Lucyna Cameron

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Katowice

Lucyna Cameron

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Lucyna Cameron

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Rysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2017

Umiejętne dostosowanie się do ucznia (poziom, czas), bezstresowa atmosfera oraz elastyczność - to wyróżnia Lucynę na tle innych korepetytorów, a miałam ich wielu właśnie z języka angielskiego. Jednak to u Lucyny się zatrzymałam i mam nadzieje, ze już u niej zostanę, ponieważ mamy tu doczynienia z doświadczoną korepetytorką dla której nie liczy się schematyczności oraz nużąca nauka przez ciaglę ćwiczenia. Oczywiście owe ćwiczenia są, jednak w zupełnie innej formie, do której jesteśmy przyzwyczajeni z lekcji szkolnych. Ta właśnie forma inna, lepsza, milsza, sprawia, ze człowiek chce tam wracać i chce się uczyc.
Bardzo polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Profesjonalizm, umiejętność przekazu wiedzy, Pani lucyna od początku ma dobre podejście ponieważ najpierw sprawdza obecny poziom znajomości języka po czym stara się go rozwinąć polecam bo warto

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Polecam lekcje angielskiego z Lucyną :) Długo szukałam odpowiedniego nauczyciela dla dorosłej osoby. Lucyna potrafi w idealny i naturalny sposób podzielić lekcje na cześć dialogową, gramatyczną oraz ćwiczenia. Czuję, że mój angielski poprawia się regularnie! Na dodatek podczas lekcji panuje przemiła atmosfera i zawsze czeka na mnie kubek pysznej angielskiej herbaty :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Cześć,
jestem uczennica Technikum, w gimnazjum miałam straszny problem z językiem angielskim i praktycznie na korepetycjach zaczynałam wszystko od zera. W szkole trafilam do grupy przy której musiałam nadrobić sporo braków, lecz dzięki lekcją z Pania Lucyną teraz mogę bezproblemowo wyjechać za granicę i z każym się dogadać. A to wszystko w praktycznie rok. Dzięki różnym sposobom oraz przyjemnej i miłej atmosferze udało mi się zrobić duże postępy. W trakcie lekcji zazwyczaj rozmawiałyśmy po angielsku co z początku było oczywiście trudne, ale dało efekty. Pani Lucyna odpowiednio dopiera materiały do osoby jaką uczy, a jeżeli sama miałam problem z jakimś zakresem to poprostu jej mówiłam i to ćwiczyłyśmy. Wiadomo, że każdy uczy się w innym tępie, więc efekty będą widoczne wcześniej lub później, ale naprawdę warto!
Pozdrawiam i ogromnie polecam ;)

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Kocham. Dzięki Lucynie dobrze poszedł mi egzamin gimnazjalny. Obecnie przygotowuję się do matury o którą się nie martwię. Mój angielski stale się poprawia i jego nauka nie sprawia mi już takich problemów jak kiedyś. Jeśli ktoś myśli o korkach to to jest odpowiedni adres.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.