Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 18
Rewelacyjny korepetytor - słowny, rzetelny, dobrze przygotowany do zajęć, umiejętnie przekazujący wiedzę.
Bardzo dobrze poprowadził przygotowania do egzaminu na poziomie klasy 3. LO.
Polecam!
Najlepszy korepetytor na świecie!
Zaangażowany, przygotowany do każdej lekcji, świetnie tłumaczy, indywidualne podejście, człowiek z pozytywną energią.
Polecam!!!
Bardzo polecam. Pan Łukasz świetnie tłumaczy zagadnienia, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Super przygotowanie do matury
Bardzo polecam Pana Łukasza! Tłumaczy wszystko jasno i cierpliwie. Lekcje są dobrze przygotowane, a nauka przebiega w miłej atmosferze.
Bardzo polecam korepetycje, ze względu na profesjonalizm i dużą wiedzę Pana Łukasza. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, bezstresowo. Po kilku godzinach korepetycji chemia stała się dla mnie bardziej zrozumiała :)
Bardzo polecam, efektywne zajęcia, bardzo mobilizujące do pracy.
Zajęcia przebiegają bardzo sprawnie, nie ma problemu ze zrozumieniem zadania. Po miesiącu czułem się pewniej niż po trzech latach chemii w liceum. Polecam korki u pana Łukasza!
Dzięki zajęciach z Panem Łukaszem, zdałam maturę bez trudu. Serdecznie polecam! :)
Polecam, pan Łukasz świetnie tłumaczy, przyjazna atmosfera, jestem bardzo zadowolona.
Serdecznie polecam!!
Bardzo miła, przyjazna atmosfera. Pan Łukasz jest bardzo cierpliwy i umie wyjaśniać z pozoru ciężkie temat w sposób "łopatologiczny". Jak ktoś szuka pomocy do matury to tu naprawdę znajdzie odpowiednią osobę. :)
Polecam z całego serca.
Polecam Pana Łukasza do przygotowań do matury. Aktualnie jestem w trakcie kursu, ale jest ogromna różnica między tym co potrafiłam we wrześniu a tym co umiem teraz. Rzetelna, systematyczna praca + pomoc Pana Łukasza daje ogromne efekty. Polecam gorąco.
Polecam z całego serca! Najlepszy korepetytor jakiego miałam. Mega cierpliwy, tłumaczy wszystko w bardzo prosty sposób, rewelacyjny kontakt. Polecam!!!
Super zajęcia. Profesjonalne podejście do ucznia, spora ilość materiałów dodatkowych. Jestem bardzo zadowolona z przygotowań do matury. Zawsze punktualny, bezproblemowy kontakt. Polecam każdemu maturzyście !
Polecam w 100%! Po paru lekcjach zadania (LO rozszerzenie) stają się jasne i zrozumiałe, a chemia okazuje się nie być tak trudna jak się wydawała wcześniej. Cena lekcji atrakcyjna w porównaniu do innych ofert. Super, dziękuję bardzo i szczerze polecam wszystkim!
Polecam z całego serca. Dzięki korepetycjom zrozumialam tematy, które wcześniej były dla mnie nie do opanowania. Poziom II klasa liceum.
Duży plus za elastyczność i dojazd do ucznia.
Pan Łukasz pomógł mi w przygotowaniach do matury, dzięki którym dostałam się na wymarzone studia (farmacja). Świetne podejście, proste i konkretne tłumaczenie zagadnień sprawiających kłopoty. Elastyczne godziny, bardzo dobry kontakt. Polecam!
Polecam korepetycje u Pana Łukasza, ma świetne podejście do ucznia. Dzięki jego fachowej wiedzy i umiejętności tłumaczenia zrozumiałem chemię, co przełożyło się na poprawę moich ocen.
Pan Łukasz świetnie tłumaczy, potrafi wyjaśnić skomplikowane zagadnienie w prosty i przyziemny sposób. Cierpliwy i dokładny. Ma dobry kontakt z uczniem, potrafi zainteresować ucznia chemią. Polecam.

Wyślij wiadomość