Bogdan PrivatDeutsch ⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Gdańsk
Łódź
Wrocław
Szczecin
Poznań
Bydgoszcz
Faktura VAT

Bogdan PrivatDeutsch ⭐⭐⭐⭐⭐⭐

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5140 opinii
Dla użytkownika Bogdan PrivatDeutsch ⭐⭐⭐⭐⭐⭐

O mnie

Muttersprachler - Język niemiecki jest moim macierzystym językiem! Posiadam duże doświadczenie dydaktyczne i proponuję skuteczną naukę na wszystkich poziomach. Dostosuję się do Ciebie! Materiał przygotowuję dla Ciebie!!! Porozumiewam się w języku polskim jak i angielskim. Zadzwoń do mnie! Kontakt telefoniczny codziennie od 8.00 - 21.30 604 606 407

• Korepetycje od Zera do C1/C2

• konwersacje

• rozmowy kwalifikacyjne

• gramatyka

• ustalanie poziomu i przygotowanie strategii naukiB e z! a k c e n t u - wyłapie każdy twój błąd!Nauka jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i zaawansowania ucznia. Także jestem otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące prowadzenia lekcji.Możliwość dojazdu do ucznia.Na życzenie wystawiam Faktury!!! Lekcje od 90zł.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1987 - 06.1989
Rackow Schule in Frankfurt /M
Betriebswirtschaft
09.1990 - 06.1992
Capital University of Economics and Business , former: Beijing College of Economics
Economy/Mandarin
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2012 - aktualnie
FM Methods
Lektor języka niemieckiego, Poziom A1-C2

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 140
avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2024

Bogdan jest świetnym i doświadczonym nauczycielem, dzięki swoim technikom nauczania, wprowadza ucznia w doskonały samorozwój. Jego mowa w języku niemieckim jest ojczysta, przez co język, którego uczy się w pełni autentyczny i prawdziwy. Potrafi wytłumaczyć sposób przedstawiania sensu wypowiedzi, co jest bardzo ważne przy rozumieniu i posługiwaniu się jeżykiem obcym. Dzięki jego określonej strategi nauki robię wielkie postępy pomiędzy lekcjami, ponieważ materiały, którymi się dzieli, są niezwykle skuteczne.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Na kontakt z Bogdanem trafilem przypadkowo, szukajac osoby, ktore w krotkim czasie pomoze mi przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej i pomoze odswiezyc po latach kontakt z jezykiem. Lekcje poprowadzone w lekki i ciekawy sposob, dostosowany do potrzeb klienta, umozliwiajacy otwarcie sie na konwersacje wraz z wylapaniem prawidlowej wymowy oraz zasad gramatycznych. Polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2023

Szukałam długo dobrego nauczyciela i w końcu trafiłam na Bogdana. Dzięki niemu przełamałam swój lęk do mówienia. Indywidualnie podchodzi do lekcji i zawsze jest przygotowany. Można na niego liczyć nawet poza lekcjami. Polecam każdemu !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2023

Bogdan jest świetnym nauczycielem języka niemieckiego z mojego punktu widzenia! Kilka lat temu przeprowadziłam się do Niemiec i pracuję częściowo po niemiecku w IT, zatem atmosfera jest dość luźna. Po moich przygodach i przygotowaniach do TELC B2 zauważyłam, że brakuje mi codziennego języka niemieckiego, bo wciąż miałam problemy ze zrozumieniem Niemców. Ku mojemu zdziwieniu ( :D ) nikt spośród znajomych, ani kolegów w pracy nie używa języka, który jest mile widziany na oficjalnym egzaminie. Do tego brakowało mi trochę swobody w mówieniu. W obu tych przypadkach konwersacje z Bogdanem bardzo mi pomogły. Rozmawiamy na różne tematy, tak abym mogła podciągnąć się w słownictwie z różnych dziedzin. Bardzo doceniam to, że Bogdan zapisuje w pliku frazy, z którymi mam problem i nowe słownictwo, bo wtedy ja mogę skupić się na dokończeniu wypowiedzi i potem przejrzeniu notatek. No i co także ważne, zajęcia są zawsze bardzo interesujące. Bogdan jest wspaniałym kompanem do rozmów. Serdecznie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Pracuję w branży IT, języka niemieckiego uczę się od kilku lat, a z Bogdanem współpracuję od ponad 2. Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Zajęcia są ciekawe, tematy zróżnicowane i dostosowane pod ucznia. Nie ma suchego przerabiania książki z czym stykałem się wcześniej, tylko korzystanie z szerokiej palety różnych materiałów dydaktycznych (co uważam za bardzo duży plus). Duży nacisk na "mówienie" co daje szybkie postępy umożliwiające porozumiewanie się w jęz. niemieckim z innymi.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2022

Studiuję filologię angielską z elementami germanistyki, właśnie ukończyłam pierwszy rok studiów licencjackich. Pan Bogdan Cudziłło bardzo pomógł mi w przygotowaniach do egzaminów. Ponadto rozwinęłam się dzięki tym zajęciom i zauważyłam ogromny postęp. Wypowiadam się płynniej, nie wstydzę się mówić w tym języku. Naprawdę polecam, efekty są ogromne a Pan Bogdan jest bardzo miłym i cierpliwym korepetytorem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Bogdanem. Korepetycje pomogły mi przełamać mój strach przed mówieniem. Moja gramatyka znacznie się poprawiła. Dzięki pomocy Bogdana udało mi sie w przeciagu dwóch lat osiągnąć moje cele. Przeprowadziłam się do Szwajcarii, znalazłam tutaj pracę i bez najmniejszego problemu porozumiewam się po niemiecku w pracy i poza nią. :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Moja przygoda z językiem niemieckim rozpoczęła się w szkole podstawowej. Obecnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich z kierunku International Business. Wszelkie zajęcia językowe były obecne w moim życiu już od dzieciństwa zaczynając od języka angielskiego po języki romańskie kończąc na japońskim. Z mojego doświadczenia wiem jak trudno znaleźć dobrego nauczyciela z powołania. Z czystym sumieniem więc mogę polecić Bogdana, dzięki któremu udało mi się przełamać z mówieniem, ale również poszerzyć mój zasób słownictwa. Okazało się też, że gramatyka wcale nie jest taka straszna! W dodatku rozmowy z Bogdanem (oczywiście w języku niemieckim) są bardzo interesujące z uwagi na jego doświadczenie, nie tylko językowe, ale życiowe. W 100% polecam!

BogdanCudziło

Hallo Klaudia, vielen Dank für deine Bewertung.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2021

Świetny lektor i pedagog! Zajęcia z Bobbim umożliwiają podniesienie językowych umiejętności nawet na wyższych poziomach zaawansowania, co zwykle nie jest już takie proste. Nauka z native speakerem w moim przypadku to strzał w 10tkę - zajęcia z Bobbim to wyjątkowo ciekawe konwersacje z naciskiem na poprawną wymowę, właściwą składnię i wzbogacanie słownictwa.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Stanowczo polecam. Oprócz całkowitej znajomości języka niemieckiego, posiada także wiedzę od strony zachowań w życiu codziennym naszych zachodnich sąsiadów, co zdecydowanie ułatwia kontakt. Aktualnie kończę studia na uczelni technicznej i w związku z tym potrzebowałem podszkolić swój poziom językowy, zarówno w mowie jak i w piśmie. Otrzymałem też kilka ciekawych wskazówek których nigdy nie usłyszałem przez kilka lat nauki w szkole. Oprócz dużej wiedzy oraz umiejętności dydaktycznych, Bogdan prezentuje też wysoką kulturę osobistą. Podczas zajęć panuje luźna (w granicach zdrowego rozsądku) atmosfera. Jeszcze raz polecam każdemu.

BogdanCudziło

Vielen Dank Pawel für Dein Bewertung. Alles Gute für die Zukunft.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Pracuję jako programista i uważam, że Bogdan jest świetnym korepetytorem. Potrafi przełożyć najtrudniejsze zagadnienie na najprostszy język i jest codziennie dostępny na WhatApp, gdzie można zasypywać go ogromną ilością pytań. Niestety musiałam przed końcem roku tymczasowo z zajęć zrezygnować, ale planuję na nie wrócić od nowego roku, o ile uda się znaleźć wolny termin. Polecam Bogdana serdecznie!

BogdanCudziło

Wielkie dzięki, bardzo miła i proaktywna wspoółpraca- doceniam twój wkład!!!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Niemieckiego zacząłem się uczyć na studiach, wcześniej nie uczyłem się go wcale. Bogdan skutecznie pomógł mi poznać język oraz jego zasady. Świetnie wyłapuje błędy, potrafi wytłumaczyć zasady i przekazuje dobre materiały do nauki. Oprócz wymienionych powyżej, Bogdan ma też świetne podejście do ucznia, profesjonalne i potrafi też zmotywować do dalszej nauki. Polecam każdemu, kto chce się nauczyć języka niemieckiego.

