Łukasz Wróbel

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Wodzisław Śląski
Rybnik
Racibórz
Jastrzębie-Zdrój
Pszów
Kraków
Katowice
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

O mnie:

Witam, mam na imię Łukasz. Ostatnie 7 lat spędziłem w Wielkiej Brytanii podczas których ukończyłem studia licencjackie oraz magisterskie. Swoją wiedzę i umiejętności z zakresu języka angielskiego poszerzyłem o słownictwo z działu anatomii i fizjologii poprzez naukę i pracę w zawodzie fizjoterapeuty.

Doświadczenie:

Korepetycjami z języka angielskiego zacząłem się zajmować trzy lata temu i zdążyłem przygotować kilkanaście osób do jednych z poważniejszych egzaminów, takich jak: egzamin 8-klasisty, matura, egzamin językowy FCE, ze znakomitymi rezultatami, jak również udoskonalałem umiejętności językowe, szczególnie konwersacje, z osobami dorosłymi zgodnie z ich celami i zapotrzebowaniami.

Dodatkowe metody:

Korzystając z metody Callana, polegającą na nauce języka angielskiego zgodnie z kolejnością w jakiej małe dzieci uczą się języka ojczystego (słuchanie - mówienie - pisanie) w szybkim tempie udało się osiągnąć kolejne kroki na drodze do celu. Zapraszam do wspólnej pracy, jestem przekonany że uda nam się ułożyć plan dla Ciebie lub podopiecznego zgodnie z poziomem zaawansowania oraz celem.

zapraszam do kontaktu pod numerem: 690304421

Cennik:

W moim domu lub online:

45 minut: 60zł
60 minut: 90zł
90 minut: 120zł

W domu ucznia:

45 minut: 70zł
60 minut: 100zł
90 minut: 130zł

Zajęcia grupowe:

45 minut: 50zł

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Łukasz Wróbel
Młodzieżowa 10A
44-300 Wodzisław Śląski
NIP: 6472599467

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 09.2021
Leeds Beckett University
Magister
Sports and Exercise Therapy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2017 - 06.2022
Mobile Sports Therapy
Praca z pacjentami face to face, najwyższy poziom komunikacji z klientem i edukacja pacjenta na temat terapii.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2024

Mogę polecić Pana Łukasza bardzo gorąco! Dzięki jego wsparciu i profesjonalizmowi przygotowałem się bardzo dobrze na maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Jego dogłębna wiedza, cierpliwość i skuteczne metody nauczenia sprawiły, że czułem/czuje się pewny i gotowy na egzamin. Zdecydowanie najlepszy wybór dla tych, którzy szukają wsparcia w przygotowaniu do matury z angielskiego!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2023

Wystawiając ocenę, żałuję że nie ma celujący !!
Pan Łukasz nie jest moim pierwszym korepetytorem, ale zdecydowanie najlepszym. Jako osoba dorosła, przygotowując się do pracy w języku angielskim miałam swoje wymagania. Pan Łukasz sprostał wszystkim. Dostosowanie lekcji pod ucznia, niezwykłe pokłady cierpliwości i podejście, jakiego każdy oczekuje.
Powiedzieć, że polecam to mało !
Dziękuję ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. W tym roku przygotowywałam się do egzaminu ósmoklasisty wynik bardzo mnie zadowolił. Dzięki korepetycją nauczyłam się wiele i nadrobiłam zaległości w szkole. Pan Łukasz jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Lekcje prowadzi w bardzo ciekawy i nienudny sposób.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2023

Polecam godnie synowi nie szło za bardzo z angielskim i dzięki panu Łukaszowi po pewnym czasie syn bardzo szybko nadrobił braki poleca a napewno będziemy kontynuować dalsze lekcje

