Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kraków (Mistrzejowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Luiza

Opis ogłoszenia

Magister filologii germańskiej UJ z przygotowaniem pedagogicznym i doświadczeniem w nauczaniu w szkołach językowych oraz szkole publicznej (gimnazjum - program DSD) oferuje lekcje języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania: lekcje dla rozpoczynających i kontynuujących naukę, konwersacje, pomoc w opanowaniu bieżącego materiału oraz nadrabianiu zaległości, przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów, wyjazdów za granicę, rozmów kwalifikacyjnych, kursy dla firm. Ukończyłam również Podyplomowe Studia dla Tłumaczy Tekstów Specjalistycznych UJ oraz kurs specjalistyczny Wirtschaftsdeutsch w Instytucie Austriackim. Jestem osobą cierpliwą i rzetelną. Cena 50 zł / 60 min lub 65 zł / 90 min; Kontakt: 518 630 722 ; Okolice Serenady / Aquaparku (3 przystanki)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.