BogdanCudziło

Bardzo przyjemna współpraca!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Jestem pracownikiem naukowym. Bogdan pomógł mi zrobić pierwszy krok w procesie odświeżania mojej znajomości niemieckiego i nabycia nowych kompetencji językowych. Dzięki niemu zyskałem pewność siebie, co stanowi jeden z istotnych czynników warunkujących sukces w procesie nauki. Bogdan jest bardzo solidnym nauczycielem. Co ważne, dzięki świetnemu wykształceniu i wszechstronności zainteresowań, potrafi dyskutować na niemal każdy temat. Ze mną rozmawiał między innymi o roli idealizacji w badaniach naukowych. Z czystym sumieniem mogę polecić Bogdana każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z niemieckim lub wspiąć się na wyższy poziom.

BogdanCudziło

Bardzo podobały mi się nasze spotkania- doceniam twoją wiedzę i przez to interesujące spotkania.

avatar
Stanislaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Wczesniej sie uczylem troche niemieckiego w szkolach. Aktualnie jestem na studiach w Anglii i chcialem ruszyc niemiecki znowu. Bogdan skutecznie prowadzi zajecia i szybko wychwytuje bledy. Moge kazdemu polecic niewazne na jakim poziomie!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Jestem studentką kierunku filologicznego, jednocześnie pracuję jako lektorka. Poszukiwałam nauczyciela niemieckiego, którego lekcje byłyby jak najbardziej skoncentrowane na komunikacji i z którym czułabym, że wciąż rozwijam swoje kompetencje językowe. Nie zawiodłam się. Bogdan wysyła przed zajęciami tekst (tematy są zróżnicowane, ciekawe, najczęściej związane z kulturą Niemiec), następnie wspólnie go analizujemy, a po zajęciach zadaje pracę pisemną związaną z tym tematem, którą dokładnie sprawdza. W ten sposób można nauczyć się rozumienia tekstu, mówienia oraz pisania. Jako native podkreśla niuanse językowe, na które żaden polskojęzyczny lektor nie zwróciłby uwagi. Polecam wszystkim.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Bodan przygotowywal mnie do wyjazdu do Szwajcarii. Nauka szla sprawnie, terminy moglismy elastycznie dostosowywac i naprawde moge polecic go jako nauczyciela. Tryb on-line nie stanowil bariery.

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Jestem lekarzem i jeszcze rok temu nie znałam zupełnie języka niemieckiego. Dodatkowo nasiąknięta niechęcią do wszystkiego co germańskie, stanęłam przed wielkim wyzwaniem – moim partnerem życiowym 7 lat temu został właśnie Niemiec. Przez 6 lat rozmawialiśmy wyłącznie po angielsku, ja próbowałam już trzykrotnie nauki niemieckiego z różnymi lektorami – ale nic z tego. Totalna porażka pod każdym względem. Po krótkiej przerwie postanowiłam kolejny raz spróbować i znalazłam ogłoszenie Pana Bogdana, który po wysłuchaniu mojej historii, pomimo full grafiku, zdecydował mi się pomóc. Uczymy się już rok, dwa razy w tygodniu po 1 godz.. Ja, niestety w związku z ogromną ilością pracy zawodowej często zdarza się, że nie mam czasu na samodzielną naukę, bądź odwołuję w ogóle zajęcia (pełne zrozumienie ze strony Lektora). Miesiąc temu postanowiłam, oczywiście za namową Pana Bogdana, dodatkowo zapisać się do Instytutu Goethego na intensywny kurs niemieckiego (różnorodność przekazu językowego). Planowałam dostać się na poziom B1. Proszę wyobraźcie sobie, jakie było moje zdziwienie, kiedy test poziomujący rozwiązałam na C1, a po rozmowie z wykładowcą z Instytutu zostałam zakwalifikowana na poziom B2.2 – z komentarzem, że na B2.1 będę się nudzić.
Taka historia jeszcze mi się nie zdarzyła – przeskoczyłam poziom B1 - a wszystko zawdzięczam Panu Bogdanowi. Zawsze we mnie wierzył i mówił, że nadejdzie dzień kiedy przełamię wszystkie bariery i blokady, i zacznę mówić.
Ja jestem bardzo szczęśliwa, polubiłam język niemiecki w wydaniu Pana Bogdana - i idzie mi coraz lepiej. Mój partner jest wprost zachwycony tym co się dzieje – w końcu rozmawiamy po niemiecku ! Dzięki Panu Bogdanowi będę mogła realizować swoje plany rodzinne i wyjechać do Niemiec , już z możliwością podjęcia tam pracy – a taki właśnie miałam cel !
Uważam, że wielka wiedza i doskonała , naprawdę doskonała znajomość języka niemieckiego, profesjonalizm w połączeniu z tolerancją i zrozumieniem dla każdego ucznia to sukces Pana Bogdana. Mój partner jest Niemcem i absolutnie to wszystko potwierdza.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

Jestem nauczycielką języka niemieckiego od 15 lat, a na zajęcia z Bogdanem zdecydowałam się, bo czułam, że mój niemiecki stanął w miejscu, a ja posługuję się wciąż tym samym słownictwem. Konwersacje z Bogdanem to sama przyjemność- fachowo i bezstresowo. Zawsze przygotowany do zajęć, tematy, które omawiamy są jak najbardziej na czasie, a ja czuję po każdych zajęciach, że w końcu mój język się rozwija. Bogdan wyjaśnia błędy, wskazuje rozwiązania, poprawia akcent. Na jednych zajęciach poszerzam swoje słownictwo i wiedzę. Czuję się dzięki temu pewniej. Polecam w 100%

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Bogdan jest bardzo dobrym i cierpliwym nauczycielem, pracował nad moim niemieckim około roku czasu, zwracał mi bardzo szczegółową uwagę na prawidłową budowę zdań, wyłapywał bardzo szybko błędy o których nie miałam pojęcia ;)Dużo wyniosłam z tych zajęć, dlatego bardzo polecam Bogdana.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Pracowałem z Bogdanem przez ponad rok przygotowując sie to Goethe Cert. C1 i mogę zdecydowanie polecić go jako nauczyciela. Cierpliwy, konwersacje są ciekawe i intelektualnie stymulujace, lekcje efektywne i bezstresowe.

avatar
Tanja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

I am working as a designer in Germany and I needed German to feel myself comfortable and to be sure that my speech in this language is fluent and understandable. I had quite a lot of experience learning German in group courses, but without any good results. Then I found Bogdan, an outstanding tutor, very enthusiastic with excellent communication skills. My native language is Ukrainian, but it was not a problem in explaining the material.

Bogdan always makes sure that my pronunciation is correct and makes grammar easy to understand. It is also very helpful that he is so accessible and replies quickly. When you need a lot of speaking practice - Bogdan is a go-to person. He always comes up with interesting topics for discussion, and a good media support to them. You can literally feel your progress in speaking capabilities from lesson to lesson. And Bogdan is also a very friendly person, you can feel yourself very comfortable during the class. Here goes 5-star recommendation. I am very happy with the progress I’ve made with him.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Mieszkam w Szwajcarii i bardzo mi zależało na zajęciach z niemieckiego, dzięki którym moje wypowiedzi w tym języku będą płynne i zrozumiałe, ponieważ miałam długą przerwę z niemieckim i dlatego nawiększy problem sprawia mi mówienie. Dosyć długo szukałam, aż trafiłam na Bogdana. Bardzo jestem zadowolona z zajęć, przede wszystkim Bogdan zwraca uwagę na wymowę, przekazuje taką wiedzę, jakiej w większości szkół nie ma. Co prawda teraz musiałam przerwać zajęcia, ze względu na nową pracę, ale mam nadzieję, że będę miała możliwość kontynuacji zajęć, jak tylko Bogdan znajdzie dla mnie miejsce w nowym terminie.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Bardzo dobry nauczyciel języka niemieckiego. Bardzo pomógł mi w opanowaniu wielu zagadnień, które do tej pory sprawiały mi ogromny problem. Jestem zadowolony i szczerze polecam naukę u tego Pana. :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Po bardzo długiej przerwie postanowiłam wrócić do nauki języka niemieckiego. Ze względu na brak czasu zdecydowałam się na zajęcia przez Skype'a. Dzięki lekcjom prowadzonym przez Pana Bogdana, bardzo szybko zaczęłam przypominać sobie, to co zdążyłam zapomnieć. Nauczyciel bardzo jasno tłumaczy zasady gramatyczne, zawsze uważnie słucha i na bieżąco koryguje błędy. Jest zawsze świetnie przygotowany oraz punktualny. Serdecznie polecam nauczyciela.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Jestem prawnikiem i przeniosłem się do Szwajcarii z powodów rodzinnych, bez jakiejkolwiek znajomości języka niemieckiego. Lekcje z Bogdanem pozwoliły mi w ekspresowy sposób opanować podstawy a potem dalej szlifować moje umiejętności językowe. Bogdan jest zawsze punktualny, doskonale przygotowany do zajęć i pomocny w przypadku jakichkolwiek pytań, pojawiających się także między spotkaniami. Zajęcia z Bogdanem mam już prawie pół roku i zamierzam je nadal kontynuować.

