Łukasz Strzelecki

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +4)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kursy wakacyjne - profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe Business English w Warszawie oraz przygotowanie do egzaminów - MATURA / PTE General!!

Jestem ekspertem w nauczaniu języka angielskiego. Podczas swoich szkoleń łączę umiejętności językowe z praktyką trenera biznesu oraz doświadczeniem zdobytym podczas wielu podróży po świecie. Moje motto to "Learn your way".

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Za każdym razem program nauczania jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb i wymagań ucznia. W pracy korzystam z anglojęzycznej prasy, magazynów, czasopism oraz najlepszych książek zagranicznych wydawnictw Pearson, Macmillan oraz National Geographic. Korzystam również z nowoczesnej technologii w procesie nauczania - aplikacje, strony www, materiały audio wizualne. Zajęcia odbywają się u Klienta w śródmieściu lub w dzielnicach Wola, Włochy, Bemowo, Ursus.

Kurs prowadzę na każdym poziomie zaawansowania od początkujących do zaawansowanych. Współpracuję również z firmami w przygotowaniu pracowników z języka angielskiego oraz podczas audytów językowych. Posiadam 13 letnie doświadczenie w nauczaniu. Jestem ekspertem Business English z międzynarodowym certyfikatem London Chamber of Commerce w zakresie nauczania w biznesie oraz budowlanego języka technicznego, zagospodarowania przestrzennego oraz architektury, posiadając uprawnienia tłumacza technicznego Naczelnej Organizacji Technicznej NOT.

Przygotowuję do zdania certyfikatów językowych Cambridge (FCE, CAE), IELTS General Training i Academic oraz Pearson Test of English General. Posiadam Certyfikat egzaminatora PTE Young Learners oraz PTE General.

Ukończyłem The Institute of World Politics w Washington DC USA, Uniwersytet Wrocławski na kierunku Stosunki Międzynarodowe specjalizacja dyplomatyczna, Uniwersytet Opolski na kierunku Filologia Angielska, a także Podyplomowe Studium Przekładu Uniwersytetu Wrocławskiego – język angielski oraz Podyplomowe Studia Menadżerskie na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Na co dzień interesuję się sportem – koszykówka, rajdy i wyścigi samochodowe, dobrą kuchnią oraz marketingiem i PR-em. Lubię dobry film, podróże - te które kształcą oraz dobrą kuchnię.

- język angielski dla firm
- język angielski - Business English
- język angielski dla studentów
- język angielski dla maturzystów

Cena lekcji 60 minut:
- 100 zł lekcja indywidualna
- 130 zł lekcja w duecie (cena za 2 osoby - 65 zł/osobę)
- 150 zł lekcja w grupie 3-4 osób

Cena lekcji 90 minut:
- 150 zł lekcja indywidualna
- 180 zł lekcja w duecie
- 200 zł lekcja w grupie 3-4 osób

Szukasz profesjonalisty? Jestem Ekspertem w nauczaniu języka angielskiego.

Łukasz Strzelecki
tel. 668 456 006

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Łukasz Strzelecki
ul. Fort Wola
01-258 Warszawa
NIP: 754-146-26-90

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2005
Uniwersytet Opolski
Licencjat
Filologia angielska
01.2016 - 12.2016
Institute of World Politics Washington DC USA
Licencjat
International Business Statecraft
Kursy i szkolenia
12.2018
LCCI - For Teachers of Business English
Doświadczenie
02.2005 - aktualnie
Lucky School
Od 2005 roku zajmuję stanowisko dyrektora oraz lektora Business English w szkole językowej Lucky School, której jestem założycielem.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Łukaszem. Przede wszystkim atmosfera zajęć jest miła i sprzyja nauce. Podoba mi się podejście oraz cierpliwość korepetytora. Przygotowuję się obecnie do egzaminu LCCI więc przygotowane przez korepetytora najbardziej aktualne tematy ekonomiczno-gospodarcze uważam za ogromny plus. Dodatkowo dzięki pracy z Łukaszem przełamałam barierę pisania dłuższych prac. Za co bardzo dziękuję. :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Jeśli szukasz korepetytora, który nauczy cię sprawnie posługiwać się angielskim i do tego podzieli się swoją wiedzą z zakresu biznesu to polecam Łukasza. Pełen profesjonalizm i bardzo kreatywny nauczyciel. Dostosowuje materiały i lekcje do zainteresowań i ciekawości ucznia, w związku z powyższym nie ma nudy. Udostępnia bardzo dużo różnych materiałów i jest bardzo sympatycznym nauczycielem skupionym na swoim uczniu. Moje lekcje trwają nie przerwanie od 2017 roku i obecnie to już są konwersacje o życiu i biznesie. Zdecydowanie widzę u siebie ogromny postęp głównie w swobodnej konwersacji w języku angielskim. Polecam na 200%

