Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków

Lorena Xhani

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/527 opinii
Dla użytkownika Lorena Xhani

O mnie

Ukończyłam studia prawnicze w Polsce, w Uniwersytet Jagielloński.Z przyjemnością prowadze korepetycje od Roku 2013. Od 2018 prowadze takze zajec na Uniwersytet Nauk Spolecznych w Tiranie.Od Roku 2013 jestem takze tłumaczem z języka Albanskiego na Język Polski i vice versa.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Uniwerytet Jagiellonski
Magister
Prawo
10.2013 - 07.2016
Instytut Europejstyki
Licencjat
Europejstyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2017 - 03.2017
Parlament Rzeczypospolitej Albanii
04.2017 - aktualnie
Ministerstwo Spraw Wewnetrznych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Z całą odpowiedzialnością i z czystym sumieniem mogę szczerze polecić Loreną. Miałam kontakt z 2 nauczycielami języka albańskiego przed nią, ale z całą pewnością stwierdzam, że Lorena jest nauczycielem wyjątkowym. Tłumaczy wszystko dokładnie, kilka razy powtarza i potrafi dopasować zagadnienia do potrzeb ucznia co pozwala podtrzymać motywację przez dłuższy czas. Jest bardzo miłą osobą z ogromną wiedzą i zaangażowaniem w naukę, a do tego jej poczucie humoru i pozytywne nastawienia do świata powoduje że lekcje są nie tylko owocne ale i bardzo przyjemne. 

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Moją nauczycielką jest Lorena – bardzo sympatyczna i otwarta osoba. Dzięki temu nie mam żadnych oporów, by mówić po albańsku – a właśnie na ćwiczeniu mówienia zależało mi najbardziej. Oprócz konwersacji zawsze też jest przeznaczony czas na słuchanie i poznawanie nowego słownictwa. Lekcje są ciekawe, bo wybrane tematy są jak najbardziej przydatne – dotyczą konkretnych sytuacji, z którymi mogę się zetknąć w czasie pobytu za granicą lub spraw, które często są przedmiotem rozmów. Dzięki miłej atmosferze na lekcji bez żadnego stresu mogę przyznać się, że czegoś (nawet łatwego) nie wiem lub nie rozumiem :)
Na lekcji czuje się jak bym rozmawiała z przyjaciółka, a nie nauczycielem.
Serdecznie polecam Lorene :))))

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2020

Witam, jeśli zastanawiasz się nad wyborem nauczyciela jezyka albańskiego to nie ma na co czekać pisz do Loreny :-) to naprawdę osoba z sercem na dłoni, serdeczna i bardzo cierpliwa. Lorena przekazuje wiedzę w bardzo przystepny sposób, materiały do nauki są najwyzszej jakości a lekcje prowadzone w przyjacielskiej atmosferze. Nauka albańskiego z Loreną to naprawdę przyjemność. Polecam serdecznie!!!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Loreną. Lekcję są ciekawe, wartościowe i szybko można zauważyć postępy. Lorena jest cierpliwa, zaangażowana i obowiązkowa. Kontakt bezproblemowy. Naprawdę warto skorzystać z zajęć polecam każdemu!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Świetna nauczycielka. Cierpliwa, dostępna, dostosowująca się do tempa nauki ucznia. Dodatkowym atutem jest jej wielojęzyczność. Potrafi wytłumaczyć i podać przykłady po polsku i po angielsku. Poza tym fantastyczna osoba. Bardzo sobie ceniłam kontakt z nią.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Bardzo polecam, dzięki zajęciom z Loreną, wierzę, że mam szansę nauczyć się języka albańskiego. Jest bardzo cierpliwa i profesjonalna. Zapewnia materiały pochodzące z różnych źródeł. Szczerze polecam i dziękuję za wyjątkowe i indywidualne podejście.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Lepiej trafić się nie dało :) Lorena to super osoba i nauczycielka. Dzięki niej język albański będzie napewno opanowany. Cierpliwa , dobra , pomocna , można by długo wymieniać ze to bardzo pozytywna osoba :) bardzo polecam , nie zawiedziecie się

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Lorena to świetna nauczycielka, zawsze pomocna i bardzo profesjonalna w prowadzeniu zajęć. Przygotowuje ciekawe lekcje, cierpliwie tłumaczy zawiłości gramatyczne języka albańskiego. Ogromnie polecam Lorenę wszystkim, którzy chcą zacząć uczyć się języka albańskiego lub kontynuować jego naukę.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Szczerze polecam! Lorena jest po prostu swietna! Przesyla wszystkie materialy, tlumaczy i ma oceany cierpliwosci. Tempo zajec dostosowuje do kursanta. Dzieki jej metodom bardzo szybko zaczyna sie mowic. Nie zniechecaja jej nawet przypadki beznadziejne, ktore tak jak ja praktycznie nie maja czasu na samodzielna prace. Wszystko co wiem wynosze z lekcji i powtarzamy tak dlugo az zagadnienie jest utrwalone. Zajecia z Lori to najlepszy wybor.

avatar
Griba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Lorena është mesuesja shumë e mirë!

