Łukasz Prokopiuk

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa (Warszawa i okolice)

Opis ogłoszenia

Bonjour!

Potrzebujesz pomocy z językiem francuskim w zakresie edukacyjnym lub poza ? świetnie trafiłeś - Bienvenue à bord…
Jestem Native Speakerem (IBO + 3 lata studiów na Pantheon-Sorbonne).
Aktualnie pracuję w dziedzinie informatycznej z m.in. językiem francuskim już od ponad 6 lat.
Z chęcią pomogę w lekcjach, korepetycjach, konwersacjach lub zakresie pozaedukacyjnym z j.Francuskiego w cenie 60-80/godz (możliwa większa ilość godzin. Cena zależna od dojazdu. Możliwa pomoc w doraźnych problemach).
Gwarancja doświadczenia, miłej atmosfery, profesjonalnego i spokojnego podejścia do każdej osoby oraz adaptacji pod ucznia / uczennicę / osobę w każdym wieku, w końcu o wasze dobro tu chodzi :).
Mój język jest praktykowany od wielu lat, w codziennej pracy i nie limituje się tylko do wiedzy szkolnej. Jestem zwolennikiem nauki przyjemnej i aktywnej: słuchanie piosenek, regularna praca z tekstem, korzystam z podręczników osób uczących się (z reguły robię sobie ksero), a nie typowego dla wielu osób "kucia się". Jestem również wymagający, jeśli chodzi o odrabianie lekcji i przykładanie się do zadań (po ówczesnym zatwierdzenie tej metody przez Państwa).
Miejsce nauki, u osoby uczącej się, kontakt mailem lub telefonicznie na wskazany numer telefonu (jeśli nie odbieram to proszę wysłać sms, oddzwonię). Uczę od ponad 6 lat, aktualnie zaczynamy rok, także terminy do wyboru :) Zapraszam serdecznie w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

A plus

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.