Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii

Opis ogłoszenia

Brak wolnych miejsc na zajęcia w roku 2019/2020

Zajęcia od września odbywać się będą w specjalnie przygotowanym do tego biurze w centrum Poznania
Witam. Mam na imię Łukasz i jestem absolwentem Farmacji. Uważam, że z tego względu posiadam znacznie lepsze przygotowanie do udzielania korepetycji z chemii aniżeli lekarze, którzy chemii za bardzo nie znają, ponieważ na studiach poszerzają głównie swoją wiedzę biologiczną, a także od absolwentów chemii, którzy jak sama nazwa mówi, zajmują się na studiach tylko chemia, ale w sposób tak poszerzony, że nie potrafią o niej mówić zwięźle i na temat. Farmaceuta mierzy się natomiast w trakcie studiów zarówno z wieloma przedmiotami chemicznymi, jak i biologicznymi. Na studiach miałem do czynienia z wszelakimi rodzajami chemii, takich jak: chemia fizyczna, chemia nieorganiczna, chemia organiczna, biochemia, chemia leków, chemia analityczna, chemia radiofarmaceutyczna. Posiadam przez to interdyscyplinarną wiedzę, która wg mnie jest kluczowa w nauczaniu chemii i biologii, a w samej dziedzinie chemii mam bardzo dużą wiedzę. Ale co tam studia, ważna jest praktyka!!! Zajmuję się korepetycjami z chemii na poziomie maturalnym od 7 lat i posiadam bogate doświadczenie, które w tym przypadku jest najważniejsze . Tak naprawdę korepetycji udzielałem już będąc uczniem gimnazjum, pomagając innym kolegom i koleżankom zrozumieć chemię, tak więc od najmłodszych lat miałem do tego smykałkę. ;)
*Wiedz jedno, nieważne kim jesteś, postaram CI się pomóc w najbardziej efektywny i przyjemny pod względem ilości włożonej przez Ciebie pracy sposób. Zajęcia odbywają się na ulicy Mickiewicza - w samym komunikacyjnym centrum Poznania!!!, 4 minuty od Ronda Kaponiera, piechotą oraz ok 7 minut drogi od Liceum nr I w Poznaniu.

Uprzedzam z góry, że nie prowadzę lekcji on-line. Jest to wg mnie metoda, która nadaje się jedynie dla uczniów mieszkających w małych miastach w których brak jest rzeczowych korepetytorów . Korepetycje on-line stanowią dla mnie ekwiwalent 60% tego co można uzyskać w porównaniu do zajęć normalnych, dlatego ich nie praktykuję. Żadne interaktywne tablice nie zastąpią żywego kontaktu z drugą osobą. Miałem przyjemność zarówno przeprowadzać takie zajęcia, jak i być uczniem takich zajęć - więc dokładnie znam słabości tego typu spotkań.

1. Matura 2019: 105zł/90min + doświadczenia chemiczne na korepetycjach
Witam. Obecna matura diametralnie różni się od tej sprzed 10 lat. Niestety większość szkół i korepetytorów nie bierze tego pod uwagę. Ja nie popełniam tego kardynalnego błędu .