Kam filluar të mesoj shqip me Lorena në nentor.
Vetëm rreth dymbëdhjetë takimi në Internetin... dhe mund të flas shqip, të lexoj dhe të shkruaj.
Kam vizituar Shqipëri në qershor dhe... s'kisha problem për të biseduar me njerzit!
Sigurisht përdoj fjali të lehtë por... s'ka problem!

Lorena, faleminderit shumë për ndihmën tuaj!

-----

Lorena to doskonała nauczycielka!

Rozpocząłem naukę albańskiego z Loreną w listopadzie.
Tylko około dwunastu spotkań w Internecie... i mogę mówić po albańsku, czytać i pisać.
Odwiedziłem Albanię w czerwcu i... nie miałem problemu, żeby rozmawiać z ludźmi.
Oczywiście używam łatwych zdań ale... nie ma problemu!

>
Przynajmniej kilkanaście razy pytałem o drogę lub najbliższy sklep itp.
Zamawiałem jedzenie, płaciłem rachunki, robiłem zakupy.
Dogadywałem się szukając noclegu i załatwiając wszystkie z nim związane sprawy.
Rozmawiałem ze spotykanymi Albańczykami (np. ludźmi w przydrożnych barach, czy Panem policjantem, który zaprosił nas na kawę), oczywiście prostymi zdaniami, na podstawowe tematy, które zazwyczaj towarzyszą zawieraniu znajomości podczas podróży.
Udało mi się nawet poprosić o pomoc w zakupie lusterka motocyklowego, które stłukło się podczas zabaw na albańskich bezdrożach. Nie muszę chyba dodawać, że uczynni Albańczycy załatwili dla nas komplet nowych lusterek.
<

Lorena, dziękuję bardzo za Twoją pomoc!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Lorena podchodzi do lekcji z pasją, wszystko dokładnie tłumaczy, urozmaica książkę o własne materiały- gramatykę, bajki itd... Można pytać tez poza lekcja w razie wątpliwości. Polecam, jeżeli ktoś jest zainteresowany nauka albańskiego to Lorena mu w tym pomoże!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

Dokonałam najlepszego wyboru decydując się na lekcje u Loreny. Współpracujemy ze sobą od wielu miesięcy co widzę również po postępach w nauce. Jest niesamowicie utalentowaną nauczycielką, potrafi wsłuchiwać się w potrzeby ucznia i od razu wychwytuje braki. Do tego jest przemiłą, serdeczną i bardzo otwartą osobą. Serdecznie polecam!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Szczerze polecam, miałam przez dwa lata zajęcia z Lorenką i jestem bardzo zadowolona. Kiedy w końcu udało mi się być w Albanii rozmawiałam zupełnie swobodnie z kim chciałam i o czym chciałam, całymi składnymi zdaniami, bez słowniczka. :) Co prawda każdy wynosi z lekcji tyle ile tak naprawdę chce wynieść. Ja wyniosłam bardzo dużo a przy tym doskonale się bawiłam, bo lekcje z Lorenką są prawdziwą przyjemnością. Jestem także pod wrażeniem tak wysokiej efektywności zajęć przez SKYPE, a poza tym taka forma nauki była bardzo komfortowa i umożliwiła mi dostosowanie terminów zajęć nawet do dynamicznego tygodnia pracy. Jeszcze raz POLECAM !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Lorena jest znakomitą korepetytorka. Z pelnym zaangażowaniem realizuje każdą lekcję. Zajęcia sa urozmaicone oraz dopracowane w każdym detalu, a efekty widoczne z lekcji na lekcję. Lorena jest osobą serdeczna i bardzo sympatyczna dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej owocna.Serdecznie polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Polecam nie ma celujący dlatego daję bardzo dobry! Chce się przychodzić na kolejne lekcje , tłumaczy dokładnie ,zrozumiały
sposób, już po paru zajęciach nabraliśmy dużej wiedzy w tym języku, dodatkowo przesyła materiały do nauki. Z przyjemnością polecam!!! pozdrawiam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Ocena bardzo dobra dla Loreny to zdecydowanie za malo:-) jest rewelacyjna nauczycielka i niesamowicie angażuje sie w prowadzone lekcje. Sprawila., ze zakochalam sie w jezyku albanskim.. jest zawsze dostepna jezeli pojawia sie pytania i swietnie tlumaczy. Poza tym Lorena to przemiła, przesympatyczna i pozytywna osoba.:-) z calego serca polecam. KASIA

