serdecznie polecam lekcje z lektorem Łukaszem. Łukasz potrafi rozmawiać na każdy temat, często zadając pytania otwarte by zachęcić ucznia do udzielenia jak najbardziej rozbudowanej odpowiedzi. Podczas zajęć wyłapuje błędne sformułowania bądź nieznane nam wyrażenia tak abyśmy mogli na następnej lekcji je powtórzyć. Dzięki temu uczymy się zapamiętywać słownictwo oraz utrwalamy swoją wiedzę, a przede wszystkim motywujemy do samodzielnego dokształcania się ( bo kto by chciał zabłysnąć nieprzygotowaniem na następnej lekcji).

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2022

Jestem bardzo zadowolona z lekcji konwersacji z Łukaszem i szczerze mogę polecić go jako lektora. Łukasz jest bardzo miłym i fajnym człowiekiem a jako lektor niezwykle cierpliwym i kompetentnym. Łukasz ma duży zakres słownictwa i wiedzy, a wszelkie zawiłości języka zawsze dokładnie tłumaczy na przykładach. Zakres tematów naszych zajęć jest bardzo szeroki więc każde są interesujące i inne, niekiedy z dużą dozą humoru. Zawsze po zajęciach otrzymuję słowniczek nowych zwrotów/słówek do utrwalenia a kolejne zajęcia rozpoczynamy od krótkiego powtórzenia co również motywuje mnie do nauki. Dużym plusem dla mnie jest również elastyczność Łukasza w zakresie prowadzenia lekcji. W sytuacji, w której nie miałam dostępu do komputera Łukasz poprowadził lekcję przez telefon ! jeszcze raz serdecznie polecam, Dominika

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2022

Lukasz to świetny nauczyciel! Lekcje są zawsze ciekawe, a temat dopasowany do zainteresowań ucznia. Pomaga zrozumieć gramatykę i motywuje do dalszej nauki. Szuka ciekawych rozwiązań zawsze spersonalizowanych :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Jestem bardzo zadowolony z lekcji online z Łukaszem. Po pierwsze przekonałem się formy online. Po drugie zajęcia są w 99% po angielsku, dzięki czemu można zacząć myśleć w języku obcym. Różnorodne i zawsze ciekawe tematy ułatwiają konwersacje, nie ma nudy. Gramatyka jest tłumaczona w niezbędnym minimum, więc można się skupić na płynności mówienia. Jak najbardziej polecam osobom, które chcą przełamać barierę w mówieniu. Wiedza Łukasz umożliwia mu prowadzenie lekcji zarówno na luźniejsze tematy, lifestylowe, jak i bardziej biznesowe, profesjonalne.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Przychodząc do Łukasza miałem ogromne opory w mówieniu po angielsku. Unikałem spotkań z anglojęzycznymi klientami, od razu omijałem oferty pracy, gdzie wymagany był ten język.

Dzięki nauce z Łukaszem, pozbyłem się paraliżującego lęku przed używaniem języka angielskiego, moje słownictwo się poszerzyło, a strach przed popełnieniem błędów gramatycznych zniknął. Dzisiaj spotkania z zagranicznymi klientami traktuję jako ciekawe wyzwanie a nie koniec świata :D

Lekcje z Łukaszem prowadzone są zawsze w super atmosferze, można z nim porozmawiać na temat z każdej dziedziny. Podczas swobodnej rozmowy, lista nowych słówek tworzy się sama. Na kolejnych lekcjach zawsze utrwalamy nowe słownictwo.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2022

Od ponad 3 lat uczę się pod okiem Łukasza. Przez ten czas dokonałem bardzo dużych postępów co jest zasługa podejścia i sposobu prowadzenia zajęć. Każda lekcja jest inna, każda lekcja jest ciekawa. To ty masz możliwość wyboru interesujących Cię tematów. Łukasz świetnie przełamuje bariery językowe co powoduję, że czujesz się swobodnie. Polecam zdecydowanie!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Łukasz to jeden z najlepszych nauczycieli angielskiego ever. Potrafi każdego nauczyć języka na konwersatoryjnym poziomie, a zajęcia z nim to prawdziwa przyjemność.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Od ponad roku mam zajęcia z Łukaszem na poziomie zaawansowanym.
Jestem bardzo zadowolona.
Łukasz za każdym razem do lekcji jest przygotowany i dobiera ciekawe tematy do dyskusji, abym dalej rozwijała swoje słownictwo.
Gorąco polecam!!!!!!!!!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2022