avatar
Ivone
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Łukasz jest zawsze świetnie przygotowany do naszych zajęć, zawsze są artykuły na najbardziej aktualne tematy ekonomiczno-polityczne. Lekcje są praktyczne i przede wszystkim ciekawe, nie czekam aż "wreszcie" dobiegną końca :)

Lucky School

Bardzo dziękuję.

avatar
Wogi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Najlepszy nauczyciel jakiego miałem do tej pory!

Lucky School

Bardzo dziękuję.

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Łukasz jest świetnym, zaangażowanym korepetytorem. Bardzo sprawnie weryfikuje braki w języku oraz ustala konkretny plan działania. Szybko udało nam się pokonać barierę w mówieniu co było moim największym problemem. Tematyka zajęć jest bardzo ciekawa i zróżnicowana a co najważniejsze dobierana na podstawie zainteresowań ucznia co moim zdaniem jest dużym plusem. Dzięki Łukasz! ;)

Lucky School

Bardzo dziękuję.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Jeżeli teraz szukałbym korepetytora z języka angielskiego, nie wahałbym się i podjąłbym ponownie współpracę z Łukaszem. Łukasza cechuje profesjonalizm w każdym względzie. Już na pierwszym spotkaniu było widać jego zaangażowanie oraz chęć dzielenia się wiedzą i pasją do nauczania.

Współpraca zaczyna się od wywiadu w celu określenia Twoich celów oraz możliwości. Po wywiadzie dostosowywane są do Ciebie materiały oraz proces nauki. Dzięki takiemu podejściu udało się ułożyć odpowiedni sposób nauki, który umożliwił mi nadrobienie zidentyfikowanych braków językowych oraz przygotowanie do egzaminu FCE. Działanie to poskutkowało bardzo dobrym wynikiem na egzaminie FCE. Pozytywny odbiór wpłynął na rozszerzenie naszej współpracy o przygotowanie do egzaminu LCCI Business English. Łukasza cechuje też otwartość oraz elastyczność w zakresie realizacji lekcji co przy obecnej dynamice rynku jest to dużym plusem. Wszystkie zajęcia są interesujące oraz poruszają wiele ciekawych tematów.

Podsumowując, niezależnie od celu językowego jaki chcesz osiągnąć, Łukasz pomoże Ci go zrealizować. Także nie zwlekaj umów się na spotkanie i sam się przekonaj.

Lucky School

Bardzo dziękuję za wyczerpujący komentarz.

avatar
Mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Łukasz to naprawdę świetny nauczyciel. Uczy w sposób otwarty i angażujący. Potrafi zaciekawić dosłownie każdego. W swojej pracy jest bardzo profesjonalny i umie dostosować się do zmieniających się potrzeb uczniów.

Przygotował mnie kompleksowo do letniego kursu biznesu na Oxford University, którego ukończyłem z najwyższą możliwą oceną - A. Przed kursem przerobiliśmy wiele tematów biznesowych, zaczerpnąłem ogrom słownictwa niezbędnego w tym temacie. Nic nie sprawiło mi na Oxfordzie kłopotów, nic nie było niepokojąco nowe, nieznane.

Przez rok nauki z Łukaszem mój poziom angielskiego podniósł się z pogranicza B1/B2 do C1, co udowodnił wynik testu TOEFL iBT. Okres przygotowawczy do samego testu był krótki, lecz Łukasz przygotował to w taki sposób, że czułem się tam bardzo pewnie, choć był to pierwszy tego typu test w moim życiu.

Moje zajęcia prowadzone są w bardzo ułożony, lecz elastyczny sposób. Poruszana tematyka pokrywa niemal wszystkie obszary biznesu i przedsiębiorczości, a dodatkowo Łukasz przesyła bardzo ciekawe i wartościowe artykuły/podcasty. Nauka nie odbywa się więc tylko przez ramową godzinę w tygodniu, co jest bardzo ważne w nauce angielskiego.

