Łukasz Pytkowski Pytkowski

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Oferuję Państwu niezwykłe kursy języka angielskiego. Są one szyte na miarę i dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz umiejętności każdego z moich uczniów. (lucaspytkowski  com)

Przede wszystkim cenię sobie profesjonalizm oraz skuteczność - z tego powodu wszyscy moi uczniowie zdają egzaminy i certyfikaty.Jestem osobą kulturalną, cierpliwą, a języki są moją pasją.

Świat języka angielskiego, mnemotechniki, a w szczególności kultura Stanów Zjednoczonych - to moje hobby. Zawodowo zajmuję się także tłumaczeniami biznesowymi oraz literackimi .

Podróż z językiem angielskim traktuję jako przygodę dla swoich uczniów oraz dla siebie, wymagam od nich zaangażowania, ale sam też poświęcam się im w stu procentach. 

O zajęciach

Każdy uczeń jest wyjątkowy , dlatego też materiały dostosowane są indywidualnie do jego potrzeb.

W czasie zajęć skupiam się na aktywnym używaniu języka niezależnie od specjalizacji Legal/Medical/Business czy General English .

Dla osób niemających wcześniejszej styczności z językiem przeprowadzam darmowy test, który pozwoli lepiej przygotować materiały pod kątem indywidualnych potrzeb ucznia. 

Metody, których używam, zależą od uwarunkowań oraz preferencji klientów. Następnie razem wyznaczamy cel, który chcemy osiągnąć.  Pojedyncze zajęcia stanowią zatem całość i dzięki nim każdorazowo budujemy postęp. Więcej na lucaspytkowski com

Motywacja to kolejny ważny element pracy nad językiem angielskim, dlatego przykładam do niej dużą wagę. Moi klienci są zawsze zmotywowani do stawiania kolejnych kroków w nauce. Służą mi do tego aplikacje grywalizacyjne oraz inne sposoby - tradycyjne i nowoczesne.

*Moje wykształcenie. * Ukończyłem filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim (MA)  Business Studies na Uniwersytecie im. Leona Koźmińskiego oraz studia podyplomowe dla tłumaczy (UW) a także Iranistykę na Uniwersytecie Warszawskim (MA) (z wynikiem 5), uczestniczyłem w zajęciach na University of Glasgow jako wolny słuchacz. Od 11 lat przygotowuję do egzaminów na studia za granicę. Zawodowo tłumaczę też książki z języka angielskiego i perskiego. Komunikuję się w 5 językach obcych. 

*Co zatem zyskasz pracując nad swoim angielskim właśnie ze mną?

- pełną bazę materiałów w języku angielskim, takich jak podręczniki, gazety, czasopisma oraz książki, które udostępniam bezpłatnie. Co miesiąc dodaję nowe gazety oraz książki. Moja biblioteka to już tysiąc pozycji - wszystko do dyspozycji uczniów. 

-  [*dostęp do szkoleń *] z zakresu biznes/general English, które odbywają się online ze zniżkami do 95%! (nowość od 2020!)

- skuteczne narzędzia grywalizacji , które będą Cię motywować do dalszej pracy na zasadzie gry. Na najlepszych graczy czekają nagrody co miesiąc (do wygrania książka) a co semestr nagroda specjalna. 

- dostęp do platformy internetowej ze wszystkimi materiałami używanymi na zajęciach,

-   newsletter , do którego dostęp mają wyłącznie moi uczniowie, a  który dostarcza dawki nowych materiałów, ciekawych stron oraz aplikacji, a przede wszystkim skutecznie wspomaga naukę. Newsletter wysyłam co trzy tygodnie. 

- możliwość konsultacji poza zajęciami. Jeśli potrzebujesz pomocy poza godzinami zajęć w kwestii pracy domowej czy sprawdzenia czegoś do pracy, jestem do dyspozycji.

