Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Zamość
Kraków
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 - 130 / 60 min

Luiza Karwan

Opis ogłoszenia

Profesjonalne i skuteczne lekcje języka angielskiego ogólnego, akademickiego, biznesowego i prawniczego z doświadczonym nauczycielem magistrem filologii UW i egzaminatorem maturalnym w jego gabinecie lub online za pośrednictwem komunikatora Skype.
Exams, General, Academic, Business, Legal, Financial English

Moje 20-letnie doświadczenie pedagogiczne obejmuje nauczanie języka angielskiego ogólnego i specjalistycznego uczniów we wszystkich kategoriach wiekowych, od dzieci w wieku szkolnym, poprzez młodzież gimnazjalną i licealną, studentów, dorosłych (w tym osoby w wieku 50+) oraz wszystkie poziomy nauczania w Polsce i Wielkiej Brytanii. Przygotowuję do egzaminów, pomagam doraźnie i proponuję ścieżki dalszego rozwoju językowego. Jestem zwolenniczką indywidualizacji i wykorzystania szerokiej gamy metod i pomocy dydaktycznych w procesie nauczania a nauka zarówno poprzez bezpośredni kontakt z nauczycielem jak i Skype świetnie się do tego nadają.

 • Specjalizuję się w:
  • prowadzeniu maturzystów i przygotowaniu ich do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym - Matura 
  • przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty
  • przygotowaniu do certyfikatów językowych, w tym w szczególności:
  - z języka ogólnego Cambridge ESOL : FCE, CAE, CPE (obecne B1 Preliminary, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency), IELTS General Training;
  - z języka angielskiego akademickiego IELTS Academic, TOEFL iBT;
  - z języka angielskiego biznesowego Cambridge BEC (obecnie Business) (Preliminary, Vantage, Higher), BULATS, TOEIC, LCCI EFB, SEFIC;
  - z języka angielskiego prawniczego TOLES (Foundation, Higher, Advanced) były Cambridge ILEC
  • pomocy w radzeniu sobie w środowisku międzynarodowym (przyjmowanie zagranicznych gości, telefonowanie, udział w spotkaniach, prezentacjach, prowadzenie korespondencji)
  • podnoszeniu kompetencji językowych osób z środowiska biznesowego, finansowego i prawniczego (z wykorzystaniem materiałów autentycznych, analiz przypadku (case studies), dyskusji, symulacji) - Business Financial Legal English
  • pomocy językowej przy podejmowaniu nowej pracy lub wyjeździe za granicę
  • przygotowaniu do rozmowy o pracę, zredagowaniu CV i listu motywacyjnego
  • wspomaganiu studentów w bieżącej nauce języka, przygotowaniu do egzaminów końcowych z lektoratów na uczelniach
  • prowadzeniu konwersacji, z naciskiem na osoby, które mają za sobą przerwę w używaniu języka i chciałyby szybko zacząć mówić
  • rozwijaniu poszczególnych umiejętności językowych: mówienie, wymowa, efektywne słuchanie, czytanie, pisanie
  • pogłębieniu znajomości struktur leksykalno-gramatycznych
  • bieżącej pomocy w nauce (szkoła, studia, praca)

Oferuję indywidualny trening językowy. Metodykę zajęć dostosowuję do poziomu, potrzeb i zainteresowań ucznia. Korzystam z nowoczesnych i sprawdzonych pozycji książkowych renomowanych wydawnictw językowych w wersji papierowej i PDF jak również materiałów własnego autorstwa. Aby zajęcia były skuteczne i ciekawe chętnie korzystam z multimediów (Internet, filmy, audiobooki, podcasty, piosenki, fiszki, mapy myśli, gry), oraz z prasy i literatury anglojęzycznej. Dysponuję dużą liczbą materiałów, które chętnie udostępniam i polecam uczniom. Zapoznaję uczniów z technikami efektywnego uczenia. Uwrażliwiam na wybrane aspekty różnic międzykulturowych i inspiruję do dalszego poszerzania znajomości języka i kultury.

Istnieje możliwość zajęć w parach/grupach.

10-15 min rozmowa wstępna przez telefon lub Skype - bezpłatnie
lekcja 60 min – 80-130zł
lekcja 90 min – 120-180zł

Dodatkowych informacji udzielam drogą mailową bądź telefoniczną. W treści pierwszego maila/wiadomości sms proszę o podanie rodzaju zajęć, z jaką częstotliwością oraz w jakim wymiarze czasowym chcielibyście Państwo uczęszczać na zajęcia; usprawni mi to dobór najdogodniejszego terminu zajęć.

Przez wzgląd na szacunek do moich uczniów/klientów, nie odbieram telefonów podczas prowadzenia zajęć. Uprzejmie proszę o wysłanie wiadomości sms lub e-mail. Skontaktuję się tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Informacje o moich kwalifikacjach i doświadczeniu są na moim profilu Linkedin.

Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą i serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.