Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia70 / 60 min

Łukasz K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem korepetytorem w kilkuletnim stażem.
Przygotuje do matury, sprawdzianu, testu, kartkówki, na bieżąco.

Jestem finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Geograficznej i Nautologicznej.
Osiągnąłem najwyższy wynik z matury z geografii w moim liceum.
Jestem otwarty i łatwością nawiązuje dobry kontakt co ułatwia i przyśpiesza naukę. Nauczam przejrzyście i jasno, wykorzystując predyspozycje ucznia. Jednocześnie jestem konsekwentny, dzięki czemu jestem skuteczny (o czym świadczą wyniki moich uczniów).
Zapraszam do kontaktu poprzez wiadomości przez e-korepetycje lub 694 666 811 (najlepiej sms)
Łukasz

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z pomocy p. Łukasza. Przygotował syna do egzaminu poprawkowego w liceum. Miałam duży komfort, że profesjonalista „czuwa” nad całym procesem. Polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2014

Korzystam z usług Pana Łukasza już półtora roku. Obecnie jestem w klasie maturalnej i przygotowuję się do matury rozszerzonej z geografii. P. Łukasz jest zawsze przygotowany do zajęć, przygotowuje dodatkowe materiały edukacyjne, zadaje pracę domową którą za każdym razem omawiamy, nie zrozumiałe dla mnie treści cierpliwie tłumaczy. Lekcje przebywają w spokojnej atmosferze. Gdy miałem kiedyś problemy z matematyką,również zwróciłem się do P. Łukasza, zaliczyłem zaległe klasówki na pozytywne oceny.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2014

Od zawsze miałem problemy z matematyką, a w związku ze zbliżającą się maturą postanowiłem skorzystać z usług korepetytora. Namiary na Pana Łukasza dostałem od kolegi, który niezwykle zachwalał sposób w jaki prowadzone były zajęcia. Nadal uczęszczam na korepetycje i widzę swój ogromny postęp, jakiego się nie spodziewałem. Pan Łukasz namawia mnie nawet do zdawania rozszerzenia z tego przedmiotu - jeszcze się nad tym zastanawiam, ale czuję się na siłach. Osobiście żałuję, że nie trafiłem do Pana Łukasza wcześniej.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2014

Zdecydowanie polecam lekcje z panem Łukaszem! Dzięki niemu postanowiłam pisać maturę rozszerzoną z geografii! Pan Łukasz w prosty i zrozumiały sposób omawia wszystkie zagadnienia oraz wyjaśnia to, co wydawało mi się do tej pory bardzo trudne. Jego lekcje są niezwykle ciekawe i obrazowe. Profesjonalista w każdym calu!:)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Polecam. Lekcje przechodziły w miłej atmosferze. Konsekwentny umiejący wytłumaczyć dany temat, podchodzący na spokojnie do ucznia. w ciągu 6 godzin nauczyłem się z panem Łukaszem całego roku z geografii.

avatar
Timea
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2013

Pan Łukasz okazał się najlepszym wyborem na korepetytora dla mojej córki, która w tym roku uczęszczała do piątej klasy szkoły podstawowej. Pan Łukasz zaczął pracę z moją córką od września zeszłego roku. Pomógł jej nie tylko w przyrodzie, ale również między innymi w matematyce i w historii. Dzięki Panu Łukaszowi córka podciągnęła swoje stopnie do góry we wszystkich z wymienionych przedmiotów. Jednak to, co uważam za najważniejsze, to to, że dzięki Panu Łukaszowi córka nabrała chęci do nauki oraz zrozumiała ważność uczenia się. Mogę tylko chwalić Pana Łukasza, który ma niesamowite podejście do dzieci, szczególnie do dzieci z problemami w nauce. Skutecznie umie przekazywać wiedzę i bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć wszystkie materiały. I to w miłej atmosferze. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2013

Aktualnie jestem uczniem tego pana, pobieram u niego nauki głównie z geografii i z matematyki, ale też i z innych przedmiotów. Śmiało mogę powiedzieć, że ten korepetytor jest świetny. Bardzo dobrze tłumaczy, dużo lepiej niż nauczyciele w szkole, jest wymagający i konsekwentny. W ciągu 3 miesięcy podciągnąłem sobie ważniejsze oceny. Bardzo gorąco polecam!!!
Daniel

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2013

Łukasz swietnie odnajduje sie w kazdym dziale i potrafic w ciekawy sposob opowiadac o geografii. Obca mu rutyna i typowe dla innych spotkanych przeze mnie korepetytorow tzw. "przynudzanie".
Pan Łukasz zwiedzil prawie cala Europe autostopem , wiec poznal niektore kultury i kraje naocznie. Nigdy nie spotkalem lepszego korepetytora od geografii. Serdecznie polecam Pana Łukasza ! :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.