Bogdan idealnie dostosował się do mojego tempa nauki. Zależało mi na tym aby uczyć się możliwie szybko, a Bogdan potrafił tak zorganizować zajęcia by uwzględniając tę specyfikę (nie marnowaliśmy czasu na coś, z czym nie miałem problemu, a mogliśmy się skupić na kwestiach dla mnie problematycznych). Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że współpraca z Bogdanem jest idealnym rozwiązaniem dla osób które są gotowe poświęcić sporo czasu, ponad ten spędzany w trakcie spotkań, na samodzielną pracę z językiem. Bogdan przesyłał mi sporo zadań dodatkowych oraz był zawsze dostępny by sprawdzić i skonsultować ze mną materiał, który przerabiałem samodzielnie (po jego wskazówkach).

Muszę także podkreślić, że u Bogdana widać spore doświadczenie w uczeniu - często zwracał mi uwagę na kwestie które sprawiają Polakom szczególne problemy, a potem potwierdzało się to w praktyce.

Last but not least, Bogdan jest naprawdę spoko gościem, z którym przyjemnie się rozmawia, a zajęcia stają się przyjemnością. Nie jest to bez znaczenia gdy mowa o nauce języka obcego, który nie zawsze bywa łatwy ;)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Pracuję w firmie niemieckiej od roku, a w nastepym roku planuję wyjechac za granicę na dluzej do pracy - kierunek Szwajcaria lub Niemcy. Przede wszystkim z tego powodu zapisalam sie na dodatkowe korepetycje. Doskonale swoj niemiecki z Bogdanem od ponad dwoch miesiecy i jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy. Bylam sceptycznie nastawiona do zajęc prowadzonych przez skype, ale zaskoczyly mnie bardzo pozytywne. Uczę się języka niemieckiego juz badzo dlugo, jednak dopiero teraz, między innymi dzieki pomocy Bogdana, widze znaczący progres. Gramatyka moich wypowiedzi się poprawila. Wypowiedzi staly się bardziej plynne i zrozumiale. Od poczatku mojej nauki niemieckiego najwiekszy problem sprawialo mi wlasnie mówienie.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Zajęcia odbywały się w sposób bardzo urozmaicony. Pan Bogdan dostosowywał się do moich potrzeb, błędy były w nieskończoność wałkowane i poprawiane aż ostatecznie zostały wyplenione. Mój niemiecki przez 1,5 roku bardzo się polepszył i zauważył również to mój szef :) Polecam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2018

Zajęcia z Panem Bogdanem rozpocząłem po 3 letniej przerwie w używaniu języka niemieckiego. Wcześniej pracowałem przez 5 lat w niemieckiego firmie i mój poziom oscylował w okolicach B1 (potrafiłem się dogadać w pracy, ale tylko na tematy służbowe). Po 3 miesiącach zajęć, czułem znaczną poprawę, zacząłem swobodniej rozmawiać i częściej zwracać uwagę na szyk/odmianę. Godzina lekcyjna z Panem Bogdanem mija bardzo szybko, podczas zajęć nie ma tzw. "martwej ciszy", zawsze znajdzie się temat do rozmowy. Pan Bogdan bardzo przykłada się do zajęć, przed każda lekcją wysyła materiały, jego bardzo dobrą cechą jest to, że nie wpada w rutynę i ciągle wyłapuje / poprawia błędy. Przesyłane materiały pozwalają skierować rozmowy na różne tematy, co bardzo poszerza zakres słownictwa i ułatwia późniejszą komunikację zarówno w pracy jak i po.

Szczerze polecam lekcje z Panem Bogdanem !

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Uczę się z Bogdanem od 5 miesięcy. Jedną z głównych zalet jest to, że nauka nie jest schematyczna, przez co działa na mnie motywująco. Urozmaicona forma zajęć od tak istotnej konwersacji po pracę z tekstem i ćwiczenia sprawiają, że zaczynam wymagać od siebie więcej. To ciekawe doświadczenie zupełnie odmienne od nauki w szkole. Nie odczuwam presji czasu, a w indywidualnym podejściu do osoby Bogdan sprawdza się doskonale. Błędy, trudności z opanowaniem trudniejszych zagadnień, fonetyka- są tłumaczone na bieżąco i w sposób który nareszcie do mnie trafia. Bogdan w pełni angażuje się w pracę z uczniem, a to przełamuje barierę nieśmiałości w mówieniu po niemiecku i uczy myślenia w tym języku.
Pracuję jako pielęgniarz na oddziale Intensywnej Terapii, praca wymaga od nas ciągłego doskonalenia się, kształcenia, dyspozycyjności przy jednoczesnym braku zapewnienia możliwości rozwoju, poprzez np.dostosowanie dyżurów, dofinansowania. Nie wspominam o życiu poza pracą.To sprawia, że zaczynam patrzeć dalej. Kluczowa jest znajomość języka. Ucząc się z Bogdanem zacząłem wierzyć i inwestować w siebie. Zdecydowanie polecam!

avatar
JAGODA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Bogdan to profesjonalista. Bardzo podobał mi się kurs i przede wszystkim był bardzo ciekawy. Wszystkie materiały zostały dostosowane do mojego poziomu i na pewno polecam naukę z Bogdanem!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Jestem 32-letnim programistą z Warszawy. W przeszłości uczyłem się już języka niemieckiego w szkole średniej i podstawowej, ale nigdy nie potrafiłem przeskoczyć pewnego początkowego poziomu. Docelowo chciałbym dojść do poziomu B2, aby bez problemu móc porozumiewać się w swojej pracy po niemiecku. Po kilku nieudanych podejściach z innymi nauczycielami znalezionymi na tym portalu, wreszcie trafiłem na Bogdana.

Lekcje są naprawdę dostosowane do mojego poziomu i skupione na tym, czego najbardziej mi brakuje. Rzeczy które można samemu przerobić w domu, nie są wałkowane na lekcjach. Mimo iż nie mówię płynnie po niemiecku i nie znam wielu słówek, często rozmawiamy z Bogdanem na różnorodne tematy, dzięki czemu uczyniłem już znaczne postępy w nauce. Luźne, aczkolwiek profesjonalne podejście do zajęć prowadzonych przez Skype sprawia, że nauka jest bardzo przyjemna.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Zdecydownie polecam - Bogdan potrafi podejść indywidualnie do potrzeb i poziomu osoby uczącej się. Jest wyrozumiały, lekcje przeprowadzane w naprawde sympatycznej atmosferze, ale żeby nie było - jest również wymagający i profesjonalny w swojej pracy.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Bogdan jest świetnym nauczycielem z indywidualnym podejściem w zależności od potrzeb. Stosuje intuicyjne metody nauki oraz wprowadza dużo innowacji, sprawiając, że każd lekcja jest ciekawa i zachęca do pogłębiania wiedzy - gorąco polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Bogdan jest najlepszym nauczycielem języka niemieckiego, jakiego dotąd spotkałam. Jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, pamięta o czym rozmawialiśmy na poprzedniej lekcji, przesyła ciekawe materiały. Ma bardzo życzliwe podejście do ludzi i do tego rewelacyjne poczucie humoru, godzina lekcji mija mi błyskawicznie. To, że Bogdan umie wyłapać każdy błąd i niuanse jest dla mnie ważne, bo mobilizuje do uważniejszego wypowiadania się. Ale chyba najważniejsze jest to, że po kilku latach mało owocnej nauki w różnych szkołach pierwszy raz wreszcie ktoś potrafi zachęcić mnie do nauki „żywego” języka. Oby więcej takich nauczycieli.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Wystawilabym note "rewelacyjny" ale niestety nie ma takiej w skali. Bogdan to chyba najlepszy nauczyciel niemieckiego jakiego kiedykolwiek mialam. Szalenie kompetentny, uwazny, elastyczny a przy tym bardzo sympatyczny. Swietnie wyczuwa potrzeby ucznia oraz wylapuje bledy, ktore stara sie od razu korygowac. Dostosowuje nauke indywidualnie do potrzeb ucznia. Jest bardzo cierpliwy i swietnie przygotowany merytorycznie. Polecam z calego serca.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Jestem wyjątkowo trudnym przypadkiem do nauczania jakiegokolwiek języka - a co dopiero niemieckiego. Jestem bardzo odporny na wiedzę i w dodatku strasznie leniwy. Jak każdy beznadziejny przypadek - potrzebowałem specjalisty. Bogdan jest bardzo cierpliwy i wymagający. Zawsze punktualny i doskonale przygotowany.
Bardzo polecam

Liebe Grüsse
Tschüss

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Po wspomnieniach z dziecinstwa wydawalo mi sie, ze nie mozna polubic tego jezyka, a okazuje sie ze z lekcjami Pana Bogdana mozna cieszyc sie na zblizajce sie zajecia. Bardzo polecam i zaluje ze nie zglosilem sie wczesniej!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Bogdan w prosty i systematyczny sposób przekazuje praktyczną wiedzę, bardzo dobra komunikacja oraz dostępność !
Polecam !