Pora zacząć myśleć o przyszłości. Matura to drzwi do dalszej edukacji decydującej stety, niestety o jakości życia. Pozwól mi pomóc przebrnąć Ci przez tą ciężką wyprawę i dołącz do grona następnego rocznika korepetytantów. Przygotowań do matury udzielam od paru lat, co potwierdzają opinię na moim profilu. Jak widzę współpracę? Będziemy się spotykać raz w tygodniu. Materiał zostanie podzielony na 4 działy. Każdy dział będzie się składał z 4 lub 5 tematów . Po przerobieniu działu odbędzie się lekcja powtórkowa, a następnie sprawdzian. Po przerobieniu dwóch działów, odbędzie się sprawdzian z 2 działów łącznie, a po przerobieniu 4, ze wszystkiego. Każda lekcja będzie trwała 1,5h . Na początku każdych zajęć będziemy omawiali zadania z poprzednich zajęć, następnie będziemy omawiali nowy temat i robili z niego przykładowe zadania. Po każdych zajęciach otrzymasz ok 15 stron zadań z danego tematu do powtórki w domu . Dodatkowo, do każdych zajęć otrzymasz skorowidz, w którym będą zawarte definicje najważniejszych zagadnień z danego tematu. Po przerobieniu 4 działów i napisaniu sprawdzianu ostatecznego przejdziemy do 2 części korepetycji, czyli pisania matur. W każdym tygodniu otrzymasz po 2,3 matury, które będziesz rozwiązywał/a i które będziemy omawiali na następnych zajęciach. I tak aż do matury. Program można oczywiście modyfikować, w zależności od aktualnej sytuacji oraz ilości czasu pozostałego do matury . Zwracam szczególną uwagę na nowe zagadnienia, które pojawiają się na maturze od roku 2015 . Na bieżąco analizuję każdy pojawiający się arkusz i modyfikuję swój program dodając pojawiające się w nich zagadnienia. Możesz mieć więc pewność, że przygotuję Cię do matury w sposób najbardziej zbliżony do wymagań CKE .

Nie rozwiązuję z uczniami zadań z popularnego "Witowskiego", ani nie daję im kserówek Witowskiego do domu, gdyż jest to wg mnie bezcelowe, a nawet złe. Wychodzę z założenia, że Witowskiego każdy powinien przerobić sam w domu, jako taką maturalną podstawę. Sądzę, że maturzysta powinien mieć oprócz zadań dawanych przeze mnie pewien rezerwuar zadań, który może rozwiązywać bez obawy że trafi co chwilę na powtarzające się zadania. Do domu uczniowie otrzymują moje autorskie zadania oraz zadania z poprzednich matur

Uwaga.!!! Nieodłącznym elementem korepetycji będą doświadczenia, których jakże brakuje w szkołach, a które są istotne w zrozumieniu i pokochaniu chemii. Zobaczysz na własne oczy reakcje których uczysz się do matury. Czymże jest nauka bez praktyki. Mając teoretyczną wiedzę na temat danych reakcji, wspólnie wykonamy je w praktyce

Uwaga 2. Przygotowuję zarówno do starej, jak i nowej matury. A zresztą, co będziemy się rozwodzić, zgłoś się i spróbuj sam/a. :)

2. - Problemy w szkole:? Grozi Ci poprawka? Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do sierpniowej poprawki. Każdy z moich uczniów z którymi współpracowałem zaliczył sierpniową poprawkę!!Chemia Cię prześladuje i jedyne czego pragniesz, to dostać pozytywną ocenę na świadectwie, bądź po prostu zaliczyć jakiś sprawdzian? Uczysz się godzinami chemii, a i tak dostajesz jedynki?. Chemia jest bardzo przebiegłym przedmiotem. Jeżeli ktoś nie rozumie jej podstaw, to ma ogromny problem z nauką trudniejszych zagadnień. Wystarczy zrozumieć więc pewne kardynalne zasady, a cała nauka chemii, która wydawała się do tej pory trudna, okazuje się nagle prosta i logiczna . Często trafiają się sytuacje w których uczeń otrzymuje same jedynki ze sprawdzianów, natomiast po kilku zajęciach łapie bakcyla i nagle jego oceny poprawiają się na trójki i czwórki. Winę w takich sytuacjach ponosi czasami nauczyciel, który za szybko i chaotycznie tłumaczy zagadnienia, bądź uczeń który nie uważa na lekcjach. Wszystko jednak jest do nadgonienia - trzeba tylko chcieć. :) Postaram się w jak najprostszy sposób wszystko Ci wyjaśnić i sprawić, abyś może nie pokochał/a, ale chociaż nie bał/a się tego, na pozór jakże prostego działu nauki. Pragniesz 5, lub 6 na świadectwie? Odezwij się, a postaram przygotować dla Ciebie zestaw wymagających zagadnień i zadań, które zmobilizują Cię do pracy i lepszych wyników.

