rewalidacja terapia

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (Czyżyny)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

*           Kontakt tylko telefoniczny 516 070 681*
Zajęcia Ze Specjalistą: Pedagogiem Specjalnym oraz Pedagogiem Społecznym Dla Dzieci z Trudnościami, Zaburzeniami Rozwojowymi, Niepełnosprawnością lub dla Dzieci Zdolnych

Szanowni Państwo ,
jestem nauczycielem, terapeutą pedagogicznym, pedagogiem społecznym oraz pedagogiem specjalnym (oligofrenopedagogiem, tyflopedagogiem, surdopedagogiem) z wieloletnim doświadczeniem.Ofertę zajęć kieruję dla wszystkich dzieci i uczniów chcących podnieść swoje efekty w nauce lub przejawiających trudności w uczeniu się.Zapraszam dzieci, które potrzebują nadrobić materiał szkolny, mają trudności w uczeniu się lub zapamiętywaniu, a także dzieci mające zaburzenia rozwojowe np. dysleksję, dyskalkulię oraz dzieci i uczniów z niepełnosprawnością.Zajmuję się terapią psychomotoryczną, która poprawia całościowy rozwój dziecka. Na zajęciach stosuję łączone metody terapeutyczne.Prowadzę terapię, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, zajęcia rewalidacji oraz inne zajęcia terapeutyczno- edukacyjne. Pomagam w rozwiązywaniu codziennego materiału np. szkolnego, w pracach domowych oraz w nauce z różnych przedmiotów.Zajmuję się też nauką czytania i pisania oraz rozwojem sprawności i koordynacji ciała i rąk.Sama zatrudniona jestem w przedszkolu i szkole, jako specjalista pedagogiczny i terapeuta.Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu terapii dzieci młodszych, jak i starszych.
Zajęcia, korepetycje lub terapię pedagogiczną prowadzę od lat u siebie w Krakowie-ul. Os. Dywizjonu 303.Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, tel.: 516070681 .
Cennik: 60 min- 120 zł, 1,5 h- 170 zł, 2 h- 200 zł
Kontakt tylko telefoniczny.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2016 - 06.2020
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowe
Magister
Pedagogika specjalna, pedagogika społeczna, terapia pedagogiczna, rewalidacja, terapia SI
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.