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Jestem studentką fizjoterapii i przed wyjazdem na Erasmusa chciałam poćwiczyć mój angielski oraz poznać słownictwo w zakresie fizjoterapii. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, powoli poznaję potrzebne wyrażenia. Rozmawiamy o różnicach studiowania w Polsce i Wielkiej Brytanii, co jest bardzo ciekawe. Polecam.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. Zdecydowałem się na naukę z Łukaszem w celu przełamania bariery językowej i ogólnie poprawy swojego angielskiego. Cele zostały osiągnięte, już potrafię się w miarę płynnie komunikować w języku angielskim. Utwierdził mnie w tym mój ostatni wyjazd za granicę.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Pan Łukasz okazał się idealnym nauczycielem dla naszego syna (4 klasa, szkoła podstawowa) To przede wszystkim człowiek kompetentny, konkretny, z doskonałym podejściem do ucznia. Syn polubił angielski, chętnie się uczy.
Jeśli ktoś szuka idealnego korepetytora, to tylko Pan Łukasz Wróbel!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2023

Napsialam mature z angielskiego z bardzo dobrym wynikiem, nauczyłam sie wiele dzięki korepetycjom z Panem Łukaszem:)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2023

Szczerze polecam! Pan Łukasz ma niesamowicie ciepłe a zarazem bardzo profesjonalne podejście i ogromną wiedzę. Dzięki tym lekcjom syn polubił angielski, a na oceny w szkole aż miło patrzeć.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2023

Witam

Polecam. Pan Łukasz ma odpowiednie podejście do dzieci . Moje 10 i 16 lat. Dzieci z chęcią uczęszczają na zajęcia dodatkowe z Panem Łukaszem, metody nauki bardzo indywidualnie są dobierane do każdego z dzieci.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji jakie są przeprowadzane u mojego 10-letniego syna. Pan zawsze db przygotowany z pomysłem na zajęcia. Dziecko robi szybkie i widoczne postępy. Nauczyciel bardzo zangazowany w zajęcia. Ma bardzo dużo cierpliwości i jest bardzo wyrozumiały.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Jako osoba wiecznie początkująca bardzo chwalę sobie zajęcia z Łukaszem!
Lekcje są zawsze bardzo dobrze przygotowane, prowadzone w ciekawy i urozmaicony sposób. Poziom nauki dopasowany do indywidualnych potrzeb, a rekomendowane zadania pozalekcyjne motywują do ciągłej nauki.
Atmosfera na zajęciach jest luźna i serdeczna :)
Łukasz jest osobą bardzo sympatyczną, pełną optymizmu oraz ma świetny kontakt z ludźmi. Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Po zajęciach z Łukaszem w końcu zacząłem czuć się przygotowany na następne lekcje, i przede wszystkim powtórzyłem podstawy co pozwala iść dalej fajne lekcje polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2022

Jeśli szukasz dobrego korepetytora to świetnie trafiłeś! z czystym sumieniem polecam Pana Łukasza, jest osobą bardzo cierpliwą która zawsze stara się wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Lekcje prowadzi w bardzo ciekawy i zróżnicowany sposób. Przyznam, że do tej pory z Panem Łukaszem o wiele więcej się nauczyłam niż przez te wszystkie lata w szkole.

Polecam ! :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2022

Godny polecenia korepetytor!!!
Pan Łukasz w bardzo przystępny sposób wyjaśnia zawiłości języka angielskiego,jest mega cierpliwy w stosunku do swoich podopiecznych,potrafi zmobilizować do nauki która stała się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Jeśli szukacie dobrego korepetytora z odpowiednim podejściem to pan Łukasz jest najlepszym wyborem.
Zawsze przygotowany do lekcji, ogromna wiedza, świetny akcent, niesamowite pokłady cierpliwości.
Bardzo dobre i indywidualne podejście do ucznia. Zwraca uwagę na poprawność wymowy, korygując błędy popełniane podczas wypowiedzi. Mobilizuje do nauki języka. Atmosfera na lekcji jest przyjazna.
Polecam pana Łukasza i serdecznie pozdrawiam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2022

Z panem Łukaszem miałam przyjemność doskonalić swoją umiejetność swobodnych konwersacji w momencie przygotowywania się do pracy za granica. Zajęcia były przeprowadzone bardzo kompetentnie, różnorodnie i w miłej atmosferze. Dzięki spotkaniom czuje się zdecydowanie pewniej w kontakcie z obcokrajowcami.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.