Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Jaworzno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 60 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale Farmacji. Podczas nauki w szkole średniej zdobyłem sporą wiedzę z zakresu nauk ścisłych, a  w tracie studiów jeszcze  znacznie ją pogłębiłem.

W udzielaniu korepetycji posiadam już kilkuletnie doświadczenie oraz mogę się pochwalić sukcesami sporej grupy uczniów. Wielu pomogłem poprawić oceny, ponadrabiać zaległości oraz zadawalająco zdać  egzaminy ósmoklasisty i matury.

Podczas zajęć staram się poznać problemy ucznia oraz wychwycić te zagadnienia, które sprawiają mu trudności, dzięki czemu możemy się skupić na ich rozwiązaniu, a nie tylko na realizacji materiału jak ma to miejsce w szkołach. Wychodzę z założenia, że najłatwiej jest opanować dany materiał poprzez jego przećwiczenie na konkretnych przykładach. Przerobienie zadań różnego typu zapewnia uczniowi obycie z zagadnieniem i  znacznie zmniejsza szanse na napotkanie przy tablicy lub na kartkówce/sprawdzianie zadań nie do rozwiązania. Oczywiście, jeżeli ktoś nie jest wielbicielem matematyki zawsze mogę nauczyć go w taki sposób, żeby bez przeszkód zdać i bez obaw chodzić na lekcje!

W trakcie zajęć zapewniam przyjazną, miłą atmosferę. Z doświadczenia wiem, że   nauka   bez zbędnego  stresu  idzie zawsze łatwej, a uczniowi swobodniej mówić o tym co sprawia mu trudności. Nigdy na zajęciach nie krzyczę ani  nie narzekam na ucznia, tylko cierpliwie tłumaczę, nawet kilka razy jeżeli jest to konieczne. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam zadowolenie z zajęć. Do każdego ucznia podchodzę w sposób indywidualny, aby zmaksymalizować czerpane przez niego korzyści z zajęć.

Ze swojej strony gwarantuję duże zaangażowanie i sumienność. Posiadam liczne materiały zawierające zadania o zróżnicowanym stopniu trudności, dzięki czemu dla każdego znajdę coś odpowiedniego. zarówno na poziomie szkoły podstawowej jak i średniej. Pomagam w bieżących trudnościach z przedmiotem,  nauce do kartkówek i sprawdzianów. Przygotowuję również do egzaminu ósmoklasisty oraz matury na poziomie podstawowym. Chętnie podzielę się swoją wiedzą oraz sprawdzonymi patentami na zadania.

Matematyka wcale nie musi być taka trudna! Wystarczy poświęcić jej tylko odrobinę uwagi  i wykazać chęć do nauki. Razem na pewno osiągniemy sukces!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 03.2021
Śląski Uniwersytet Medyczny
Magister
Farmacja
Kursy i szkolenia
04.2018
Śląski Międzynarodowy Kongres Medyczny
04.2019
Śląski Międzynarodowy Kongres Medyczny
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Od samego początku profesjonalna, bezstresowa atmosfera. Już po pierwszej lekcji rozumiałem tematy, które w szkole sprawiały mi trudność. Wiedzę zdobytą na lekcji wykorzystuję przy rozwiązywaniu zadań maturalnych. Zadania o różnym poziomie trudności - od najprostszych do najtrudniejszych. Chodząc na korepetycje do pana Łukasza przestałem się stresować na lekcjach chemii i biologii!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Najlepszy korepetytor, potrafi przekazać bardzo dużo wiedzy, cieszy się z osiągnięć. Podczas lekcji panuje sympatyczna atmosfera dzięki której jest w stanie przekazać trzy razy więcej materiału niż zwykły nauczyciel. Potrafi dostosować się do ucznia pod względem godzin korepetycji np. powtórka przed ważnym sprawdzianem. Jest rewelacyjny

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2020

Przesympatyczny nauczyciel, na którego zawsze można liczyć. Chemia przy nim staje się prostsza.
Polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Najlepszy korepetytor! A miałam ich wielu. Pan Łukasz wie jak w prosty sposob wyjasnic skomplikowane zadania. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera a ja nie boję się zapytać jeśli czegos nie rozumiem.
Polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Bardzo miła atmosfera podczas zajęć, zupełnie inaczej niż w szkole. Pan Łukasz jest bardzo cierpliwy i dokładnie tłumaczy. W ciągu kilku miesięcy wspólnej nauki zrozumiałem znacznie więcej niż przez cały rok w szkole. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Super nauczyciel. Słucha, rozumie i dostosowywuje nauczanie do potrzeb ucznia, a przy tym w zrozumiały sposób przekazuje wiedzę. Interesuje się uczniem i cieszy z jego sukcesów w nauce. Pana Łukasza polecamy w 100%

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Rewelacyjny korepetytor z fantastycznym podejściem do ucznia. Sympatyczny, kulturalny, punktualny i obowiązkowy. Dzięki Panu Łukaszowi syn przestał mieć problemy z chemią. Polecam!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Dzięki Panu Łukaszowi w końcu rozumiem matematykę. Na koniec roku dostałem 5 z tego przedmiotu. Polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Szczerze Polecam! Moja córka to bardzo nieśmiała dziewczynka, Pan Łukasz ma do niej świetne podejście. Monika z wielka chęcią chodzi na zajęcia i bardzo poprawiła stopnie. Gdy rozwiązuje zadania wszystko robi samodzielnie. Ze swojej strony mogę dodać, że współpraca z Panem Łukaszem jest na bardzo wysokim poziomie, sympatyczna osoba z którą łatwo nawiązać kontakt i można się bezproblemowo dogadać. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.