Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!
Nazywam się Luigi, mam 43 lata i jestem Włochem z Sardynii.
Od chwili wyjazdu z Włoch uczę języka włoskiego w niepełnym wymiarze godzin i prywatnie, najpierw w Wielkiej Brytanii (5 lat) i w Polsce (8 lat). Ukończyłem studia z zakresu literatury i filologii włoskiej, jestem też wielkim pasjonatem mojego języka i kultury Oferuję lekcje na każdym poziomie.
Na swoich lekcjach lubię łączyć stronę gramatyczną z ciekawymi anegdotami na temat kultury włoskiej, etymologią poszczególnych słów (czy wiesz skąd pochodzi słowo „Ciao”?) oraz z literaturą włoską.
Każdą lekcję możemy dostosować do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz po prostu praktyki w posługiwaniu się językiem, mogę zaproponować regularne rozmowy. Moje lekcje będą prowadzone w języku włoskim, jeśli już rozumiesz język, lub w języku angielskim, jeśli jesteś całkowicie początkujący.
Mam nadzieję, że wkrótce się odezwiesz!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Luigi Tarini
ul. Stanczyka, 12/20
30-126 Krakow
NIP: 6751519266

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 10.2004
Università degli Studi di Cagliari
Licencjat
Italian Literature and Philology
Kursy i szkolenia
10.2015
Kurs integracyjny dla nauczycieli języka włoskiego
Doświadczenie
10.2023 - aktualnie
Portoalegre.pl

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2024

Hi future Italian speakers. If you need someone who has a very comprehensive way of learning. You’re in a right place!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2024

Luigi współpracował z moim nastoletnim synem, któremu bardzo przypadł do gustu. Mieliśmy konkretne zapotrzebowanie pod zakres spodziewanego egzaminu, tematyka była przekrojowa i dużo zagadnień gramatycznych. Podobało nam się to, że Luigi wykorzystuje pliki .docs, ma własne książki, na których pracuje z uczniem, a także stawia na różnorodność lekcji. Jako nauczyciel wykazał się cierpliwością i poczuciem humoru, tematy dobierał zgodnie z zakresem egzaminu i potrzebami syna. Wynik jego pracy mówi sam za siebie: egzamin zdany na piątkę!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2024

Rozpoczęłam naukę włoskiego z Luigim kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona z postępów. Luigi jest bardzo cierpliwy, przygotowany do lekcji z różnorodnymi ćwiczeniami oraz ciekawostkami o Włoszech i o Sardynii z której pochodzi. Przy tym wszystkim ma duże poczucie humoru i szczerze go polecam jako nauczyciela.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2024

Luigi jest świetnym nauczycielem. Ma równie dużo cierpliwości, co poczucia humoru. Luigi ma bardzo dobre podejście do nauki, wszystkie materiały są różnorodne i przedstawiane w ciekawy sposób. Bardzo polecam lekcje z Luigim.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2024

Rozpoczynając lekcje u Luigiego miałam już za sobą lata nauki języka włoskiego, ale pomimo to miałam obawy przed mówieniem w tym języku. Brakowalo mi płynności w mówieniu. Kilka miesięcy nauki z Luigim sprawiło, że przełamałam tą barierę, a ja czuję, że robię postęp z tygodnia na tydzień.
Luigi przekazuje wiedzę w sprzyjający zapamiętywaniu sposób i cierpliwie tlumaczy trudniejsze dla mnie zagadnienia. Lekcje i forma wiedzy są dostosowywane do potrzeb ucznia, a zajęcia prowadzone są w bardzo sympatycznej atmosferze, dzięki czemu wiedza przychodzi z łatwością.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2024

It's been another month in a row I've been attending an intense Italian classes with Luigi. From the very beginning he turned out to be a broadly understood professional in the field of didactic. Easily recognizes the student's needs and adapts to student's individual requirements and in the same time motivates and encourages to self-standing learning what results in definitely visible learning progress. The lessons are enriched with humorous accents and interesting facts from Italian culture. I can recommend Luigi as an Italian mentor with great confidence!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2023

Lekcje z Luigim są świetne! Jest cierpliwym nauczycielem, zwraca uwagę na niuanse języka, wykorzystuje różne materiały - podręcznik, piosenki, fragmenty książek. Tłumaczy do skutku :) Ma ogromną wiedzę, którą lubi przekazywać, jest przyjazny i zawsze punktualny. Polecam!

avatar
Agi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2023

Luigi is a great tutor! I am a native polish speaker but been living in the Uk most of my adult life. Luigi is not only a great, patient and clear tutor but also very funny, accommodating and tailors each lesson to my needs, speed and requirements.
It’s been a long term vision and goal for me to learn Italian and I believe with Luigi’s help I will get there in no time! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2023

Polecam z całego serca, najlepszy nauczyciel włoskiego. Jest bardzo cierpliwy, posiada ogromna wiedzę i przede wsyztskim ma „dar” nauczania czego wielu innym osobom brakuje. Polecam w 100%!!!!

Luigi Tarini

Dziękuję bardzo. To zawsze przyjemność.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2023

Lekcje z Luigi pozwalają przełamać blokadę językową. Zawsze miły, bezproblemowy. Zajecia ciekawe prowadzone. Polecam!

Luigi Tarini

Dziękuję bardzo. To zawsze przyjemność.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2023

Serdecznie polecam! Dzięki Luigiemu nie zginąłem na Erasmusie we Włoszech. Bardzo fajnie prowadzi zajęcia i zawsze się przygotowuje. Ogromnie mi tez pomógł w trakcie mojego wyjazdu.

Luigi Tarini

Dziękuję bardzo. To zawsze przyjemność.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Gigi pomógł mi przygotować się do mojego pierwszego egzaminu z włoskiego. Lekcje z nim były naprawdę rewelacyjne! Posiada imponującą wiedzę, ale z łatwością potrafi ją przekazać, tłumacząc wszystko aż do skutku. Poza tym nie da się nie śmiać na jego zajęciach - jest przezabawny! Zdecydowanie najlepsze prywatne lekcje do tej pory!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.