Łukasz Fijołek

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Lublin

Łukasz Fijołek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Łukasz Fijołek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 09.2019
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
Magister
Filologia Japońska
Kursy i szkolenia
06.2019
Cambridge English Level 3 Certificate in ESOL International (Proficiency)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2022

Bardzo pozytywny i wesoły nauczyciel, który zaraża swoim entuzjazmem i zapałem do japońskiego. Wiele ciekawostek pomaga przyswoić różne zagadnienia. Zawsze przygotowany do zajęć i chętny do odpowiedzi na różne pytania. Polecam!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Pan Łukasz jest świetnym nauczycielem, prowadzi zajęcia w przyjemnej atmosferze i w ciekawy sposób przekazuje wiedzę. Łatwo się z nim skontaktować i nigdy nie ma z niczym problemu. Dużo wymaga ale nigdy nie przytłacza obowiązkami. Jeżeli ktoś chciałby nauczyć się Japońskiego, to Zdecydowanie polecam Pana Łukasza!!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Bardzo dobry nauczyciel, posiada dużą wiedzę o języku japońskim. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, a wszelkie nowe zagadnienia są tłumaczone w prosty do zrozumienia sposób. Szczegółowa wiedza nauczyciela i jego znajomość różnych ciekawostek i dodatkowych informacji znacznie ułatwia zapamiętanie trudnych konstrukcji gramatycznych i słówek.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2021

Najlepszy nauczyciel! Wymagający,ale cierpliwy z ogromną wiedzą i pasją do języka. Mistrz!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

zajecia prowadzone są w profesjonalny sposób, w miłej i przyjaznej atmosferze. Łukasz jest bardzo cierpliwym i wymagającym nauczycielem. Naprawdę wiele można się u niego nauczyć. Szczerze polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2020

Bardzo miło i rzeczowo. Nauka oraz tempo pracy dopasowane do oczekiwań, potrzeb i umiejętności ucznia. Duża wiedza nauczyciela inspiruje do większego zaangażowania się i nauki. Zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze - polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Polecam! Ciekawe zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.