Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Aleksandra

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Wyższa Szkoła Języków Obcych
Licencjat
filologia japońska
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
etnolingwistyka
Kursy i szkolenia
08.2021
JLPT N2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2024

Nauka japońskiego z Olą to świetne doświadczenie. Przede wszystkim wykazuje się dużą cierpliwością i zrozumieniem, co sprawia, że nie boję się popełniać błędów oraz zadawać pytań. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy i pasji, co jeszcze bardziej zachęca mnie do nauki. Ola potrafi wytłumaczyć skomplikowane dla mnie zagadnienia w sposób prosty i zrozumiały, a jej zajęcia są zawsze dobrze przygotowane – sporo mówienia, dobry mix gramatyki, czytania i słuchania. Dodatkowo potrafi ciekawie zilustrować zagadnienia językowe różnymi anegdotami i doświadczeniami z życia i kultury Japonii. Komunikatywna, elastyczna jeżeli chodzi o terminy. Bardzo polecam zajęcia z Olą każdemu, kto pragnie efektywnie nauczyć się japońskiego w przyjaznej i motywującej atmosferze.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Bardzo polecam zajęcia z Olą. Atmosfera jest sympatyczna. Tempo i poziom dopasowywane do poziomu i prędkości postępów, a na tym mi zależało. Obawiałam się nieco zajęć 1:1, ale okazało się, że nie ma się czego bać :)

avatar
Hami
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2023

Podczas zajęć z Olą wiele się nauczyłam. Jest bardzo rozważną nauczycielką, która wkłada wiele uwagi w sposób, w jaki prezentuje materiał. Zapewnia świetne połączenie słuchania, mówienia oraz gramatyki. Wyjaśnia również bardzo dobrze, używając zabawnych japońskich anegdot, co ułatwia mi ich zapamiętanie. Komunikacja z nauczycielką jest również znakomita i bezproblemowa, jeśli chodzi o planowanie zajęć.
Cieszę się, że znalazłam zajęcia z Olą i zdecydowanie poleciłabym każdemu!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2023

Naukę japońskiego chciałam zacząć już bardzo dawno temu ale nie potrafiłam się do tego sama zebrać. Jednak kiedy zaczęłam się uczyć z Olą nauka stała się bardzo przyjemna .
Ola ma niezwykle dużo cierpliwości, stwarza świetną atmosferę i bardzo dobrze uczy. Ma wielkie zamiłowanie do języka japońskiego jak i samej kultury Japonii. Ola w łatwy i przyjemny sposób przekazuje wiedzę i zaraża swoją pasją do kultury Japonii.
Ola jest niesamowitą nauczycielką, a jej każda lekcja wydaje się być podróżą w głąb Japonii ^^ Bardzo cenię sobie lekcje z Olą, z którą udało mi się przełamać blokadę do mówienia po japońsku, a także spojrzeć na naukę tego języka z całkowicie nowej perspektywy :) Z całego serca mogę polecić te lekcje i obiecać że będą cudownym przeżyciem :)))

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2023

Długi czas zabierałam się do uczenia języka japońskiego, ale po przeczytaniu wielu recenzji, w końcu zdecydowałam się na Panią Olę i tak o to uczęszczam już na zajęcia online przez ponad rok. Jestem z nich bardzo zadowolona. Prowadzone są one po prostu idealnie. Osobiście posiadam dość napięty harmonogram, jednak Pani Ola zawsze stara się idealnie pogodzić godziny zajęć i wrazie jakichkolwiek komplikacji nie ma problemu z ich przełożeniem na inny termin. Same zajęcia prowadzone są w przyjemny sposób. Pani Ola materiały zawsze wysyła przed zajęciami, odpowiednio dostosowuje tempo do osoby oraz po prostu - świetnie tłumaczy. Widać, że pani Ola również daży japoński jak i samą Japonię wielką pasją i zamiłowaniem, którą róznież przekazuję uczniowi, wprowadzając do lekcji ciekawoski kulturowe.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2023