Nauka z Łukaszem w niczym nie przypomina nudnego siedzenia w ławce i „trzepania” zadań, wypełniania luk i nauki form gramatycznych, które (może, kto wie) dwa razy użył W. Shakespeare. Łukasz uczy otwartego, sensownego mówienia i eliminuje strach przed mówieniem (co jest dość częstą przypadłością u osób uczących się języka tylko w szkole).

Podsumowując, Łukasz jest genialnym nauczycielem. Łączy różne aspekty nauki języka w spójną całość, która jest zarówno skuteczna, jak i ciekawa i przedstawiona w przystępny sposób indywidualnie skierowany tematycznie. Jestem bardzo zadowolony z roku naszej nauki.

Lucky School

Bardzo dziękuję.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Pan Łukasz jest rewelacyjnym nauczycielem języka angielskiego.
Zaczeliśmy współpracę ponad rok czasu temu gdy byłem na poziomie b1/b2 jedynie w piśmie. Wielkim problemem była dla mnie mowa codzienna. Po roku czasu jestem w stanie porozumiewać się nie tylko w języku codziennym jak i biznesowym. Na dany moment przygotowujemy się do egzaimnu C1.

Lucky School

Bardzo dziękuję za komentarz.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Zdecydowanie polecam współpracę z Łukaszem. W bardzo szybki sposób potrafi zidentyfikować wszystkie braki w umiejętności posługiwania się językiem angielski. Poprzez dobór odpowiedniej metody uzupełnienia braków wiedza przekazywana jest w szybki i interaktywny sposób. Dzięki takiemu podejściu jesteś w stanie podnieść wiedzę z j. angielskiego w stosunkowo krótkim czasie.

avatar
PAT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Pan Łukasz jest nauczycielem godnym polecenia w 200%.
Profesjonalizm i kreatywność lektora jest niesamowita. Na zajęciach nie ma nudy, tematy są ciekawe, zawsze dostosowane do potrzeb ucznia. Pan Łukasz jest zaangażowany i z pasją wykonuje swoją pracę. Lektor jest miły, uprzejmy, atmosfera na zajęciach jest przemiła. Na każdych zajęciach daje z siebie 100%, aż chce się brać udział w zajęciach. Zawsze jest doskonale przygotowany. Materiały są różnorodne, od tekstów po nagrania, wideo, filmiki, prezentacje itp. Metoda nauki jest niezwykle skuteczna. Wiedza przekazywana jest w zrozumiały i logiczny sposób. Na pewno powrócimy do Pana Łukasza.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Łukasz jest rewelacyjnym korepetytorem!
Przygotował mnie perfekcyjnie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, udostępnił mi bardzo wartościowe materiały. Dzięki niemu, żadne pytanie na rozmowie nie było dla mnie zaskoczeniem.
Doskonały wybór zwłaszcza dla osób, które są zainteresowane business english.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Łukasz jest nauczycielem, którego mogę polecić z całą pewnością. Do zajęć przygotowuje się doskonale, nie tylko pod względem językowym, ale też dbając o właściwy kontekst merytoryczny. Dba o poziom zajęć, jest świetnie przygotowany metodyczne, wymaga i wspiera. Bardzo dobrze mi się z nim współpracowało.
Polecam!!

avatar
IVONA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Pan Łukasz Strzelecki jest zdecydowanie nauczycielem, którego mogę polecić wszystkim tym osobom, które szukają profesjonalizmu i wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego. Pan Łukasz pomógł mi świetnie przygotować się do zagranicznego wyjazdu służbowego, gdzie w dużej mierze musiałam posługiwać się biznesowym i technicznym angielskim. I to zaledwie po kilku lekcjach! Organizacja i intensywność zajęć na najwyższym poziomie.

Panie Łukaszu,
Dziękuję za polecone artykuły i magazyny o branży technicznej :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Dzięki Łukaszowi mój angielski jest dzisiaj na wysokim poziomie. Wspólnie pracowaliśmy przez 2 lata. Każde zajęcia to było wyzwanie. Lektor zawsze przygotowany, lekcje były ciekawe, życiowe, a moje umiejętności posługiwania się Business English dzisiaj są na tyle wysokie, że mój pracodawca dał mi lepsze stanowisko. Atmosfera na 5+. Polecam Łukasza.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2014

U Pana Łukasza uczę się już drugi rok i szczerze polecam tego nauczyciela. Zgadza się, jest wymagający, konkretny i dobrze przygotowany, umiejętnie i kreatywnie łączy naukę podstaw gramatycznych z ciekawymi treściami. Co dla mnie ważne - zmotywował mnie do mówienia po angielsku, a lekcje prowadzi w miłej i przyjaznej atmosferze.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2014