-  [*biblioteka angielska *] zapytaj o książkę a na pewno będę miał kopię w wersji ebook

Jakie zajęcia oferuję?

- Business, Medical, Legal, General English. Uczę słownictwa biznesowego we wszystkich obszarach Business English, zarówno banking jak i zarządzanie, marketing, księgowość i inne. Posiadam bazę materiałów anglojęzycznych oraz uczę angielskiego dla każdej z branż szeroko pojętych usług. Więcej na lucaspytkowski com

- [*Angielski dla Twojej specjalizacji - *] prowadziłem kursy dla architektów, budowniczych, osób pracujących w hotelach, restauracjach, pielęgniarek i wielu innych

- Podnoszę umiejętności językowe klientów w obszarze prezentacji, wystąpień publicznych, rozmów o pracę, spotkań zagranicznych i konferencji

- Nauczę Cię wymowy angielskiej (Received Pronunciation RP) oraz amerykańskiej.

- Pomogę przełamać barierę językową  

Academic writing  to coś co przyda się każdemu zaczynającemu czy kontynuującemu ścieżkę akademicką. Od wielu lat tłumaczę artykuły naukowe.

- Przygotuję Cię do egzaminów KET, YLE, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS (general i academic) oraz BEC, LCCI, ICFE, BULATS, TOEIC, TOEFL, TOLES, APTIS, ACCA. Przygotuję także do matury rozszerzonej i podstawowej, dwujęzycznej, egzaminy wstępne za granicą, egzaminy uniwersyteckie, BMAT, TSA, STEP, ELAT, CAT, OLAT, HAT, MLAT, SAT, GRE, rekrutacja EPSO.

- Pomogę przygotować się na rozmowę o pracę oraz przetłumaczyć i przygotować CV w języku angielskim wraz z innymi dokumentami.

- Od kilku lat pomagam oraz piszę wystąpienia w języku angielskim. Chcesz przygotować się konferencję? Masz ważne wystąpienie? Nie zwlekaj!

- Tłumaczę prace naukowe oraz artykuły na język angielski,

- Tłumaczę reklamy oraz prezentacje

[*- Pracuję siedem dni w tygodniu (razem z weekendami). *]

CENY zajęć indywidualnych zaczynają się od 40 zł dla zajęć indywidualnych  oraz od 60 zł dla firm . Cena uzależniona jest od dojazdu (zajęcia w moim biurze w centrum Warszawy lub w wybranym przez Państwa miejscu),  formy (online czy osobiście) oraz specjalizacji. Więcej na lucaspytkowski com

Zdaję sobie sprawę, że każdy z moich uczniów ma indywidualne potrzeby i możliwości, dlatego jestem jedynym nauczycielem na e-korepetycje net z którym możesz negocjować cenę :)

Jesteście gotowi na przygodę?

Bardzo serdecznie zapraszam na zajęcia,

Łukasz Pytkowski

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela06:00 - 24:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2010
Szkoła Sztuki Aktorskiej im. J. Cimrmana
10.2011 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Iranistyka
02.2012 - 03.2012
دانشگاه بین المللی امام خمینی
Język perski
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Angielska
10.2016 - 06.2017
Akademia im. Leona Koźmińskiego
Business Studies in English
10.2017 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Doskonalenie Warsztatu Tłumacza
10.2018 - 06.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
Iranistyka
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Iranistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Łukasz is an amazing teacher who is patient and very knowledgable! His English language skills are as a native, so I can definitely recommend him to anyone who is hoping to improve their English. Just look at my English, it was definitely not anywhere near this level when I started my classes, especially my knowledge of medical language, and now I’m a proficient English speaker.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Łukaszem. Uczęszczałem na lekcje przez cały okres liceum i na przestrzeni tego czasu zauważyłem wyraźny progres w mojej znajomości języka. Czuję, że zostałem bardzo dobrze przygotowany do matury i oczekuje wysokich wyników :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Absolutnie polecam zajęcia z Panem Łukaszem!