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Polecam Pana Bogdana. Nauczyciel wymagający, motywujący i wyrozumiały. Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie w swobodnej atmosferze. Polecam i pozdrawiam :)

avatar
Armand
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2017

Profesjonalny, dobrze przygotowany, potrafiący dopasować zajęcia do wymagań ucznia. Krótko mówiąc - zdecydowanie polecam !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Moim celem było przygotowanie się do egzaminu w ramach przewodu doktorskiego. Pan Bogdan dostosował się do moich oczekiwań i bardzo mi pomógł. Wykazał się dużą cierpliwością, zaangażowaniem i gotowością do rozmowy na tematy branżowe. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2017

Mam zaawansowany poziom języka, C1, zależało mi na konwersacjach i odświeżeniu języka po długiej przerwie. Nauczyciel w 100% dostosował się do moich potrzeb i oczekiwań, zajęcia były ciekawe, atmosfera super, sama przyjemność.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Pan Bogdan ŚWIETNY! Najlepszy nauczyciel z jakim miałam zajęcia. Ogromny profesjonalizm, duża wiedza, odpowiada na wszystkie moje znaki zapytania oraz porządkuje moja widzę. Motywuje i wspiera co jest dla mnie bardzo ważne oraz dostosowuje się do tempa pracy ucznia. Z Panem Bogdanem mam pierwsze zajęcia języka niemieckiego przed którymi nie przeżywam ogromnego stresu :) Bardzo miła atmosfera zajęć.

Zdecydowanie POLECAM! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Z Panem Bogdanem widzę się przez Skype ‘a w każdy piątek o 7:00 rano. Często jest to wyrzeczenie się dłuższej chwili snu, ale mój grafik tygodnia tak się akurat układa. Mimo tego, kończąc każdą lekcję mam to poczucie, że zrobiłem krok dalej, że było warto. I to daje motywację do kolejnej wczesnej pobudki.

Pan Bogdan to bardzo doświadczony i utalentowany nauczyciel, umie wyczuć ucznia i dostosować do niego tok nauczania. Dostrzega jego mocne i słabe strony, a w oparciu o to buduje program zajęć. Bardzo cenię sobie także jego cierpliwość, zaangażowanie, bezpośredniość i to, że w ciągu tygodnia mogę mu zadać pytanie lub wysłać pracę pisemną i niedługo później otrzymam odpowiedź.

Chcę także wspomnieć o przyjemnej atmosferze zajęć, którą mogę porównać do konstruktywnej rozmowy ze starszym kolegą.

W czasie tych korepetycji przygotowuję się do zdania egzaminu językowego na uczelnię zagraniczną. Ćwiczymy gramatykę, konwersacje, pisanie oraz słownictwo.

Dziękuję i pozdrawiam,
Kuba

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Zdecydowanie polecam naukę języka niemieckiego z Panem Bogdanem. Gramatyka, konwersacje, pisanie - wszystko w odpowiednich dawkach:)

avatar
Annettschen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Bardzo podoba mi się sposób nauczania przez Pana Bogdana, cenię Jego zaangażowanie i profesjonalizm oraz dobrą organizację zajęć. Polecam w 100%.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

To co ja najbardziej cenię sobie w nauce z Bogdanem, to to, że jest zaangażowany, uważny na potrzeby ucznia i dostosowuje do nich swoje metody nauczania. Dzięki temu lekcje są ciekawe i przeradzają się w dobrą zabawę i przyjemną, niewymuszoną rozmowę. Bardzo odpowiada mi też organizacja zajęć. Nie tracimy czasu na ćwiczenia, które mogę przerobić w domu sama, a skupiamy się na tym, żeby maksymalnie wykorzystać czas na konwersację i pracę nad tym, co wymaga więcej uwagi. Jeśli ktoś chce się uczyć, to pracując z Bogdanem na pewno zobaczy efekty. A nauka będzie czystą przyjemnością.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Rewelacyjny sposób nauczania , zero nudy i duże postępy. Bogdan to profesjonalista w 100%. Polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Jestem zadowolona z zajec z Bogdanem.
Elastyczne pojecie i duza wiedza.
Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Bardzo profesjonalny nauczyciel. Słowny i punktualny.
Uczyłam się języka do pracy w Zaopatrzeniu Produkcji.
Polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2016

Zawsze przygotowany, elastyczny (dostosowuje się do sposobu nauki ucznia), zorganizowany, profesjonalny.

Większość nauczycieli ma ze mną problem ponieważ uczę się w specyficzny sposób i mam mało czasu poza zajęciami, z Bogdanem tego problemu nie było ponieważ świetnie potrafi podopiecznego wyczuć. Do tego cierpliwość 10/10. Naprawdę najlepszy nauczyciel języka jakiego spotkałem ;)

100% polecenia.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2016

Zastanawiam się, co napisać, ponieważ wszystko już na temat naszego Muttersprachena zostało powiedziane. Przygotowany, wymagający, dobrze zorganizowany, z poczuciem humoru. Cieszę się, że mogę uczyć się języka niemieckiego u Bogdana. Polecam w 100%

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Chcialam z przyjemnoscia zarekomendowac Pana Bogdana za pelen profesjonalizm I zaangazowanie w nauczanie jezyka niemieckiego. Pan Bogdan tlumaczy najmniejsze szczegoły jezyka niemieckiego kreując przy tym mila atmosfere nauki w moim przypadku poprzez Skype.

Największym atutem zajec jest ich organizacja. Na lekcjach cwiczymy gramatyke mówienie i słownictwo. Nastepnie zadawane sa cwiczenia ktore nalezy przerobic w domu. Dodatkowo czesto jest do napisania tekst ktory zawsze jest sprawdzany I poprawiany w blyskawicznym tepie.

Podsumowujac, zajęcia sa fantastycznie prowadzone, program dopasowany do potrzeb i poziomu studenta a sama lekcja jest przyjemna I przebiega w mgnieniu oka.

Chcąc polepszyć swój poziom języka niemieckiego bardzo polecam Pana Bogdana ktory oferuje pelny profesjonalizm zdobywania wiedzy na odleglosc.

Z powazaniem.
Ewa

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Bogdan nadaje dobre i eslastyczne tempo pracy dopasowane do potrzeb, sytuacji i możliwości. Super materiały i jest ich dużo. Profesjonalizm, poczucie humoru i bezpośredniość Bogdana pomaga. Nawet jeśli nie chcesz to i tak się nauczysz :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Kiedyś, gdy będę już za stary , zasiądę przy kominku , zapalę fajkę i opowiem wnukom o Bogdanie.
To świetny nauczyciel, lekcje z nim to przyjemność,
świetnie przygotowany, potrafiący wyczuć ucznia.

