Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Opole
Krapkowice
Czarnowąsy
Grodków
Strzelce Opolskie
Ozimek
Niemodlin
Kup
Faktura VAT

Lucky School

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Lucky School

O mnie

Nauczyć się dziś języka obcego, szczególnie angielskiego jest wyjątkowo łatwo. Wystarczą dwie rzeczy - świadomość, że jest to cywilizacyjna konieczność i zapał do nauki.Jesteśmy nowoczesną szkołą językową, która skupia się na wąskiej specjalizacji, jaką jest nauka języka angielskiego. Nasze kursy prowadzimy w 5 lokalizacjach na terenie Opola i w Krapkowicach. Język angielski to nasza pasja, a nauka odbywa się na najwyższym poziomie.Najważniejsze dla nas jest zadowolenie słuchaczy, dlatego zajęcia odbywają się w małych grupach 6-10 (max.) osób, a lektorzy którzy przekazują swoją wiedzę, są zaangażowani i pełni pasji do nauczania języka angielskiego oraz przekazania uczniom wiedzy z zakresu kultury Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Bardzo polacam!
Rewelacyjne podejście do ucznia, cudowna atmosfera, przemili ludzie, ale także kompetencja nauczycieli zaowocowała genialnym wynikiem matury z chemii, na którym tak bardzo mi zależało. Mimo, iż chemii musiałam się uczyć od podstaw. :)
Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Wszystko jak należy, bardzo dobra pomoc w przygotowaniu do matury z języka polskiego. Polecam !

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2014

Wszystko tak jak należy, polecam jak najbardziej !

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2013

Witam,
Z Łukaszem odbylem kurs indywidualny w zakresie jezyka biznesu - konkretnie zarzadzanie projektem Unijnym, w ktorym niezbedna byla interakcja pomiedzy roznymi zespolami o podlozu miedzynarodowym. Wiadomym jest to ze kursu nie zaczalem z znikoma znajomoscia jezyka angielskiego. Mimo tego uwazam ze w duzym stopniu zwiekszylem swoja wiedze, co zaowocowalo bardziej profesjonalnym przegotowywaniem umow, oragnizacji pracy po zwykle pisanie maili w formie bardzo oficjalnej. Jestem bardzo zadowolony z kursu, ktory pomogl mi odniesc sukces. Polecam

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2013

Bardzo polecam!!
Idealne podejście do ucznia, super atmosfera!
Idealny kontakt, szybkie odpowiedzi.
Super!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.