Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Łódź (Bałuty)
Zgierz
Stryków
Kalonka
Głowno
Brzeziny

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Łukasz

O mnie

Inżynier mechatroniki na wydziale elektrycznym Politechniki Łódzkiej.Problem z matematyką na podstawie? Żaden problem! Zadzwoń, a zginą problemy.Jestem studentem 5 roku Politechniki Łódzkiej na wydziale WEEIA. Z matematyką nigdy nie miałem problemów, a teraz chciałbym podzielić się swoją wiedzą z tego przedmiotu z innymi uczniami, żeby to nauka była dla nich efektowniejsza i nie sprawiała problemów.

Udzielam korepetycji z zakresu podstawówki, jeszcze obowiązującego gimnazjum oraz technikum na poziomie podstawowym.

Cena to 40-50 zł za godzinę lekcyjną, za dojazd dodatkowe 15 zł bez względu na czas trwania spotkania.Oferuję także korepetycje z fizyki z zakresu szkoły podstawowej oraz średniej.Korepetycje z elektrotechniki cena 50-60 zł za godzinę lekcyjną. Zakres technikum. Prąd stały i zmienny.Możliwość wystawienia faktury.

507-181-162

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 02.2019
Politechnika Łódzka
Inżynier
Mechatronika
03.2019 - aktualnie
Politechnika Łódzka
Magister inżynier
Automatyka I Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Polecam Pana Łukasza. Swoją wiedzę przekazuje w prosty i zrozumiały sposób. Dużą zaletą jest to, że podchodzi do swoich kursantów "na luzie", przez co szybko łapie z nimi dobry kontakt i zyskuje ich sympatię, dzięki czemu nauka staje się przyjemniejsza :) Widać, że dzielenie się swoją wiedzą sprawia mu przyjemność, co przekłada się na coraz to lepsze wyniki w nauce kursantów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.