Bardzo zależało mi na tym by 'zacząć mówić' i z Panem Łukaszem udaje mi się to coraz bardziej :)
Nie ma problemu z ewentualnym odrobieniem czy przełożeniem zajęć.

Zajęcia są bardzo ciekawe, a Pan Łukasz jest zaangażowany i profesjonalny.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Łukaszem. Świetny kontakt, ciekawe zajęcia, otwartość oraz profesjonalizm. Możliwość porozmawiania na wiele tematów, luźna atmosfera a przy tym nauka :)

avatar
Tomek M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Świetny nauczyciel. Indywidualne podejście do ucznia, perfekcyjne przygotowanie do lekcji.
Stawia na komunikację. Na lekcję chodzę z przyjemnością.
Bardzo polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Polecam lekcję z Łukaszem ponieważ ma bardzo bogaty warsztat jeśli chodzi o przygotowani do egzaminów. Dodatkowo ma bardzo dużą bazę materiałów, które udostępnia. Jeśli chodzi o sposób nauczania, to nie ma napewno nudy i narzuca dobre i stanowcze tempo.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Łukaszem.
Mam zajęcia z Łukaszem już trzeci rok i nadal mi się nie znudziły! A to dlatego, że Łukasz co roku zmienia formę nauki, przed rozpoczęciem nowego semestru wysyła kilka propozycji form nauki do wyboru na nowy rok. Co wcale nie oznacza, że w trakcie roku nie można tej formuły zmieniać. Łukasz zawsze stara się dostosować do ucznia a do tego ma niezwykłe pokłady cierpliwości. Zaskakuje mnie ogromną wiedzą o świecie, etymologią co pomaga mi zapamiętywać nowe słówka! Jeszcze raz polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2020

Absolutnie polecam!
Ja jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Łukaszem ponieważ są indywidualnie dostosowywane do moich potrzeb i mojego zaangażowania. Nauczyciel jest elastyczny i cierpliwy. Nie miałam żadnych problemów z przekładaniem i odrabianiem zajęć, ani ze zmianą tematyki.
Byłam niezwykle zaskoczona gdy przyszłam na zajęcia nieprzygotowana i poprosiłam żebyśmy zrobili dziś konwersacje (zakładałam, że sobie poprostu porozmawiamy o życiu po angielsku - tak to dotychczas wyglądało u innych lektorów) a pan Łukasz bez chwili zastanowienia przesłał mi materiały na których opieraliśmy nasze konwersacje, więc zaskoczył mnie profesjonalizmem, ponieważ pierwszy raz nie miałam zwykłej rozmowy, ale pomimo braku czasu na przygotowanie otrzymałam doskonale zaplanowaną lekcje z bogatą bazą nowego słownictwa.
Jestem również pod ogromnym wrażeniem zaangażowania p. Łukasza ponieważ nauka z nim to nie są tylko zwykłe lekcje raz w tygodniu, ale również ogromna baza dodatkowych materiałów do samodzielnej nauki, poznawania słownictwa, do słuchania i oswajania się z językiem.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Łukaszem.
Rzeczywiście, dostosowuje się nie tylko do umiejętności, ale również oczekiwań. Moje były całkiem spore - to nie pierwszy raz, gdy rozpoczynałem lekcje indywidualne. Zależało mi przede wszystkim na konwersacji; przełamywaniu lęku przed mówieniem. Łukasz nie tylko mi to umożliwia, ale również niejednokrotnie zaskakuje, wiedząc już, co lubię i jak zmobilizować mnie do aktywności. Gry, sugerowane książki, seriale i filmy, przesyłany co miesiąc newsletter - to działa!
Dlatego właśnie spotykamy się już parę lat. :) To nie zajęcia, to raczej przyjemny sposób spędzenia czasu z językiem angielskim w tle.
Polecam Łukasza z czystym sumieniem i bez wahania.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Bardzo polecam!
Kilka lat temu zaczęłam lekcje u Łukasza z Business Eglish/General English, potem po kilkunastomiesięcznej przerwie wróciłam i cały czas korzystam z jego usług. Jestem bardzo zadowolona, zarówno w zakresie wiedzy, sprawności językowych Łukasza, materiałów do nauki i materiałów dodatkowych oferowanych przez Łukasza. Jeżeli tylko klient chce się uczyć, to na pewno zrobi to z Łukaszem w solidny sposób. Łukasz bowiem bardzo dba o to aby być kompetentnym i profesjonalnym nauczycielem. Z drugiej strony dba też, aby lekcje/konwersacje nie miały monotonnego charakteru, obejmowały small talk i jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o potrzeby ucznia. Uczciwie mogę go polecić każdej osobie, która chcę rozwinąć się w Business/General English (ponieważ w tym zakresie korzystałam z jego usług). Dla mnie bardzo przydatne były też spotkania English podczas rozmowy kwalifikacyjnej o pracę. Na plus jest również możliwość odbywania lekcji online. pozdrawiam