Dziękuję i pozdrawiam Paweł

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Swietnie przygotowany i doswiadczony korepetytor! Pomogl mi przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej. Nigdy nie mialam okazji uczyc sie przez Skypa, ale po lekcjach z Bogdanem zamiarzam kontynuowac nauke wlasnie w ten sposob.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Bardzo polecam zajęcia z Bogdanem. Poziom i szybkość nauki jest dopasowany do ucznia, pojawia się wiele dodatkowych materiałów. Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę i różne inne zawiłości języka niemieckiego. Największym plusem dla mnie, jest to, że zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane. Na lekcjach ćwiczone są wszystkie sprawności językowe, tj. pisanie, mówienie i słownictwo, z czego jestem bardzo zadowolona. Mój poziom niemieckiego wyraźnie się poprawił dzięki naszym wspólnym zajęciom.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2016

Polecam, zajęcia były przyjemne i pomimo obaw co do nauki przez skype'a byłem zadowolony. Bogdan dobrze tłumaczy gramatykę i zwraca uwagę na jej praktyczne zastosowanie oraz na wymowę słownictwa. Przesyła też dużo materiałów dodatkowych i poza zajęciami można mu bez problemu zadawać dodatkowe pytania.

avatar
Linda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Zdecydowanie polecam zajęcia z Bogdanem. Przed rozpoczęciem współpracy zastanawiałam się, czy nauka na skype jest skuteczna. Okazuje się, że jak najbardziej tak! Bogdan jest niezwykle dynamicznym i profesjonalnym lektorem. Potrafi świetnie wytłumaczyć językowe niuanse i nadaje zajęciom bardzo dobry rytm dopasowany do ucznia. Bardzo się cieszę, że właśnie z nim mogę uczyć się niemieckiego. Polecam każdemu, kto chce się uczyć tego języka!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2016

Polecam Pana Bogdana z 100%. Współpracujemy już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Zgłosiłam się do Pana Bogdana z chęcią rozpoczęcia konwersacji. Jestem na poziomie B2/C1 i znając już nieco gramatykę, chciałam ćwiczyć język w praktyce. Sposób prowadzenia zajęć zaskoczył mnie. Pan Bogdan w całości sprostał moim wymaganiom. Efekty są już widoczne. Nie sądziłam że konwersacje będą wymagały nie tylko mówienia, ale również czytania, pisania i gramatyki. Przed zajęciami ćwiczę czytanie, w trakcie zajęć mówienie, natomiast po zajęciach pisanie i gramatykę. Ćwiczone są zaganienia, które sprawiają mi problem . Zajęcia są dostosowane do mojego poziomu. Materiały są bardzo ciekawe i Pan Bogdan jest zawsze świetnie przygotowany do lekcji. Po zajęciach mam możliwość napisania wypracowania, co uważam za świetną praktykę. Osobom, które chcą zacząć przygodę z językiem niemieckim, mogę z pewnością polecić zajęcia z Panem Bogdanem. Uczę się języka dopiero od dwóch lat i jest możliwe osiągnięcie świetnych efektów w bardzo krótkim czasie. Nie należy zakładać, że język niemiecki jest trudny. Skoro niemcy sie nim posługują to polacy tym bardziej:) Jedynie początki są trudne a potem jest już tylko łatwiej. Nie należy się szybko poddawać. Liczy się chęć i wsparcie. A Pan Bogdan jest świetnym wsparciem.

BogdanCudziło

Bardzo Tobie dziękuję za pozytywny feedback. Miło mi się z Tobą pracuje. Weiter so!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2016

Polecam Pana Bogdana jako korepetytora. Zna świetnie gramatykę, jest nativem, a to w połączniu z podejściem do ucznia i cierpliwością daje dobre efekty.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2016

Pan Bogdan jest świetnym nauczycielem, podchodzi do klienta z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Szybko wyłapuje błędy, udziela cennych rad, wysyła dużo dodatkowych informacji. Zajęcia nie są monotonne, ćwiczenia dotyczą mówienia, pisania jak i rozumienia tekstu czytanego. Jeżeli ktoś jest chętny do nauki z Panem Bogdanem a zarówno posiada chęć do samodzielnej nauki, gorąco polecam!!!

BogdanCudziło

Dziękuję Kasiu. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2016

Polecam zajęcia z Bogdanem. Profesjonalnie prowadzone zajęcia z native speaker'em, w elastycznych godzinach, na czym mi zależało.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2016

Bardzo polecam Bogdana mam styczność na co dzień z j. niemieckim i nie wyobrażam sobie mojej pracy bez pomocy Bogdana, oprócz tego że jest świetny z gramatyki i mowy to największym jego atutem jest to,że zna niemiecki od strony technicznej z którym większość polskich korepetytorów ma ogromny problem .Zawsze stara się pomóc jak ma tylko chwilkę między lekcjami za co jestem mu ogromnie wdzięczny.

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2016

Bardzo polecam lekcje z panem Bogdanem. Od razu poznaje poziom ucznia i się do niego dostosowuje. Na zajęciach jest zrównoważona ilość gramatyki i mówienia, a błędy korygowane są od razu. Pozytywną cechą jest również to, że pan Bogdan nie tylko poprawia błędy, ale też podaje bardziej rozwinięte słownictwo. Lekcje są intensywne, ale nie czuje się żadnej presji - atmosfera bardzo sprzyja nauce. Serdecznie polecam!

BogdanCudziło

Dziękuję Bogna. Wszystkiego dobrego.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Serdecznie polecam. Jeżeli chcecie skutecznie nauczyć się języka niemieckiego to świetnie trafiliście. Przed Bogdanem nic się nie ukryje, wyłapie nawet najmniejsze potknięcie językowe. Ponadto jest bardzo elastyczny i dostosowuje się do potrzeb studentów. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze.

BogdanCudziło

Dziękuję Ewelino. :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Bardzo dobry cierpliwy nauczyciel. Zdecydowanie Polecam

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2016

Przed rozpoczęciem lekcji z Bogdanem przeczytałem komentarze zamieszczone na Jego profilu w e-korepetycje. Z ich treści wynikało, że jest On solidnym lektorem i nietuzinkowym nauczycielem. Dlatego też zdecydowałem się podjąć współpracę i zacisnąłem kciuki za Bogdana (żeby sprostał moim oczekiwaniom) gdyż jestem bardzo wybredną i wymagającą osobą. Jak się szybko okazało, ponadto co można tutaj przeczytać pozytywnego na Jego temat, jest osobą niezwykle oczytaną, elastyczną (dostosowuje zajęcia do potrzeb), zabawną i co ważne przyjacielską. Teraz już z rozluźnionymi i podniesionymi kciukami do góry mówię "Lubię to!"... i polecam:)

avatar
Olha
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

Polecam lekcje z Bogdanem, jestem bardzo zadowolona. Dobre podejście, sporo materialów do opracowania.
Рекомендую лекции с Богданом. Подход к проведению лекций очень хороший, предоставляет много обучающих материалов.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2016

Uczęszczałam na wiele kursów, ale dzięki indywidualnemu podejściu, pełnemu zaangażowaniu i niezawodnym wskazówkom Bogdana nauka języka niemieckiego po raz pierwszy stała się efektywna. Serdecznie polecam :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2016

Długo się zastanawiałąm co tu napisać, bo to naprawdę świetny korepetytor. I jesli jest sie systematycznym w nauce i słucha sie rad Bogdana to naprawde bardzo szybko widzi sie postepy. Jest wymagajacy, mimo to na zajeciach jest bardzo luźna atmosfera. Jest konsekwentny w tym co robi, błyskawicznie rozpoznaje poziom jezyka ucznia i na biezaco koryguje jego braki. Jest to bardzo sympatyczna osoba, ktora sluzy pomoca w ogolnym pojeciu problemow niemieckojęzycznych :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2016

Polecam. Konkretny, cierpliwy, solidny, pomocny. Posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi ją odpowiednio przekazać :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Bardzo profesjonalne podejście do zajęć, sympatyczna atmosfera i ciekawe materiały wykorzystywane podczas lekcji. Polecam wszystkim którym zalezy na szybkiej poprawie znajomości ęzyka niemieckiego.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Swietna lekcja. Pelen profesjonalizm. Bardzo luźna i przyjazna atmosfera oraz nacisk na poprawna wymowę oraz gramatykę. Polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

bardzo sceptycznie podchodziłam do nauki języka przez skayp'a ale nauka z Bogdanem to sama przyjemność wszystko wyjaśni powie skoryguje wymowę polecam lekcje z Nim, super nauczyciel

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2016

Polecam Bogdana. Doskonale rozpoznał moje braki i dostosował program do moich potrzeb.

BogdanCudziło

Danke Arek!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2015

Polecam zajęcia z Bogdanem ! Pełen profesjonalizm a przy tym bardzo luźna i przyjazna atmosfera. W czasie lekcji kładzie duży nacisk na poprawna wymowę oraz gramatykę. Lekcje dostosowane sa do poziomu ucznia a zadania skrupulatnie sprawdzane i analizowane przez Bogdana pomagaja w szybkim robieniu postępów. Zdecydowanie polecam !

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2015

Bardzo polecam zajecia z Bogdanem! Idealna weryfikacja brakow i swietne ich uzupelnianie! Super, bezstresowa atmosfera. Kazda minuta lekcji 100% wykorzystana. Dodatkowo - swietny akcent! POLECAM!!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2015

Świetny nauczyciel! Materiał dopasowany do poziomu. Przyjemna atmosfera podczas lekcji i brak problemów z umówieniem odpowiedniego terminu sprawia, że Pan Bogdan jest idealnym korepetytorem dla mnie. Gorąco polecam!