Kontynuuję naukę u Pana Łukasza przez drugi rok i jest on zdecydowanie najlepszym nauczycielem języków z jakim miałem przyjemność pracować. Potrafi zarazić pasją nauki języka, motywować, a przy tym wymagać i oceniać postępy. Kreatywność oraz dostosowanie materiałów do ucznia w dużym stopniu wspomagają postępy. Krótko podsumowując nauczyciel godny polecenia.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2014

Nauczyciel wymagający (wobec ucznia jak i wobec siebie), rzetelny, a co najważniejsze zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Pan Łukasz posiada mnóstwo materiałów do nauki (zarówno do czytania, pisania jak i słuchania oraz oglądania), co sprawia że lekcje są interesujące. Przekazuje wiedze w sposób przyjemny i ciekawy. Lekcje intensywne ( nim się obejrzę już jest koniec zajęć) i mobilizujące nas do myślenia. Aby były efekty ważna jest systematyczność jak i przykładanie się do prac domowych , które są bardzo przyjemne. Pozwalają na utrwalenie widomości ( w przypadku gramatyki) ale także na zdobycie wiedzy z różnych dziedzin życia( tworzenie prezentacji, pisanie wypracowań na bardzo różne, fantastyczne tematy).Już po pierwszych miesiącach widziałam rezultaty współpracy z Panem Łukaszem, obecnie rozpoczęłam drugi rok nauki w Lucky Language. Szczerze polecam !!!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2013

Tak jak pisałem w opini o Lucky Language.. rewelacja, a Pan Łukasz idealny nauczyciel! Super komunikatywny! Bardzo polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2013

Bardzo serdeczne dzięki za miłą i przyjemną naukę języka angielskiego.
Nauczyciel bardzo miły lubiący swoją prace i zachęcający do nauki.
Miesiąc temu nie wierzyłem że będę umiał w taki dobry sposób język angielski.
A więc jeśli masz kłopoty z angielskim dzwoń do Łukasze on chętnie pomoże.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2013

Gorąco polem, dostosowanie poziomu do potrzeb ucznia. Super przygotowanie do matury, czy też powtórka materiału szkolnego. Korepetytor umie znaleźć z uczniem wspólny język :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 czerwca 2013

za taką cenę nie polecam

Lucky School

Przykro słyszeć, nawet się nie znamy, a tu takie opinie. Zapraszam na pierwszą lekcje, wtedy przekona się Pan, że cena idzie wraz z umiejętnościami.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2013

Znakomity korepetytor, jeśli zależy Ci na solidnym i szczegółowym powtórzeniu materiału bądź nauczeniu się go serdecznie polecam! Swoją prace wykonuje starannie i wszystko tłumaczy na bieżąco :)

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2013

Profeska, serdecznie polecam. Nie ma co sie rozpisywać, jeśli chcesz sie dobrze przygotować do matury czy jakiegokolwiek egzaminu, lub po prostu potrzebujesz pomocy w szkole, to nie będziesz zawiedziony. Moja ustna chociażby na 100% - przygotowywał mnie Łukasz. Luźna atmosfera i pełne zawodowstwo!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2013

Łukasza mogę jak najbardziej polecić jako korepetytora. Prowadzi ciekawe zajęcia i dobiera odpowiednio tematykę do 'ucznia'. Zawsze dobrze przygotowany do zajęć, w których widać duże zaangażowanie. Ponadto jest po prostu bardzo sympatyczną osobą :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2013