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2016

Zdecydowany pozytyw. Lorena jest niezwykle zaangażowaną, wymagającą, aktywizującą a jednocześnie bardzo wesołą i przesympatyczną osobą, dla której "aż wstyd" nie przygotować się na następne zajęcia. Widzę niesamowite efekty a motywacja dzięki Loreny ciągle rośnie! Polecam wszystkim bardzo!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Najlepsza. :) Urozmaicona tematyka zajęć dostosowana do poziomu kursanta, cierpliwość i serdeczność to tylko promil z wyjątkowych cech Loreny. Bardzo się cieszę, że przy tak niszowym języku w tak prosty sposób znalazłam tak dobrą korepetytorkę w Krakowie. :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Lorena prowadziła z mną lekcje w formie online.Perfekcyjnie przygotowane lekcje, prowadzone w sposób ciekawy i urozmaicony. Tematyka lekcji dostosowana do potrzeb i oczekiwań kazdego ucznia- w moim przypadku pod kątem wyjazdu do Albanii. Gorąco polecam!

avatar
Klementyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2015

Najlepsza na świecie! Chce się przychodzić na kolejne lekcje :)
Wszystko tłumaczy bardzo dokładnie i w zrozumiały sposób, wymaga, ale jest przy tym bardzo cierpliwa. Polecam wszystkim bardzo!

avatar
roxana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2015

Lorena to Najlepsza nauczycielka jaka można sobie wymarzyc. Lekcje są sama przyjemnośćia dzięki czemu nauka języka idzie szybko i sprawnie. Ze szczerym sercem polecilabym ja wszystkim którzy chcą się nauczyć języka albanskiego :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Polecam naukę albańskiego u Loreny. Zajęcia są urozmaicone, a najfajniejsze są bajki :), dzięki którym znam dużo nowych słów. Lorena jest wymagająca, ale i cierpliwa. Polecam serdecznie.

avatar
Pioter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2015

60 minut przezanczone na nauke uplywa blyskawicznie , a poglebianie wiedzy jest ''samoistne'' Duzy plus za fakt ze kontakt z Lorena jest ''calodobowy '' , w przypadku jakichkolwiek pytan , watpliwosci nie musze czekac na wyznaczona lekcje , wystarczy wiadomosc i Lorena natychmiast odpowiada na moje pytania .Wszystkie pozytywne opinie o Niej sa jak najbardziej prawdziwe .Jesli ktos jeszcze sie waha z wyborem nauczyciela to z czystym sumieniem moge polecic Lorena

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Lorenka to bardzo dobry nauczyciel i naprawdę cierpliwy!!!! Zawsze przygotowana do zajęć przynosiła dodatkowe bardzo ciekawe materiały dydaktyczne. Oprócz samej nauki języka zie,ki niej można poznać kulturę. obyczaje i życie w Albanii. Lorena to oczywiście świetny nauczyciel, kompan do nauki ale także mega dobry człowiek .

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Lorena jest przesympatyczną osobą i wspaniała nauczycielką ! Zawsze przygotowana do zajęć, posiada sporo materiałów,które bardzo rozjaśniają to o czym mówi. Podejrzewam, że gdyby nie ona i jej pomoc nigdy bym nie zrozumiała wszystkich zasad rządzących językiem albańskim za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Mogę polecić każdemu ;)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Nigdy nie sadzilam, ze spotkam takie cieplo i serdecznosc od drugiej osoby juz od pierwszych sekund rozmowy. Od pierwszego spotkania na Skype polubilam Lorene. Kontakt mamy do dzis. Najlepsza nauczycielka EVER! :D jest madra, piekna i ma dobre serce... a do tego mnostwo cierpliwosci do uczniow. Przy niej kazdy nauczy sie jezyka, bo Lori ma na to swoje sposoby! Polecam ja z calego serca!!! Nauka z nia to przemile spedzenie czasu. Uwielbiam albanczykow, ich kulture i dobre serce <3

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2015

Nauka języka albanskiego z Lorena to prawdziwa przyjemność.Zawsze przygotowana do zajęć, pełna pomysłów. Stara się, żeby lekcje były ciekawe i różnorodne. Serdecznie polecam !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.