lucyna burger

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Luzino
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 - 75 / 60 min

lucyna burger

Opis ogłoszenia

Salve a tutti, nazywam sie Lucia Burger od lat mieszkam we Wloszech a ostanio zdecydowalam przeniesc sie na dluzej do Ploski. Wlochy to moja druga Ojczyzna, tu studiowalam, tu pielegnowalam moje pasje i tu przez wiele lat pracowalam zawodowo. Proponuje nauke jezyka wloskiego wszystkim, ktorzy kochaja kulture tego kraju i jego jezyk a ponadto lubia sie uczyc. Lubie kontakty z ludzmi i lubie przekazywac moja wiedze innym. Wiem, ze przy nauce jezyka komunikacja i dobra atmosfera sa bardzo wazne, potrafie zachecic do nauki i wzbudzic zainteresowanie tematem zajec poprzez przyjazna atmosfere i pozytywna energie. We Wloszch region, w ktorym mieszkam (oprocz Polski)  to Emilia Romagna, miasto Modena, mam wiec opanowany perfekcyjnie charakterystyczny akcent z tego terenu (proprio come un’emiliana verace), naturalnie dotyczy to rowniez gramatyki jezyka wloskiego. Mozliwoasc konwersacji na skype z native speaker.
Proponuje zajecia na kazdym poziomie i dla kazdego. Pomoc w przygotowaniu MATURY.  Tlumaczenia zarowno literackie jak i naukowye.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 04.1996
Accademia delle Belle Arti di Bologna
10.2006 - 03.2012
Universita degli Studi di Ferrara
Kursy i szkolenia
01.2007
Assform: formazione, ricerca, cultura
05.2017
Assform: formazione, ricerca, cultura
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.