Lucyna Majcher

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Kraków (Czyżyny +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Terapia Rewalidacja Korepetycje Podniesienie Efektywności Nauki Wspieranie Rozwoju Sfery Poznawczej i Emocjonalno- Społecznej Zajęcia Ze Specjalistą: Pedagogiem Specjalnym oraz Pedagogiem Społecznym Dla Dzieci z Trudnościami, Zaburzeniami Rozwojowymi, Niepełnosprawnością lub dla Dzieci Zdolnych
Szanowni Państwo,
jestem nauczycielem, terapeutą pedagogicznym, pedagogiem społecznym oraz pedagogiem specjalnym (oligofrenopedagogiem, tyflopedagogiem, surdopedagogiem) z wieloletnim doświadczeniem.
Ofertę zajęć kieruję dla wszystkich dzieci i uczniów chcących podnieść swoje efekty w nauce lub przejawiających trudności w uczeniu się.
Zapraszam dzieci, które potrzebują nadrobić materiał szkolny, mają trudności w uczeniu się lub zapamiętywaniu, a także dzieci mające zaburzenia rozwojowe np. dysleksję, dyskalkulię oraz dzieci i uczniów z niepełnosprawnością.
Zajmuję się terapią psychomotoryczną, która poprawia całościowy rozwój osoby oraz jakość jej nauki.Prowadzę terapię, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, zajęcia rewalidacji oraz inne zajęcia terapeutyczno- edukacyjne.
Pomagam w rozwiązywaniu codziennego materiału np. szkolnego, w pracach domowych oraz w nauce z różnych przedmiotów.Zajmuję się też nauką czytania i pisania oraz rozwojem sprawności i koordynacji ciała i rąk.
Zajęcia, korepetycje lub terapię pedagogiczną prowadzę od lat u siebie w Krakowie-ul. Os. Dywizjonu 303.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, tel.: 516070681.
Cennik: 60 min- 120 zł, 1,5 h- 170 zł, 2 h- 200 zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2016 - 02.2019
Uniwersytet Pedagogiczny
Licencjat
Pedagogika społeczna
10.2016 - 10.2019
Up Kraków
Magister
Pedagogika specjalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2020 - 03.2020
Przedszkole Lalkowo
06.2020 - 03.2021
Przedszkole i żłobek Montessori
03.2021 - aktualnie
Terapia i rewalidacja, pedagog
03.2021 - aktualnie
Przedszkole Montessori

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.