BogdanCudziło

dziękuję Szymon :)

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 grudnia 2015

Polecam lekcje z Bogdanem dla osób, które chcą polepszyć swój poziom języka niemieckiego. Bogdan jest cierpliwy i dobrze wyjaśnia wszelkie zawiłości gramatyki współczesnego niemieckiego.

BogdanCudziło

Dzięki Radku, doceniam to.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panem Bogdanem. Pełen profesjonalizm, dobra atmosfera.

BogdanCudziło

Dziękuję Krzysiek. Pozdrawiam

avatar
Mirek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2015

Pan Bogdan (dla swoich uczniów po prostu Bogdan), jak sam się zresztą przedstawia na swoim profilu, jest z półki Muttersplachler (native speaker); ciężko o takiego kogoś w Polsce kto by udzielał lekcji. To powoduje, że można go pytać o rozmaite rzeczy z języka potocznego. Rzecz jasna, że z gramatyki też nie ma dla niego niewiadomych. Uczeń sam decyduje po pierwszej lekcji sprawdzającej poziom, czy chce przerabiać rozmaite teksty przesłane przez lektora, czy chce ćwiczyć gramatykę na podstawie zadań. Oczywiście zajęcia nie wyglądają sztampowo, w każdej chwili można zbaczać z raz obranego tematu, zadawać dowolne pytania które się akurat nasuwają ; mi taki elastyczny schemat bardzo odpowiadał. Jeśli ktoś ma problemy z gramatyką, czy z konwersacją, to uważam że Bogdan lepiej pomoże niż klasyczny "krajowy" lektor języka niemieckiego.

BogdanCudziło

Mirku, twoje pytania były dla mnie inspiracją.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Po kilku godzinach zajęć mogę stwierdzić, że moje braki gramatyczne zostały wychwycone i następnie są wyjaśniane w bardzo prosty sposób. Na zajęciach oprócz gramatyki , prowadzone są dialogi dotyczące różnych , podstawowych sytuacji życiowych / to jest świetne /. A i prace domowe są, przez to nie zapominamy o niemieckim w pozostałe dni tygodnia.

BogdanCudziło

Dziękuję Małgosiu. pozdrawiam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Nigdy nie lubiłem uczyć się niemieckiego. Jednak Bogdan pokazał, że nawet ten język może przynosić radość z uczenia. Bardzo podoba mi się pełen profesjonalizm i zwracanie uwagi na najmniejsze szczegóły i kruczki językowe przez całą lekcję. Jeszcze bardziej podoba mi się atmosfera co może być też wadą, ponieważ przez to dużo szybciej mija godzina nauki ;)
Zajęcia i tempo przerabiania materiału idealnie dopasowane do poziomu przyswajania wiedzy przez ucznia.
Gorąco polecam. Nauczyciel z powołania, 100% zaangażowania :)

BogdanCudziło

Hej Karol, danke für die Bewertung

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

Bardzo ciekawe i profesjonalnie prowadzone zajęcia. Elastyczne godziny zajęć.

BogdanCudziło

Dziękuję Bartek. Alles Gute.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2015

Po doświadczeniu z wieloma różnymi korepetytorami, zajęcia z Panem Bogdanem to przyjemność. Postępy w mówieniu po niemiecku widzę z lekcji na lekcję. Zajęcia są bardzo praktyczne, dostosowane do poziomu zaawansowania i prowadzone z zaangażowaniem, w miłej atmosferze.

avatar
Maryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

I learn German with Bogdan already 3 months. Lesson are dynamic and time passes really quickly. After each lesson I get a lot of useful information and advices how to learn language effectively. I'm happy to work together with this teacher.

BogdanCudziło

Maryna. Jesteś tak zwaną Vorzeigeschüler/Musterschüler. Weiter so!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Bardzo profesjonalnie i z pełnym zangażowaniem prowadzone zajęcia. Tempo nauki dostosowane jest do ucznia. Możliwość dostosowania godzin nauki do osób pracujących w systemie zmianowym. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2015

Świetny nauczyciel z energią i pasją. Brałam udział w lekcjach przez skype. Uczyłam się języka już wcześniej, ale miałam bardzo długą przerwę, więc musiałam zacząć od początku. Bogdan fantastycznie dostosował tempo pracy do moich możliwości. Ani się nie nudziłam, ani nie miałam poczucia, że przerabiamy program zbyt szybko, nieuważnie. Z przyczyn niezależnych musiałam przerwać lekcje, ale jestem pewna, że wrócę na zajęcia za pewien czas.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2015

Zwróciłem się do Pana Bogdana o pomoc z bardzo krótkim wyprzedzeniem czasowym - chodziło o przygotowanie do rozmowy w sprawie pracy w ciągu 2 dni ... Odpowiedź była szybka, dostosował swój czas tak aby mnie "zmieścić w grafiku". Co do samych zajęć, konkretne i przystosowane do danej potrzeby. Byłem bardzo zadowolony, chętnie skorzystam ponownie.

BogdanCudziło

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2015

Jak najbardziej polecam lekcje z Panem Bogdanem, w ekspresowym tempie pomógł mi się przyogotować do ważnej rozmowy, co dodało mi pewności w mówieniu i zapewniło pomyślny przebieg tej rozmowy. Lekcje były prowadzone jasno, zrozumiale i konkretnie, omówione zostało to jak i co powinienem mówić. Błędy były natychmiast wychwytywane i poprawiane, wiele rzeczy Pan Bogdan wynotowywał i przesyłał na czacie, co było również bardzo pomocne. Atmosfera rozmów była przyjazna i szczera.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2015

Polecam lekcje z Panem Bogdanam, materiał dostosowany jest do poziomu, czasu oraz szybkości nauki ucznia. Potrafi szybko ocenić, gdzie są braki i zorganizować tak lekcje, aby zostały one szybko nadrobione. Zagadnienia gramatyczne wyjaśnione są w bardzo prosty i zrozumiały sposób, ponad to Pan Bogdan potrafi zmotywować do nauki, podpowiadając jak najlepiej utrwalić materiał który został przerobiony.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2015

Polecam lekcje z Panem Bogdanem. Material jest bardzo dobrze wybrany-ucze sie tylko potrzebnych rzeczy, a ponadto jest mozliwa pewna elastycznsc, i wyjasnianie dodatkowych tematow, w razie potrzeby. Lekcje przebiegaja w pogodnej atmosferze, tempo jest dostosowane do mozliwosci czasowych ucznia. Formula korepetycji online na podstawie zajec z Panem Bogdanem bardzo sie sprawdza. Polecam.

BogdanCudziło

Danke Dominik, ich kann sagen das du große Fortschritte gemacht hast, was mich persönlich sehr freut.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Bogdan to najlepszy nauczyciel z jakim współpracowałem do tej pory. Bardzo mi pomógł w przygotowaniach do egzaminu B2, który zdałem bez żadnych problemów. Lekcje prowadzone przez Bogdana są urozmaicone i ciekawe. Serdecznie polecam naukę języka niemieckiego z Bogdanem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Z Bogdanem skypuje juz od paru miesiecy, 2 razy w tygodniu. Lekcje sa bardzo ciekawe. Podazamy za ksiazka podpowiedziana przez Bogdana ale tez Bogdan dorzuca kolejne materialy zarowno w czasie lekcji jak takze po nich. Jestem bardzo zadowlony z zajec i stylu nauki jaki Bogdan wprowadza. Polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Spotykam sie z Bogdanem raz w tygodniu na konwersacje na poziomie zaawansowanym i jestem ogromnie zadowolona. Bogdan zawsze wyszukuje ciekawe tematy i teksty, na ktorych bazujemy nasze dyskusje, co wiecej jest do nich zawsze doskonale przygotowany (wlacznie ze sprawdzeniem danych i dodatkowych informacji o zagadnieniu!). Dyskusje sa bardzo wciagajace i jest to zawsze wielka przyjemnosc, a oprocz tego Bogdan w bardzo fajny i rzeczowy sposob poprawia bledy w wymowie i gramatyce, podsuwajac tez bardziej odpowiednie lub wyszukane slownictwo. Polecam serdecznie - spotkania z Bogdanem to wielka frajda i okazja, zeby jezyk niemiecki stal sie prawdziwa pasja!

BogdanCudziło

Vielen Dank Magda,

ich werde mich bemühen Deinen hohen Erwartungen auch in Zukunft zu entsprechen.