Mam zajęcia z Łukaszem od ponad roku. Bardzo dobrze tłumaczy i nie katuje mnie gramatyką i regułkami czego nie lubię. Wyjaśnia zawiłości gramatyczne na przykładach z życia wziętych i dlatego sporo zapamiętuję z lekcji.
Lekcje są prowadzone swobodnie , na każdej lekcji Łukasz odpytuje ze słówek z poprzednich zajęć.
Zachęcam spróbować, warto!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2022

Zajęcia z Łukaszem mam już chyba ze 3 lata. Początkowo była to potrzeba nauki w związku ze zmianą pracy i koniecznością prowadzenia rozmów po angielsku. Obecnie jest to oczywiście dalsza nauka i doskonalenie angielskiego ale i okazja do pogadania o różnych tematach - oczywiście po angielsku. To co mi się podoba to duża elastyczność i dyspozycyjność, swobodna atmosfera, możliwość rozmowy po angielsku przez cały czas trwania lekcji, możliwość wyboru tematu dyskusji lub zdania się na wybór Łukasza, każdorazowa "odpytka" ze słówek celem utrwalenia, przesyłanie podsumowania lekcji. Z pewnością umiejętności nabyte podczas spotkań wykorzystałem podczas moich angielskich rozmów na gruncie prywatnym i służbowym. Polecam tym, którzy chcą się pouczyć lub poćwiczyć angielski w luźnej, przyjaznej atmosferze w dowolnie wybranych tematach/obszarach.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2022

Świetny nauczyciel i super zajęcia.

Opinię wystawiam niemal po roku współpracy. Goraco polecam. Zajęcia prowadzone w ciekawy sposób - prowadzący ma świetne materiały, z których poza nauką angielskiego można się sporo dowiedzieć. Nie ma bezsensownych rozmów o pogodzie. Lekcja mija szybko i w świetnej atmosferze. Myślę, że dzięki Łukaszowi mój angielski się poprawił - przełamałem barierę przed mówieniem, poznałem mnóstwo słówek. Jak najbardziej polecam.

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Już roku współpracuję z Łukaszem. Zdecydowanie polecam, zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Można się wygadać po angielsku :)!
Te zajęcia to była najbardziej udana inwestycja tego roku.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Polecam Łukasza!
Swobodna atmosfera lekcji zachęca do współpracy. Łukasz cierpliwie prostuje i wyjaśnia wszystkie błędy i w przystępny sposób tłumaczy zawiłości języka angielskiego.
Chętnie wróce :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Polecam! Lekcje były i ciekawe i pouczające, a do tego atmosfera bardzo miła. Materiały wykorzystywane na zajęciach interesowały mnie same w sobie, dlatego nawet nie czułam, że się uczę. Bez niepotrzebnego stresu, za to skutecznie :)

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Uczę się angielskiego z Łukaszem już ponad rok. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się nabrać płynności i swobody w mówieniu, poszerzyłam zakres słówek o te które faktycznie używam i są mi przydatne zarówno w pracy jak i w codziennym życiu. Atmosfera jest swobodna - jest przestrzeń na różnorodność :-)
Łukasz lubi uczyć i to czuć :-) Do tego jasno i przystępnie tłumaczy gramatyczne zagadnienia, tłumacząc je na konkretnych przykładach - tak, że krok po kroku same się utrwalają. Łukasz ma duże wyczucie drugiego człowieka i jest wspierający, gdy uczy. Przy nim mówienie staje się lekkie i przyjemne, a popełniane błędy językowe - drogą do nauki. Bardzo polecam
Aldona

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Polecam! Zrozumiale, konkretnie ale też miło i z humorem. Miałam problemy z opanowaniem gramatyki ale dzięki Łukaszowi teraz jest łatwiej. Bardzo odpowiada mi jego metoda - myślę że każdemu pomoże nauczyć się języka angielskiego.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Świetny nauczyciel! Posiada ogromną wiedzę w wielu dziedzinach dzięki czemu lekcje są ciekawe. Dobre podejście do ucznia, atmosfera i poczucie humoru sprzyjają uczeniu się. Zagadnienia wyjaśnione w sposób prosty i logiczny. Bardzo polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2018

Bardzo polecam. Gramtyka: prosto, jasno i przyjemnie :) Ciekawe lekcje, świetny humor i duże wsparcie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.