Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym z:
- j. niemieckiego (wszystkie poziomy)
- j. rosyjskiego (poziom podstawowy)
- j. polskiego (dla obcokrajowców, konwersacje)

(głównie Fordon)

Jeśli szukasz pomocy przy odrabianiu zadań domowych, przygotowaniach do sprawdzianów, matury, egzaminów i certyfikatów językowych zapraszam do współpracy:) Nie ważne czy jesteś osobą rozpoczynającą swoją przygodę z językiem obcym lub kontynuujesz naukę. Razem możemy osiągnąć sukces!

Zapraszam również osoby, które chcą ćwiczyć swoją pamięć i skupienie, ale także pragną przełamać swoją nieśmiałość w komunikacji. Poza tym chcą dowiedzieć się czegoś nowego o świecie, kulturze i literaturze. Języki obce rozwijają nas na wielu płaszcznach życia i sprawiają ogromną satysfakcję :)

Jestem absolwentką germianistyki, lingwistyki stosowanej z j. niemieckim i rosyjskim oraz studentką edukacji przedszkolej i wczesnoszkolnej z j. angielskim.

*możliwa jest nauka w małych grupach (2,3,4 osobowych)

ZAPRASZAM !!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.