Po mniej lub bardziej udanych próbach samodzielnej nauki postanowiłam zainwestować w nauczyciela prywatnego i teraz wiem, że to była bardzo dobra inwestycja. Polecam osobom, które chcą zacząć mówić po angielsku w pracy! Łukasz nie tylko uczy angielskiego - on uczy jak przełamać barierę i zmusza do mówienia. Zmusza to może złe słowo - ośmiela :). Konsekwentny, uparty i wymagający (zarówno wobec siebie jak i ucznia), ale nie stresuje. A jeśli stresuje to na specjalne życzenie i z premedytacją i przynosi to zamierzone efekty :). Szybko zdobywa zaufanie i dobiera odpowiedni system nauki do indywidualnych preferencji, zdolności czy po prostu predyspozycji ucznia. Szybko pozbyłam się obaw, że coś mówię źle albo nie z takim akcentem jak trzeba. Uparty, ale też cierpliwy i pamięta jak to jest uczyć się czegoś od zera. Kompilacja tych cech + moja praca przynosi efekty. Uczymy się Business English, bo tego potrzebuje najbardziej, ale też nie zostaje w tyle jeśli chodzi o język codzienny. Łukasz jest dowodem, że "indywidualne podejście do ucznia" nie jest tylko chwytliwym hasłem na portalu z korepetycjami. Zawsze przygotowany do lekcji, zawsze uczymy się mówić za pomocą scenek, tekstów, artykułów z których słownictwo wykorzystam potem w pracy. Zawsze wymyśli coś co mnie zaskoczy - a to nie łatwe :) Nie radzę lawirować. Z Łukaszem pracować trzeba nie tyle ciężko co systematycznie, a efekty będą zabójcze (szefowi buty spadły jak z niemieckiego przeszłam na angielski w ciągu kilku miesięcy). Zarabiam na życie rekrutując ludzi, więc wierzcie mi, że rekrutacja na mojego nauczyciela była bardzo drobiazgowa i skrupulatna. Szczerze polecam! Łukasz - ju ar de best ticzer ever :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2012

Niedawno przygotowywalem sie do zdania matury z jezyka angielskiego. Zdecydowalem wybrac Lukasza jako nauczyciela poza szkola. Na poczatku nie bylem za bardzo pewien wyboru , ze wzgledu na wiek, jednak po kilku pierwszych lekjach okazalo sie ze doswiadczenie ma ogromne z jezykiem angielskim. Ponadto bardzo dobrze potrafi przekazac wiedze i jest wymagajacy. Co mi sie bardzo podobalo na zajeciach to fakt iz nie bylo to tylko wkuwanie do glowy pod presja czasu, ale mile spotkanie na kolezenskiej stopie z bardzo dobrym przekazem informacji. Zdalem mature bardzo dobrze i jestem w 100% zadowolony !

avatar
Tomasz Zadowolony
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2012

NAJWAŻNIEJSZE - Korepetycje przynoszą rezultaty. Z wiedzy na poziomie oceny niedostatecznej, człowiek jest się w stanie nauczyć w krótkim czasie z panem Łukaszem spokojnie wiedzy do oceny dobrej, a nawet bardzo dobrej (w swoim przypadku mówię o wiedzy na poziomie szkoły średniej), tak było w moim przypadku.

Następnie bez problemu zdałem maturę uzyskując wysoką liczbę punktów przez co dostałem się tam gdzie chciałem.

Dodam ponadto, że wcześniej uczęszczałem na lekcje angielskiego do czterech innych nauczycieli, dużo rozglądałem się w ofertach korepetytorów i z ręką na sercu śmię twierdzić, że oferta pana Łukasza okazała się zdecydowanie najlepsza na rynku pod względem stosunku "jakości oferowanych usług" do ceny. Pozdrawiam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2012

sam nauczyciel podchodzi naprawdę poważnie do zajęć. Zdawałam maturę na poziomie rozszerzonym i Łukasz świetnie mnie do tego przygotował. Kreatywny, twórczy nauczyciel no i bardzo stanowczy i wymagający. Jak dla mnie to był strzał w 10. Polecam Wam Łukasza jeśli zdajecie maturę.

avatar
michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2012

Miałem problemy z rozroznianiem tych wszystkich czasow przeszlych a juz po godzinie zajec zrozumialem w czym rzecz i dalsze cwiczenia robilem praktycznie bezblednie :) Zdecydowanie polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2012

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu zajęć z Łukaszem. Jest to naprawdę dobry i godny polecenia nauczyciel. Profesjonalizm polega na ciekawym i treściwym przekazie informacji. Mogę powiedzieć po sobie, że nigdy sie nie nudziłem i zawsze rozumiałem przekaz. btw jestem dość odporny na wiedzę ale mimo to dzięki Łukaszowi zdałem Maturę i to z całkiem niezłym wynikiem :)

avatar
kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2012

świetny nauczyciel, przekazuje wiedzę w prosty i zrozumiały sposób, jest bardzo pomocny i dzięki niemu nauka angielskiego to przyjemność. zdecydowanie polecam!!!

avatar
Marcinek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2012

Fajnie, może przed maturą się zapiszę :) przyda się umiejętność operowania językiem :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2012

Dobry nauczyciel! Swoboda i luz podczas zajęć niech Was nie zmylą bo tutaj poczucie humoru idzie w parze z osobą, która też potrafi przycisnąć i zmobilizować do nauki! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.