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Serdecznie polecam - zajęcia są prowadzone na bardzo wysokim poziomie, a p. Łukasz jest niezwykle kompetentnym nauczycielem, doskonale przygotowanym pod względem metodologicznym.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Dzięki lekcjom u Pana Łukasza udało mi się przełamać barierę językową. Pan Łukasz dostosowuje tempo i materiały do potrzeb ucznia. Zajęcia są różnorodne, z wykorzystaniem wielu technik i nieszablonowych materiałów dydaktycznych. Dostęp do wielu materiałów dodatkowych. Elastyczne terminy lekcji. Serdecznie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Zajęcia prywatne prowadzone przez Pana Łukasza są zawsze bardzo dobrze przygotowane, materiały i pomoce naukowe są dostępne a tempo nauki dostosowane do ucznia. Terminy zajęć można bez problemu ustalać indywidualnie. Zdecydowanie polecam zajęcia u Pana Łukasza

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Polecam Pana Łukasza. Profesjonalna obszerna wiedza w wielu dziedzinach języka angielskiego. Lekcje są bardzo produktywne. Pan Łukasz w sposób przyjemny przekazuje i dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami językowymi.
Polecam szczególnie w dziedzinie generał i business english.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Łukasza, korzystałam z nich przygotowując się do matury rozszerzonej z języka angielskiego zdałam ją na poziomie ponad 90%. Indywidualne podejście do uczniów, oraz cierpliowość to cechy, które wyróżniają Pana Łukasza. Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Polecam lekcje języka angielskiego u Łukasza. Zajęcia są ciekawe, a program jest dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Widać, że język angielski jest pasją Łukasza, dzięki czemu lekcje są różnorodne i wielopłaszczyznowe.
Zajęcia odbywają się w całości w języku angielskim, co jest gwarancją szybkich postępów w nauce.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Polecam serdecznie Pana Łukasza, jest on profesjonalistą oraz posiada szeroką wiedzę w zakresie języka angielskiego. Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, prowadzone w miłej atmosferze i interesujące.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2018

Polecam zajęcia z Panem Łukaszem. To profesjonalny nauczyciel z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i przemyślany, a tym samym są dostosowane do potrzeb i umiejetności ucznia.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Łukasz jest pasjonatem angielskiego. Posiada szeroką wiedzę nie tylko z zakresu językoznawstwa, dzięki czemu lekcje prowadzone są profesjonalnie, ciekawie i skutecznie. Zawsze bierze pod uwagę potrzeby uczącego. Skupia się na praktycznym wykorzystaniu języka. Przygotowuje różne ciekawe dodatkowe materiały. Ma dużo pozytywnej energii i potrafi zachęcić do nauki nawet najbardziej opornych. Szczerze polecam naukę z Łukaszem każdemu.