3 - Chemia na studiach.
Wybrałaś/eś się na przedmiot biologiczny, nie spodziewając się, że możesz trafić na chemię jako jeden z przedmiotów? Bez obaw. Zadzwoń, a po dokładniejszych oględzinach postaram się Ci pomóc w jak najmniej bolesny sposób. Razem wybrniemy z każdego bagna. :) Posiadam bogatą historię współpracy ze studentami: technologii drewna, dietetyki, technologii chemicznej, biologii, farmacji, analityki medycznej, a nawet chemii . Pomagałem również w redagowaniu i pisaniu prac magisterskich w zakresie nauk biologiczno-chemicznych.

 

Zapraszam do kontaktu: telefonicznego, smsowego lub e-mailowego. Pozdrawiam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
Magister
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2013 - aktualnie
korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Udało się. 80% z chemii rozszerzonej ucząc się od kompletnych podstaw. Wszystko dzięki p. Łukaszowi i ciężkiej pracy. Dziękuję serdecznie. :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Jako uczeń p. Łukasza przygotowujący się do tegorocznej matury - mogę go polecić każdemu. Doskonały korepetytor i sympatyczny człowiek. :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Jestem po zajęciach przygotowawczych do matury z chemii u Łukasza. Genialne zajęcia. Serdecznie polecam tego korepetytora. !!!!

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Serdecznie polecam !!! Cudotwórca. Chodziłem na korepetycje do innych korepetytorów przez pół roku i zamiast poprawy ocen ciągle miałem jedynki i dwójki. Pan Łukasz nauczył mnie w ciągu 2 tygodni więcej, niż oni w 2 miesiące. wpaniały człowiek. :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Dostałam się. Udało mi się dostać na wymarzoną farmację pomimo bardzo słabego wyniku z biologi. Wynik z chemii osiągnięty moją ciężką pracą i w dużej mierze przy pomocy pana Łukasza, sprawił że w końcu po paru latach starań udało się. :) W szkole nauczyciele karzą uczyć się na pamięć regułki. W ksiązkach licealnych jest podobnie. Pan Łukasz wyjaśnia wszystko w sposób oparty na logice i wszystko staje się zrozumiałe. Polecam serdecznie zajęcia z panem Łukaszem i serdecznie pozdrawiam .:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Miałam się pochwalić wynikiem, to chwalę się. 85%.... Jestem w pełni zadowolona, chociaż wiem że wynik mógł być wyższy, aczkolwiek tegoroczna matura była bardzo trudna. Współpracę z panem Łukaszem oceniam jako perfekcyjną. Zajęcia zorganizowane były w sposób iście profesjonalny. Znakomite połączenie praktyki i teorii w przemiłej atmosferze. Chwalę i polecam pana Łukasza wszystkim znajomym, ponieważ jest on gwarancją najlepszego przygotowania do matury. Pozdrawiam. ;)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Pan Łukasz to super korepetytor, najlepszy jakiego miałem w życiu. Doskonale tłumaczy, stwarza luźną atmosferę na zajęciach i jest mega zaangażowany w to co robi. Z całego serca polecam i dziękuje za tegoroczne przygotowania do matury.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2017