Gruß

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Miałam już styczność z językiem, ale nie potrafiłam poprawnie sklecić zdania. Znajomi przekonywali mnie, że najlepiej uczyć się samemu słuchając podcastów i radia. Po lekcjach z Bogdanem przekonałam się, że warto zacząć od podstaw gramatyki i stopniowo przyswajać słowa. Po opanowaniu kilku lekcji z Jego materiałów dydaktycznych okazało się, że rozumiem i mówię więcej niż bym się tego po sobie spodziewała :) Bogdan jest zdrowo wymagający i profesjonalny. Widać, że nie jest nauczycielem "z doskoku", tylko robi to całym sobą i bardzo mu zależy na jakości swojej pracy. Czuje się przed Nim respekt, ale nie strach. Jest wyrozumiały, a jednocześnie wchodzi na ambicję ;)
Z całą odpowiedzialnością POLECAM lekcje z Bogdanem!

BogdanCudziło

Dank Dir Anita.
Gruß

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Zacznę od tego, że nie uznaję kompletnie oceniania osób, warsztatu itp. bo albo ktoś się do czegoś nadaje i są efekty... albo nie. Z uwagi jednakże na bardzo wysoki poziom merytoryczny, zaangażowanie i przekaz muszę podzielić sie z Wami moją opinią nt. Bogdana. Wysokie umiejętności interpersonalne i pełen profesjonalizm w przygotowaniu lekcji, dynamice a także jakimkolwiek braku dywagacji (które poniekąd lubię) sprawia, że w końcu łamię barierę językową i zaczynam mówić językiem niemieckim. Bogdan niesamowicie ułatwił mi moją codzienną pracę i swoją dostępnością przy dosłownie każdym problemie zachwyca. Polecam w 100% i pod każdym względem!

BogdanCudziło

Darek, dzięki za opinię. Lekcje z tobą zawsze są wyzwaniem dla mnie. Schöne Grüsse.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Ciekawe lekcje, w czasie których Bogdan przykłada dużą uwagę do poprawnej wymowy i do tego żeby mówić i myśleć po niemiecku jak prawdziwy Niemiec. "Czepianie się szczegółów" w bardzo pozytywnym znaczeniu daje szansę na naprawdę dobre efekty. Polecam.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Witam na poczatku nie bylem przekonany do nauki jezyka przez skypa ale okazalo sie calkiem inaczej w polaczeniu z odpowiednim nauczycielem jest to bardzo fajne rozwiazanie po pierwsze uczymy sie w domu po drugie sam na sam dzieki czemu lekcja jest wykorzystana na 100% po trzecie bez stresu a sam pan Bogdan jest odpowiednim czlowiekiem na odpowiednim miejscu polecam i pozdrawiam :)

avatar
Ani Valcheva
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2015

Bardzo aktywnie motywuję do nauki i za każdym razem czuję, że coś nowego się nauczyłam.

Ani Valcheva

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Mam zajęcia z Bogdanem od ponad miesiąca i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Ilość pozytywnych opinii na jego temat jest nieprzypadkowa.
Doświadczenie Bogdana, ilość materiałów, przyjazna atmosfera oraz wygoda (Scype) sprzyjają nauce i robieniu znaczących postępów. Przyznam, że początkowo miałem obawy co do zajęć za pośrednictwem scype'a - zupełnie niepotrzebnie. Polecam każdemu ceniącemy swój czas.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem nauczyciela jęz. niemieckiego to dobrze trafiliście!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2015

Bardzo polecam Pana Bogdana.Skorzystalam z ekspresowej lekcji z dnia na dzień przed rozmową kwalifikacyjną.Skuteczność bardzo dobra,rzetelne podejście do sprawy.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2015

Bardzo polecam! Konwersacje przebiegają w przyjemnej atmosferze, co nie znaczy, że jest łatwo - żaden błąd nie przejdzie ;) Na pewno można się dużo nauczyć.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Podczas konwersacji jest sympatyczna atmosfera, co pomaga w nauce. Bogdan zapisuje na bieżąco wszystkie nieznane zwroty - można wrócić do nich po zajęciach. Przed spotkaniem proponuje temat przesyłając wcześniej jakiś ciekawy materiał. Bardzo polecam :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Polecam Pana Bogdana jako korepetytora, ktory przede wszystkim uczy poprawnego niemieckiego, w mowie i pismie.
Na pewno bedzie staral sie wyplewic z ciebie polskie przywary nie uzywania lub zapominania rodzajnikow, koncowek przymiotnikow itp.
Na pewno twoje zadanie zostanie rozlozone na czesci pierwsze, tak abys mogl krok po kroku przeanalizowac swoje bledy.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Szczerze polecam naukę u Pana Bogdana. Zawsze przygotowuje bardzo ciekawe materiały dostosowane nie tylko do poziomu języka niemieckiego Słuchacze, ale także jego zainteresowań. Proponuje także strony internetowe oraz róznorakie materiały pomocne do samodzielnej nauki języka. Bardzo uważnie słucha wypowiedzi i od razu koryguje błędy. Podczas zajęć skupia się całkowicie na uczniu, co sprawia że jest to godzina nauki w pełni wykorzystana i poświęcona na naukę języka.

avatar
Kevin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Serdecznie polecam tego korepetytora. Zajecia sa ZAWSZE bardzo dobrze przygotowane. Pan Bogdan potrafi skutecznie zmotywaowac swojego podopiecznego do nauki oraz pomoc mu w osiagnieciu swojego celu, czyli opanowania jezyka niemieckiego na najwyzszym poziomie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Polecam. Zajęcia są dostosowane do poziomu słuchacza, prowadzący wskazuje obszary wymagające dopracowania; motywuje do pracy!

avatar
JANUSZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2015

Professional attitude, always prepared, punctual - I can recommend at any level of studies.

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2015

Bardzo polecam. Zajęcia są prowadzone w przemyślany sposób,
dostosowane do poziomu słuchacza. Bogdan skutecznie wychwytuje obszary wymagające dopracowania i motywuje do ich przepracowania. Dostosowanie się do jego wskazówek umożliwia uzyskaniu pożądanego efektu.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Ciekawe zajecia w milej atmosferze, duzo materialow, no i najwiekszy plus native speakera - moim zdaniem niezastapionego w nauce jezyka! A lekcje przez Skype to wygoda i oszczednosc czasu. Polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Jeśli ktoś szuka dobrego korepetytora, to właśnie go znalazł.
Korepetytor z bardzo dużą wiedzą, możliwość dopasowania terminów oraz miła atmosfera podczas nauki.
Bardzo polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2015

Serdecznie polecam wszystkim zajęcia z Panem Bogdanem :) Pełen profesjonalizm na każdych zajęciach, które są zawsze dobrze przygotowane, ciekawe i zróżnicowane. Pan Bogdan potrafi jasno wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne oraz skutecznie motywuje do nauki. Jestem bardzo zadowolona, ze udało mi się znaleźć tak wspaniałego nauczyciela!

avatar
Martya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2015

Bardzo polecam lekcje z Bogdanem. Profesjonalnie, sprawne zajęcia. Bogdan przygotowuje dużo dopasowanego materiału i potrafi tłumaczyć zawiłości j.niemieckiego w bardzo przystępny sposób. Jest naprawdę skoncentrowany na tym, aby uczeń zrozumiał zasady języka. Potrafi też dobrze zmotywować do nauki, co szybko przekłada się na efekty. Szczerze polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Pan Bogdan przygotował mnie do rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech. Polecam ze względu na dużo praktycznych rad przekazywanych podczas zajęć oraz dużo konwersacji - jednymi słowy praktyka. Polecam serdecznie!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2015

Polecam wszystkim lekcje z Panem Bogdanem. Współpraca jest efektywna, a zarazem elastyczna i dostosowana do potrzeb ucznia. Tematy poruszane podczas zajęć są po prostu ciekawe - sprawia to, że godzina nauki mija szybko i przyjemnie. Kiedyś obawiałem się lekcji przez internet. Po lekcjach z Bogdanem przekonałem się, że przez Skype można uczyć się tak samo efektywnie jak w sposób tradycyjny.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2015

uczęszczam do Bogdana od niedawna, ale nie mogłam trafić lepiej. Uczyłam się niemieckiego już wcześniej , ale długo nie używany ... zanikał :-) Dzięki Bo0danowi sytuacja się zmieniła a rezultaty przerosły moje oczekiwania. Nie mogę doczekać się następnych lekcji, czekam na nie z niecierpliwością.Są ciekawe i bardzo dobrze przygotowane.Dodatkowym atutem jest to że można odbywać lekcje nawet przez skype. Dzieki Bogdanowi naprawdę polubicie język niemiecki! Tak jak ja. Bogdan! Dziękuję!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2015

Bodgan has been very helpful and very efficient in helping me to get ready for an interview. He is professional and well prepared for each lesson. My experience with him was quite successful as he really took into account my specific demand and didn't try to go into general lessons that would not have been suitable in my case. So I recommend his lessons !