avatar
ADRIANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Świetny nauczyciel z profesjonalnym podejściem. Korzysta z różnych źródeł i materiałów, co czyni lekcje ciekawymi i dynamicznymi. Bardzo pozytywna, ważna cecha: wsłuchuje się w potrzeby uczącego się i skutecznie motywuje do zgłębiania materiałów, które jeszcze bardziej zachęcają do poszerzania wiedzy i umiejętności.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Profesjonalnie przygotowane zajęcia, dobrze usystematyzowana wiedza oraz umiejętność przekazania jej w trakcie zajęć. Bez cienia wątpliwości mogę polecić zajęcia z Panem Łukaszem.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Z czystym sumieniem polecam, Łukasz zawsze jest doskonale przygotowany do zajęć, bierze pod uwagę potrzeby ucznia. Świetne zaplecze metodyczne.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Z Panem Łukaszem współpracowałam przez ponad dwa lata. Zajęcia prowadzone w bardzo profesjonalny sposób, a program jest idealnie dostosowany do wymagań ucznia. Wszystkie egzaminy z j. Angielskiego zdałam na prawie maksymalną ilość punktów, a to wszystko zasługa Pana Łukasza. Serdecznie polecam!!!!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Serdecznie polecam Pana Łukasza, jest profesjonalny i zaangażowany w zajęcia, zawsze świetnie przygotowany. Jestem pod wrażeniem zasobu jego słownictwa oraz pasji, z jaką uczy.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2018

W trakcie lekcji nacisk jest położony na mówienie, tematyka rozmaita- od podróży po najnowsze wiadomości ze świata, nowinki techniczne. Ciekawą formą przygotowania ucznia do zajęć jest słuchanie i czytanie światowej prasy. Gorąco polecam.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Pan Łukasz należy do osób niezwykle kompetentnych - zawsze poświęca mi całość swojej uwagi, do nauczanego zagadnienia podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Przy każdej lekcji business english dzieli się szeroką wiedzą na temat praktycznego użycia języka z którego korzystał w czasie pobytów w UK oraz USA. Ćwiczenia przebiegają w życzliwej atmosferze. Wie czego naucza porównaniu z innym znanymi mi nauczycielami tego rodzaju angielskiego którym nierzadko zdaje się, że wiedzą. Zajęcia z tym pełnym pasji młodym człowiekiem z czystym sercem polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Z Panem Łukaszem współpracowałem przez 2 lata i muszę przyznać, że czas ten spożytkowaliśmy w bardzo owocny osób. Świetne przygotowanie do zajęć, dużo materiałów a na samym końcu wspaniały wynik z egzaminu CPE.
Polecam wszystkim!

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Pan Łukasz przygotował moją córkę do egzaminów wstępnych w języku angielskim na zagranicznym uniwersytecie, polecam w ciemno, bo to bardzo utalentowany glottodydaktyk.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak dobrego lektora. Sposób prowadzenia zajęć przez pana Łukasza świadczy o jego profesjonalizmie, zaangażowaniu, wysokiej kulturze osobistej, kreatywności i szerokich horyzontach. Ma w sobie wielkie pokłady cierpliwości i poczucia humoru. Zawsze można na niego liczyć.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Profesjonalne podejście do prowadzenia zajęć, czas wykorzystany w 100%. Pan Łukasz zawsze przygotowuje perfekcyjnie zajęcia, business english na najwyższym poziomie. Nie stara się na siłę brnąć do przodu jak to często można spotkać wśród lektorów ale potrafi na bieżąco pochylić się nad problemem i w sposób prosty wszystko polecić. Polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z tym lektorem. Polecam każdemu kto chce się nauczyć języka lub odświeżyć swoją wiedzę. Zajęcia są różnorodne i ciekawe.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Lucas to profesjonalny nauczyciel business english. Polecilam go znajomym I wszyscy sa zadowoleni.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.