Rok temu zrodziło się we mnie marzenie dostania się na kierunek lekarski. Od początku wiedziałam, że będzie to trudne zadanie i wszyscy mi to powtarzali. O pomoc zwróciłam się do Łukasza i okazało się, że lepiej nie mogłam trafić. Nie tylko sprawił, że chemia stała się moją małą pasją i zaczęła mnie naprawdę interesować, ale również umożliwił mi zdanie jej na poziomie 95%, dzięki czemu dostałam się na wszystkie uczelnie medyczne, na które startowałam. Było to możliwe dzięki ogromnej wiedzy Łukasza i obeznaniu w temacie matury. Zna on zadania z poprzednich lat, dlatego wie na czym się skupić podczas korepetycji. Gorąco polecam każdemu! :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Jako absolwentka liceum na profilu humanistycznym postawiłam sobie trochę szalony plan. Postanowiłam napisać maturę z biologii i chemii i pójść na stomatologię. Łukasz na początku wyjaśnił, że będzie to bardzo trudne zadanie, ponieważ nauka w szkole i na korepetycjach o wiele ułatwia sprawę. Ja jednak wzięłam się w garść i zaczęłam ostro przygotowywać się do matury. Zajęcia z Łukaszem na początku wprowadziły mnie bezboleśnie w świat chemii, a następnie ten świat chemii mi kompleksowo wytłumaczyły. Duża ilość zadań domowych, kompleksowe wytłumaczenie wszystkich moich wątpliwości i chęć pomocy sprawiły, że udało mi się uzyskać bardzo dobry wynik tj 52/60 i sądzę że od października stanę się studentką wymarzonego kierunku. ;)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Dzięki swojej katorżniczej pracy udało mi się poprawić maturę z 50% do 88%. Oczywiście duża w tym zasługa Łukasza, który właściwie mnie pokierował i otworzył oczy na rzeczy najważniejsze. Zawalał stertą zadań domowych, wyjaśniał wszelkie niejasności, pokazywał podchwytliwe triki. Coś co wcześniej wydawało się nieosiągalne, stało się faktem. Dzienki ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Wielkie podziękowania chciałabym złożyć panu Łukaszowi za wspaniałe zajęcia, niezwykłą cierpliwość, sympatyczność i przeogromną wiedzę mi przekazaną. Jako laurkę składam uzyskany przeze mnie wynik z matury z chemii czyli 90%. Hurraaa.. Medycyno witaj.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Uczęszczałam na zajęcia przygotowawcze do matury do Łukasza od sierpnia zeszłego roku. Łukasz okazał się najlepszym korepetytorem z jakim kiedykolwiek współpracowałam. Materiał był podzielony jak to zwykle bywa na działy, a po przerobieniu działu robiliśmy zadania powtórkowe i pisałam sprawdzian. Do każdych zajęć dostawałam zadania do domu. Czasami było ich tak dużo, że trudno było wszystko zrobić, ale to chyba plus. :) Bardzo podobało mi się to, że Łukasz omawiał wiele zagadnień w sposób niespotykany w szkole, tj wszytko z czegoś wynikało i tworzyło razem większą całość. Na plus było również to, że Łukasz zwracał szczególną uwagę na te rzeczy, które pojawiają się na maturze od kilku lata i doskonale wiedział, jakie są aktualne trendy - o niektórych rzeczach nie mówiliśmy w szkole, a okazało się że jak najbardziej pojawiają się na maturach. Czasami wydawało mi się, że omawia coś źle i zaczynałam się z nim kłócić, a okazywało się ostatecznie, że to w szkole Pani popełniała błędy i źle tłumaczyła. Nie da się go zagiąć - ma przeogromną wiedzę. Byłam trochę zwariowaną i nabuzowaną uczennicą, ale zawsze był spokojny i udawało mu się do mnie trafić. Bogatsza o zdobytą wiedzę i kilkunastokilogramową stertę kartek z zadaniami od Łukasza - gorąco polecam zajęcia z nim, zarówno jeżeli ktoś chce powtarzać materiał do matury, jak i w przypadku, gdy ma uczyć się od zera.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Bardzo polecam naukę u Łukasza. Zawsze świetnie przygotowany do każdego problemu o różnej tematyce i z różnych dziedzin nauki. Otrzymałam szczegółowe wyjaśnienia, a także pomoc w poprawieniu błędów mojej pracy magisterskiej z dietetyki. Zawsze udziela cennych wskazówek i nigdy nie odmawia pomocy! ;)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Matura z chemii poszła wyśmienicie. Dzięki Łukasz za wspaniałe korepetycje, zaangażowanie i ogrom wiedzy mi przekazanej, której w szkole trudno znaleźć. Pozdrowienia i wielki szacun.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Profesjonalne podejście, indywidualne do potrzeb ucznia i do tego najważniejsze - umiejętność przekazania swojej dużej wiedzy. Polecam wszystkim zajęcia Łukaszem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Tegoroczna maturzystka gorąco poleca zajęcia u Łukasza. Czuję się, że powiedzieliśmy o wszystkim o czym mówi się w szkole oraz o tych ciekawostkach o których się nie mówi, a które niestety również trzeba wiedzieć. Nie zastanawiajcie się, Łukasz jest super.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Dziękuję Łukasz za wytrwałość, zaangażowanie, wspaniały dar przekazywania wiedzy i chilową atmosferę. Jestem tegorocznym maturzystą i po kursie z Łukaszem czuję się przygotowany na 100%. Setki przerobionych zadań, sterta materiałów oraz co najważniejsze - tzw. chemiczna intuicja. On dokładnie czuje czego należy się uczyć pod najnowszą maturę i na te zagadnienia zwraca szczególną uwagę. Jak to mawia "na te zadania moda jest od 3 lat". Hehe. Pozdro i jeszcze raz dzięki. Oby nie przesadzili w tym roku z poziomem trudności ;)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Super, super i jeszcze raz super. Syn miał problemy z zaliczeniem sprawdzianów. Błąkał się od jednego korepetytora do drugiego. Nic nie pomagało, a zaległości piętrzyły się niemiłosiernie. Możliwe, że każdy wymaga trochę innego podejścia. Tak czy siak syn pozaliczał zaległe sprawdziany a ostatnio nawet czwórkę przyniósł. Zaskoczenie wielkie. Dziękuję, gratuluję i pozdrawiam.

avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2017

Trochę się rozpiszę....
Córka obecnie jest w pierwszej klasie liceum.
Wiedząc, iż w gimnazjum chemia nie była prowadzona na najwyższym poziomie, a w liceum mogą być problemy z owym przedmiotem, już od października wykupiłam korepetycje z chemii w firmie zajmującej się działalnością edukacyjną. Całe pół roku zajęć i żadnego efektu!!! Jedynka na półrocze!!!
Poprawa semestru po feriach i żadnego światełka w tunelu.
Zaczęłam myśleć, że po prostu moje dziecko nie jest w stanie przyswoić sobie tej wiedzy ( różnie bywa).
Okazało się jednak, że nie jest tak źle - wystarczył odpowiedni korepetytor.Pan Łukasz w sześć godzin zegarowy nadrobił materiał z gimnazjum i połowy roku pierwszej klasy liceum na ocenę dostateczną, którą to córka otrzymała z poprawy semestru. Dodam, że w owym liceum chemia jest traktowana bardzo poważne i nie ma mowy o lekkim traktowaniu tematu.
Jak dla mnie, Pan Łukasz to po prostu geniusz-cudotwórca. Do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu.
Dziękujemy obie - bardzo bardzo !!!!!!!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Dziękuję serdecznie za współpracę. Córka pozaliczała zaległe sprawdziany i podgoniła materiał w bardzo szybkim tempie. Pozdrawiamy.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Matura zdana na 86%. Lukasz byl super korepetytorem. Mialam napisac, jak uda mi soe dostac na studia i udalo. Stomatologii witaj. :) Dzieki

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Lukasz byl wyrozumialym korepetytorem. Otrzymywalam duzo zadan do domu, kazde zagadnienie bylo sukcesywnie omawiane. Matura byla ciezka ale udalo sie i dostalam sie na medycyne. Dzieki i pozdro. :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2016

Dzięki Łukasz za przygotowanie do matury. Dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość i za mnóstwo materiałów które dostałem. Matura była trudna, ale czuję że nadchodzące wyniki będą pozytywne. Pozdrawiam

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Córka zaliczyla sprawdzian, dziekuje i pozdrawiam.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2016

Łukasz pomogl mi przygotowac sie do kolokwium ktorego myslalem ze juz nie zailcze. Wielkie dzieki. Udalo sie :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Matura 2015 zdana na 90%. Łukasz był zawsze przygotowany do zajęć. Co tydzień dostawałam coraz to nowe zadania do domu, często układane przez niego, co dawało możliwość sprawdzenia rzeczywistego poziomu wiedzy, a nie umiejętności przepisania odpowiedzi z internetu. Czas spędzony w miłej, przyjacielskiej atmosferze nauczyłam się logicznie myśleć i ze zrozumieniem wykonywać zadania, a nie bezmyślnie uczyć się schematów na pamięć. Gorąco polecam korepetycje na Jeżycach! :D

