Luca Mattia Vigilante

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Nazywam się Luca, jestem Włochem i pracuję w Krakowie jako trainer wewnętrzy w banku. Kocham muzykę włoską (ale nie chodzi o Felicità! ;) ), kuchnię i fotografię.

Oferuję korepetycje i konwersacje w miłej atmosferze dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z językiem włoskim, a także dla tych, którzy znają już podstawy języka włoskiego i chcieliby rozwinąć swoje skrzydła. Dla początkujących organizuję spotkania w języku polskim i angielskim.

Naukę języka rozpocząłem we Włoszech kilka lat temu, kiedy prowadzilem kursy jeżyka włoskiego dla imigrantów.

Serdecznie zapraszam! :D

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.