Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello and tutti!My name is Gigi, I am 42 years old and I am Italian. I love my language, its history, literature and nuances.For this reason, I graduated from Italian Philology and they will be happy to share their passion and knowledge with you.I offer lessons for all levels of Italian.In my lessons, I like to combine "boring" grammar with interesting anecdotes about Italian culture , the etymology of individual words and quotes from Calvino (my favorite writer) and other Italian authors.If you just need practice in using the language, I can suggest regular conversations.I strongly recommend that you do the whole lesson in Italian, unfortunately I don’t speak Polish, but if you are a beginner, we can use English. If you are interested, we can arrange an initial meeting, during which I will assess your level of language knowledge,

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Gigi pomógł mi przygotować się do mojego pierwszego egzaminu z włoskiego. Lekcje z nim były naprawdę rewelacyjne! Posiada imponującą wiedzę, ale z łatwością potrafi ją przekazać, tłumacząc wszystko aż do skutku. Poza tym nie da się nie śmiać na jego zajęciach - jest przezabawny! Zdecydowanie najlepsze prywatne lekcje do tej pory!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.