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam korepetycje u Łukasza! Solidnie przygotowane, dużo materiałów i zadań, bardzo ciekawy sposób tłumaczenia czasem zawiłych zjawisk chemicznych.
Uczęszczałam na te korepetycje od września i teraz mogę się pochwalić wynikiem z matury 2015 - 90%!
Walczyliśmy z moim gapiostwem i popełnianiem głupich błędów poprzez liczenie setek zadań, udało się! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Bardzo dobra atmosfera, przygotowanie do zajęć, przejrzyste materiały. Wiele zadań, które pomogły opanować maturalne wymagania, a przede wszystkim duża wiedza korepetytora. :) Jako tegoroczna maturzystka (już z wynikami w ręce) mogę polecić te korepetycje w 100%!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Świetne przygotowanie i organizacja zajęć . Jako kompletny młokos , który chemie miał w liceum na poziomie alkanów opanowałem chemie na poziomie rozszerzonym bez żadnych problemów. Łukasz ciekawie tłumaczy i analizuje zadania zadawane do domu .

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Tegoroczna maturzystka gorąco poleca! Ogromna liczba ciekawych zadań, matur. Co najważniejsze - uczenie logicznego myślenia, zrozumienia tematów, a nie bezmyślnego zapamiętywania schematów. Organizacja pracy i opracowania tematów idealne do efektywnej nauki!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Zawsze przygotowany do zajęć. Potrafi wytłumaczyć zagadnienie na najróżniejsze sposoby aż do skutku. Miła atmosfera i zaangażowanie. Serdecznie polecam!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Łukasz jest bardzo dobrze przygotowany do zajęć, zwięźle i prosto tłumaczy zagadnienia. Uczy również biochemii, która czasami sprawia kłopot. Super korki, polecam. Studentka.:)

avatar
Tomaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

bardzo rzeczowo prowadzi korepetycje, zawsze znajdzie czas, żeby się spotkać. Ogarnie nawet najbardziej zdezorganizowanego ucznia :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Systematyczmość, elastyczność czasowa, cierpliwość, no i przede wszystkim zaangażowanie! To wszystko sprawia, że korepetycje u Łukasza są zdecydowanie godne polecenia!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Bardzo polecam te korepetycje! Łukasz zawsze wszystko jasno i przejrzyście tłumaczył (czasem nawet, jesli było trzeba, to po 100 razy), przygotowywał ciekawe zadania i materiały, nigdy nie było problemu co do umawianie sie na zajęcia. Jednym zdaniem - jesli chcesz dobrze ROZUMIEĆ, a nie tylko WKUC NA PAMIĘĆ chemie, to wybierz te właśnie korepetycje ;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Naprawdę polecam przygotowania do matury z Łukaszem, nie dosyć, że ma naprawdę ogromną wiedzę to jeszcze w jasny i prosty sposób potrafi ją przekazać innym.
Angażuje się - o czym świadczy tona różnorodnych zadań w moich segregatorach.
Wielki plus za "dostępność" mogę pisać o każdej porze dnia i nocy i otrzymam odpowiedź.
A także dużym atutem jest cena!
Polecam, polecam, polecam:)

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2014

Polecam pan Łukasz bardzo przystępnie i zrozumiale tłumaczy. Córka dostala dobrą ocene ze sprawdzianu i nadrobiła zaległości

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 kwietnia 2014

Szczerze NIE polecam. Chyba, że ktoś chce najpierw się umówić, a potem zostać wystawionym do wiatru, co świadczy o dość słabym poważaniu ze strony Pana Łukasza.

Łukasz

Nie rozumiem chamskiego i nieodpowiedzialnego komentarza. Wstępnie umówiliśmy się na piątek, a następnie zapadła cisza i brak odpowiedzi na próbę potwierdzenia, więc sądziłem, że korepetycje są nieaktualne. Szkoda słów.

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2013

Bardzo polecam współpracę z Łukaszem :)
Zawsze przygotowany do zajęć, tłumaczy bardzo jasno, przechodzi do konkretów. Anielska cierpliwość i bezproblemowy kontakt

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.