BogdanCudziło

Pochwalę się, że rozmowa na którą się przygotowywała była owocna i otrzymała posadę w Szwajcarii.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2015

Polecam lekcje z Bogdanem. Efekty nauki są zgodne z oczekiwanymi. Pełen profesjonalizm. Elastyczne terminy zajęć są niewątpliwym atutem. Jednocześnie lekcje przez Skype mają wszystkie zalety lekcji stacjonarnych, lecz nie posiadają ich wad (dojazdy, opieka nad dziećmi). No i najważniejsze: "native speaker". Jeszcze raz polecam.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2015

Jestem studentką lingwistyki stosowanej, jednak mój poziom znajomości niemieckiego okazał się zbyt niski w porównaniu do grupy. Z Panem Bogdanem szybko zaczęłam nadrabiać cały materiał, a różnicza między mną a rówieśnikami stale się zmniejsza. Z początku nie byłam przekonana co do lekcji przez skypa. Okazało się to jednak świetnym rozwązaniem. Pan Bogdan potrafi świetnie wytłumaczyć zagadnienia, które niektórzy wykładowcy niepotrzebnie komplikują.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2015

Potrzebowałem kilku konwersacji przed egzaminem B1. Zrobiliśmy je przez skypa i jestem zadowolony (zdałem :) ).
Nauczyciel przygotowany do każdej lekcji, zorientowany w wymaganiach na egzaminy poszczególnych poziomów. Na pierwszej lekcji starannie sprawdził co umiem.
Pełna profeska. Polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

Nigdy nie przepadałam za niemieckim, dopiero zajęcia z panem Bogdanem pokazały, że to fajny język. Bardzo dobry nauczyciel, potrafi zmotywować do nauki. Lekcje przez skype również okazały się bardzo wygodnym rozwiązaniem.
Zdecydowanie polecam

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Bardzo polecam naukę z Bogdanem. Lekcje prowadzone w sposób ciekawy i przemyślany. Każde zajęcia dokładnie zaplanowane i przygotowane. Bogdan zapewnia wszystkie materiały (również audio), więc nie ma konieczności kupowania drogich książek. Nauczyciel którego mogę polecić każdemu !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Polecam tym, którzy chcą odswiezyc język niemiecki. Miałam dwie godziny konwersacji i przez Skypa z panem Bogdanem , który pomógł mi przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po niemiecku , a jego cenne uwagi/ pytania i symulacja rozmowy kwalifikacyjnej była bardzo przydatna.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2015

Lekcje przez Skype'a z Bogdanem polecam wszystkim, którzy pragną popracować nad swoją znajomością niemieckiego, a nie chcą marnować czasu na dojazdy do nauczyciela lub szkoły językowej.
Bogdan jest niezwykle punktualny i nawet o 8:00 w dobrym humorze :). Co więcej zawsze wybiera interesujące tematy do rozmów, co dla mnie jest bardzo ważne.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2015

Bardzo polecam lekcje z Bogdanem. Jest to rzetelny, profesjonalny i wymagający nauczyciel.
Jednocześnie ma też dużo cierpliwości i wyrozumiałości, a atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła.
Bogdan kładzie nacisk na poprawną wymowę, co na pewno jest bardzo pomocne, jeśli ktoś chce nauczyć się
porządnie języka. Oprócz tego zawsze potrafi wytłumaczyć niejasności, a trudniejsze tematy przedstawić tak, aby stały się zrozumiałe.

Warto też dodać, iż lekcje prowadzone przez Skype to duża oszczędność czasu i wygoda.
W niczym nie różnią się od tych przeprowadzanych osobiście, a dla mnie jest to nawet lepsza forma zajęć.

BogdanCudziło

Dzięki.

avatar
Mario
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2014

Polecam lekcje z Bogdanem przez skype. Możliwość dopasowania godzin i dni które odpowiadają i nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach aby dotrzeć do szkoły. Najważniejsze jest jednak to że Bogdan jest nativ i wychwytuje wszystkie błędy w wymowie więc masz 2 w jednym ... poprawna wymowa i poprawna gramatyka. 3 x TAK

BogdanCudziło

Hej Mario.
Wielkie dzięki :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2014

Zdecydowanie polecam naukę z P. Bogdanem. Zajęcia są dobrze przygotowane, a ćwiczenia ciekawe i różnorodne. Do tego nauka od osoby, dla której niemiecki jest głównym językiem jest bardziej efektywna.
Sama nauka przez Skypa jest super opcją i sprawdza się w 100%. Jest to bardzo wygodne.

BogdanCudziło

Bardzo dziękuję Julia.
Bardzo to doceniam .

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2014

Zdecydowanie polecam, szczególnie dla dociekliwych chcących porządnie nauczyć się języka. Wyrozumiały, z dużą znajomością zagadnienia. Prefesjonalista.

BogdanCudziło

Vielen Dank Andrzej. Gruß, Bogdan

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2014

Polecam NAUKĘ PRZEZ SKYPE z Panem Bogdanem (bardzo mi pomógł zrozumieć gramatykę i widzę że to doświadczony nauczyciel)! Byłem uprzedzony do Skype’a bo tego nigdy nie robiłem ale teraz już wiem, że jest to doskonały sposób – Technologie macht es möglich!!! Z technologicznych możliwości trzeba korzystać – zmieniłem sposób myślenia i nie żałuję.
Janusz

BogdanCudziło

Dziękuję za pozytywna opinię.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2014

Do tej pory uczyłem się w szkole językowej ale nie odpowiadało mi podejście grupowe. Nauczyciel nie może skupić się na uczniu gdyż ma do przeprowadzenia zaplanowany harmonogram. Przed ważnym wydarzeniem związanym z j. niemieckim potrzebowałem native speakera, żeby nabrać płynności, wprawy i pewności siebie. Nie byłem przekonany do nauki przez Skype - ale spróbowałem. Umówiłem się na lekcję z Bogdanem, na której ocenił moje umiejętności, doradził i potwierdził czego potrzebuję. Kiedy pierwszy raz rozmawiałem z Bogdanem po niemiecku wiedziałem że mam do czynienia z Niemcem! Dopiero po jakimś czasie zacząłem także doceniać jego umiejętności przekazywania języka. To było rok temu. Do tej pory korzystam regularnie 1-2 w tygodniu. Jestem bardzo zadowolony. Nauka przez Skype w niczym nie odstaje od nauki w 4 oczy! Poza tym jest wielka wygoda i oszczędność czasu.

Mariusz

BogdanCudziło

Dziękuję Mariusz.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2014

Zdecydowanie najwyższa ocena! Wspaniały nauczyciel! Rzetelny, w pełni profesjonalny, wymagający i przede wszystkim skuteczny. A przy tym bardzo cierpliwy i spokojny. Ma świetny kontakt z uczniem, potrafi przekazać swoją wiedzę. Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2014

Bardzo kompetentny nauczyciel, zaangażowany w to co robi. Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane i prowadzone, ze szczególnym naciskiem na poprawną wymowę i "myślenie po niemiecku". Pan Bogdan łączy świetną atmosferę z profesjonalizmem, w efekcie czego można osiągnąć szybko dobre rezultaty. Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2014

Bardzo miła i sympatyczna atmosfera podczas nauki. Zajęcia przebiegają profesjonalnie z bardzo dobrym wytłumaczeniem oraz dużym naciskiem na poprawną wymowę języka niemieckiego. Nowy materiał szybko 'wchodzi w głowę'. Szczerze polecam Pana Bogdana!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2014

Bardzo sympatyczna osoba i bardzo kompetentny nauczyciel.Mnóstwo materiałów i ciekawe zajęcia.
Gorąco polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2014

Zajęcia są prowadzone super i trzeba przyznać, że dają bardzo dobre rezultaty, czuć że są przygotowane. Ćwiczenia są połączone z miłą atmosferą i z humorem. Pan Bogdan kładzie nacisk na wymowę, "myślenie po niemiecku" tzn. kiedy co mówić a kiedy nie!!! Naprawdę Polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2014

Polecam Pana Bogdana bardzo dobry korepetytor miła atmosfera. Bardzo szybko i intensywnie można nauczyć się na sprawdzian oraz dla samego siebie.Szczerze Polecam :)

avatar
Wojciech Lewiński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Lekcje przeprowadzane rzetelnie w miłej atmosferze. Elastyczne godziny zajęć. Polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

Szczerze polecam lekcje niemieckiego z Panem Bogdanem. Bardzo efektywnie spędzony czas, szybkie postępy w nauce. Pełen profesjonalizm!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.