Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Lublin (Czechów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski1 / 60 min

Lucas

Opis ogłoszenia

Język francuski za 0zł? Tak teraz to możliwe!

Oferuję wymianę językową: w zamian za 1h lekcji francuskiego oczekuję 1h nauki języka niemieckiego od poziomu podstawowego (podstawy tego języka posiadam).
Nie znasz niemieckiego? Nic nie szkodzi, może to być hiszpański, portugalski, angielski, a może inny język. Nie znasz języka - to może nauczysz mnie gdy na instrumencie lub każda wymiana innych umiejętności - proszę wtedy o kontakt.

Język francuski oferuję od poziomu podstawowego, mile widziane osoby mające podstawy w tym języku. Posiadam liczne materiały oraz duże doświadczenie w nauczaniu (z innej dziedziny).

Moją ofertę kieruję do osób dorosłych - przynajmniej studenci.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.