Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Warszawa
Muzyka80 / 60 min

Łukasz

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne lekcje z kształcenia słuchu, harmonii, zasad muzyki, form muzycznych, audycji muzycznych, historii muzyki i literatury muzycznej.
Przygotowuję również do egzaminów do szkoły II stopnia oraz na studia muzyczne.

Na co dzień pracuję w szkołach muzycznych I i II stopnia. Jestem absolwentem wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Jestem osobą kontaktową, przyjazną i przede wszystkim cierpliwą. Stosuję indywidualne podejście do każdego ucznia, by umożliwić mu jak najlepszy rozwój.

Zapraszam do kontaktu :)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.