Luis Casanova

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem hiszpańskiego urodzonego w Wenezueli, oferuję prywatne lekcje języka hiszpańskiego osobom, które chcą uczyć się lub doskonalić język. Mówię po angielsku i obecnie studiuję język polski na początkowych poziomach. Używam narzędzi do nauczania i oferuję różne techniki uczenia się. Możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio pocztą lub napisać na mój numer telefonu. 50PLN / 60min

I am a native speaker of Spanish born in Venezuela, I offer private classes of Spanish to people who wish to learn or improve the language. I speak English and I am currently studying Polish in the initial levels. I use the tools for teaching and I offer you different types of techniques for learning. You can contact me directly by mail preferably or write me to my phone number. 50PLN / 60min

Soy hablante nativo de español nacido en Venezuela, ofrezco clases particulares de español a personas que deseen aprender o perfeccionar el idioma. Hablo inglés y actualmente me encuentro estudiando polaco en los niveles iniciales. Manejo las herramientas para la enseñanza y te ofezco diferentes tipos de técnicas para el aprendizaje. Puedes contactarme directamente por mail preferiblemente o escribirme a mi número de teléfono. 50PLN/60min.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.