Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Lublin (i okolice)
Świdnik
Piaski
Łęczna
Muzykacena do ustalenia

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam WSZYSTKICH i ZAWSZE!
Nauka gry na gitarze klasycznej/akustycznej i elektrycznej dla każdego -bez barier wiekowych, indywidualnie i grupowo

Posiadam bogate, ponad 15 letnie doświadczenie nauczycielskie. Możliwość doboru stylistyki (rock, blues, klasyka i inne) Dojazd do ucznia na terenie lublina i okolic, miła atmosfera gratis. Pozdrawiam i zapraszam do odkrywania fascynującego świata gitary!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Świetny nauczyciel. Osoba o dużej wiedzy i doświadczeniu, która potrafi zmotywować ucznia, zdyscyplinować i zarazić go swoją pasją. Ma bardzo dobre podejście do ucznia i świetne poczucie humoru więc łatwo jest zrozumieć pewne rzeczy. :)

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Świetny nauczyciel! Potrafi swoją pasją zarazić każdego a do pracy zagonić największego lenia pokazując mu jak wiele przyjemności i satysfakcji daje opanowanie tego instrumentu. Dla mnie to nauczyciel 10/10 polecam każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z gitarą!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2015

Bardzo dobry nauczyciel, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jest osobą, która nie tylko przekazuje wiedzę, ale także potrafi wskazać niedociągnięcia dotyczące techniki gry na gitarze(czy to klasyczne, czy elektrycznej) oraz daje wskazówki jak najlepiej to poprawić, a to wszystko w miłej atmosferze.
Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Świetny nauczyciel, super człowiek z pasją. Potrafi przekazać wiedzę w ciekawy i przyjemny sposób, w miłej i luźniej atmosferze. Podchodzi w sposób indywidualny do ucznia, starając się znaleźć z nim wspólny język, skłania do myślenia i poszerza horyzonty. Angażujący się, lubiący swoją prace, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jak najbardziej polecam! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Nie wiem, jak on to robi, ale Łukasz potrafi przekonać do pracy nawet największego lenia. Motywacja jest przy tym bezbolesna, wiedza przyswaja się niemal sama, a postępy z zaskoczeniem można u siebie odkryć w najmniej oczekiwanym momencie. To nauczyciel z pasją i poczuciem humoru, dzięki któremu oswajanie gitary jest po prostu przyjemnością. Polecam! :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Fachowiec z pasją. Gram z nim od dziecka, i nigdy nie narzekałem na nudę czy brak pracy. Wręcz przeciwnie, zawsze miałem pod dostatkiem materiałów do ćwiczeń. Na pewno przy tym nauczycielu można się doskonale rozwinąć, i stać się muzykiem mogącym konkurować z większością kolegów w okolicy a myślę że i w kraju.
A przy okazji można liznąć trochę filozofii ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2012

Świetne, indywidualne podejście do ucznia, bardzo duża wiedza i doskonała umiejętność przekazywania tejże wiedzy. Lekcje przebiegały w przesympatycznej atmosferze i całkowicie bezstresowo. Ponadto Łukasz inspiruje swoich uczniów, poszerza ich horyzonty i potrafi zdyscyplinować oraz zachęcić do pracy nawet największego leniucha.
Mimo, iż nie mam lekcji z Łukaszem już od ponad dwóch lat, to do tej pory doskonale pamiętam wszystko, czego mnie nauczył. Bardzo miło wspominam współpracę z nim i każdemu go polecam, bez względu na wiek, upodobania muzyczne, czy poziom zaawansowania. : ))

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2012

Doskonały nauczyciel wpajający nie tylko sztukę grania na gitarze, ale także uczący myśleć i się dyscyplinować :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2012

Współpracowaliśmy razem przez 2 lata,świetnie się dogadywaliśmy,nauczył mnie bardzo wiele,później sama mogłam kontynuować naukę.ogólnie polecam,bo oprócz zdolności i umięjętności przekazywania wiedzy to jest spoko facet:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.