Łukasz Podołowski

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Warszawa
Ząbki
Kobyłka
Marki
Wołomin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

Jestem NAUCZYCIELEM DOSWIADCZONYM w przygotowywaniu uczniów do matury z geografii. Zapewniam skuteczność w przekazywaniu wiedzy, rozwiązywaniu zadań maturalnych, a przy tym zwróceniu uwagi na rzeczy ważne. Zapewniam  miłą atmosferę

Uczniowie moi nie tylko zdobywają WYSOKIE WYNIKI na maturze z geografii, ale równie w roku szkolnym 18/19 mój uczeń został FINALISTĄ w olimpiadzie geograficznej. 

Ukończyłem studia:
- licencjackie i magisterskie na kierunku geografia (specjalizacja GIS),
- inżynierskie na kierunku geodezja i kartografia,
- magisterskie na kierunku gospodarka przestrzenna

Na zajęciach do matury skupiam się głównie na omówieniu jak największej liczby zadań typu maturalnego. Posiadam bogate opracowane materiały zgodne z wymaganiami CKE.

Miejsce korepetycji do uzgodnienia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Podołowski Łukasz

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Pan Łukasz jest nauczycielem z powołania. W 100% angażuje się w swoją pracę. Nie miałam nigdy tak rzetelnie przygotowanego korepetytora! Opiera się na zachodnim systemie nauczania. Uczeń przychodzi na lekcję aby się na niej jak najwięcej NAUCZYĆ.
Godziny lekcji są intensywne i PRZYSWAJA SIĘ bardzo dużo wiedzy. Każde niejasności zostają w cudowny sposób wyjaśnione. Oczywiście trening czyni mistrza, dlatego Pan Łukasz po każdej lekcji zachęca do powtórzenia materiału dzięki przygotowanej do każdego działu pracy domowej. To była czysta przyjemność zdobywania wiedzy u Pana Łukasza. Z całego serca polecam korepetytora! :D

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Pan Łukasz to świetny nauczyciel,przyjazny dla ucznia ale i również wymagający.Świetne przygotowanie do lekcji z mnóstwem materiałów do nauki!
Polecam pana Łukasza,szczególnie za to ze bardzo angażuje się w to żeby matura u ucznia była jak najlepiej zdana.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

W swoim życiu miałem bardzo wielu korepetytorów ,i najlepszym z nich jest zdecydowanie Pan Łukasz. To w jaki sposób komunikował się ze mna i jak był przygotowany do każdych zajęć było nieocenione. Każdemu z całego serca polecam zajęcia do tej osoby.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Bardzo wam polecam Pana Łukasza. Mega dobrze przygotowuje, zawsze ma sporo materialów oraz prezentacji. Elastyczny jeśli chodzi o ustalanie terminów.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Serdecznie polecam korepetycje u pana Łukasza, pozwoliły mi one osiągnąć dobry wynik na maturze poza tym do każdych zajęć przygotowuje się perfekcyjnie z materiałami. Jeszcze raz wszystkim polecam.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Bardzo polecam korepetycje u Pana Łukasza który do każdej lekcji jest dobrze przygotowany. Nauczyciel jest bardzo miły i otwarty. Lekcje są wymagające ale odbywają się w bardzo miłej atmosferze.
Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Bardzo polecam Pana Łukasza w dość krótkim czasie przygotował mnie świetnie do egzaminu maturalnego z którego uzyskałem bardzo dobry wynik. Na każde zajęcia nauczyciel był przygotowany i udostępniał świetnie przygotowane ćwiczenia maturalne. Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Pan Łukasz bardzo pomógł mi w osiągnięciu 100% centyli z matury z geografii. Na każde zajęcia był świetnie przygotowany. Liczne materiały z wielu źródeł i rzetelne przygotowane materiały przez Pana pomogły w zapoznaniu się z różnego typu zadaniami. Pan Łukasz jest na bieżąco z wymaganiami Cke, dlatego wiedział na co trzeba szczególnie zwracać uwagę lub jakie zagadnienia pojawiały się na maturach w poprzednich latach. Szczerze polecam zajęcia z Panem Łukaszem, jeżeli chcecie dobrze zdać maturę.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Jeżeli chcecie zdać maturę na wysokim i przedewszystkim satysfakcjonującym was poziomie Pan Łukasz jest dla was najlepszą opcją. Zajecia przeprowadzane są w przemiłej wręcz przyjacielskiej atmosferze co zapewnia czystą przyjemność z dalszej nauki geografii oraz chęć do dalszego poznawania wiedzy, a co za tym idzie, niemal 100 procentowa pewność na udane zdanie egzaminu. Korepetycje u Pana Łukasza to nie kolejne nudne lekcje u ‚dretwego’ szkolnego nauczyciela ale zupełnie inny,, komfortowy, profesjonalny i przyjemny sposób nauki geografii.
Serdecznie polecam!

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Korepetycje z Panem Łukaszem bardzo mi pomogły przed egzaminem poprawkowym. Miła atmosfera, dogodne miejsce spotkania, wiele materiałów. Serdecznie polecam ;)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Miałam zajęcia z panem Łukaszem, 4 razy przed poprawką po 2h każde spotkanie.
Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy. Dzięki Panu Łukaszowi ogarnelam bardzo duża cześć materiału w krótkim czasie, razem z tym dostałam materiały które także bardzo mi pomogły.
Bardzo polecam Pana Łukasza i mogę dac gwarancje ze matura będzie zdana na bardzo dobry wynik.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Z Panem Łukaszem zdanie matury na wysokim poziomie jest zapewnione i potwierdzone bardzo dobrymi wynikami matur jego uczniów :) Miła atmosfera, dobrze i cierpliwie tłumaczy, używa fajnych materiałów - polecam Pana Łukasza każdemu, kto lubi geografię i chce się jej dobrze nauczyć :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Lekcje w przemiłej atmosferze, a jednocześnie pod fachowym okiem świetnego korepetytora. Zajęcia ciekawe oraz bardzo dobrze zorganizowane. Pan Łukasz zaraża swoją pasją do geografii :) Jak najbardziej polecam!!! Świetne przygotowanie do matury.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2018

Lekcje prowadzone w przyjemnej i bezstresowej "rodzinnej":) atmosferze, uzyskałam bardzo kreatywne i przydatne pomoce naukowe. Dzięki Panu Łukaszowi nie tylko byłam świetnie przygotowana do tegorocznej matury, ale przede wszystkim.. polubiłam geografię!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.