Po przeczytaniu wielu opinii wybralam panią Aleksandrę do nauki języka japońskiego online, dla bardzo początkujących. Okazało się to doskonałym wyborem, bo pani Ola ma nie tylko dużą wiedzę, ale również dużo cierpliwości, żeby omawić i wytłumaczyć ten sam temat kilka razy, przez co japoński wydaje się wręcz banalnie prosty. Lekcje byly ciekawe i dość intensywne, ale tempo nauki było nadal  dostosowane do moich potrzeb.
Jednym słowem pani Aleksandra jest świetnym nauczycielem; jest zawsze przygotowana, punktualna, a co najważniejsze ma pasję do języka japońskiego, którą skutecznie potrafi zarazić. Polecam naukę japońskiego u pani Oli.

avatar
Emma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Ola jest świetna osoba, od której można się naprawdę wiele nauczyć. Na zajęciach jest super atmosfera, a materiały przygotowane i dostosowane do poziomu. Dzięki jej pomocy zdalam niejeden egzamin znacząco podnieść moj poziom japonskiego.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2022

Ola to naprawdę świetna nauczycielka, z którą nauka japońskiego to czysta przyjemność. Ma profesjonalne podeście i ogromną wiedzę dotyczącą nie tylko samego języka, ale także japońskiej kultury, co sprawia, że lekcje są ciekawe i urozmaicone. Każde zajęcia wiążą się z dużym postępem w umiejętnościach językowych, a mimo to atmosfera jest luźna i pozbawiona stresu. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2022

Ola to naprawdę cudowna nauczycielka jak i osoba. Jest sympatyczna, cierpliwa oraz posiada ogromną wiedzę. Zajęcia prowadzone są w luźnej i przyjemnej atmosferze. Bardzo podoba mi się, że poza samą nauką japońskiego, Ola często wysyła mi różne dodatkowe materiały/treści lub po prostu dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z Japonią. Na plus jest również to, że Ola jest elastyczna i solidnie przygotowana do zajęć.
Bardzo polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Zajęcia z Olą to naprawdę przyjemność - zawsze wszystko tłumaczy zrozumiale, mogę tak naprawdę sam nadawać odpowiednie dla siebie tempo a zawartość jest dobrze zbalansowana. Widać u niej doświadczenie z żywym językiem i wiedzę. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że w ostatni rok zrobiłem największy w życiu progres w nauce języka i wizja zdania N3 w końcu staje się realna ;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Szczerzę polecam zajęcia z Olą, cały czas panowała na nich przyjazna i luźna atmosfera co nie przeszkadzało w przyswajaniu wiedzy. Na każdą lekcję dostawałem przygotowane wcześniej materiały z różnych źródeł, które były bardzo pomocne. Widać, że Ola z pasują opowiada o Japonii dzięki czemu zajęcia są jeszcze lepsze!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Aleksandra jest naprawdę świetną nauczycielką! Zajęcia odbywają się online przez Skype, materiały dostaję w formie pdf przed zajęciami, zawsze dostaję też pakiet słówek na daną lekcję i zadania domowe po zajęciach i bardzo mi to odpowiada. W razie wielu błędów omawiamy je na zajęciach i Ola zawsze wszystko ładnie wytłumaczy. Nigdy też nie było problemu, aby przesunąć zajęcia na inny dzień bądź godzinę. Jestem naprawdę zadowolona z tych zajęć i nigdy nie zamieniłabym nauczycielki na inną!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Zaczęłam się uczyć z Olą od niedawna i jestem bardzo zadowolona z efektów i przebiegu lekcji! Jest bardzo elastyczna zarówno jeśli chodzi o terminy zajęć, ilość czy chociażby tempo – większe, lub mniejsze, mimo wszystko zawsze do przodu, ale bez stresu. : D Osobiście lubię też to, że dostaję prace domowe, z których dostaję potem od Oli rady czy feedback. Generalnie czuję się bardzo zachęcona do japońskiego, atmosfera jest luźna i przyjazna, przy okazji zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć o Japonii od takiej bardziej realnej strony. Polecam bardzo, dla osób które są ambitne, ale też gdzieś w środku zawsze obawiały się, że mogłyby nie dać rady, Ola tłumaczy wszystko przejrzyście, tak, że przestaje to być straszne.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Bardzo polecam zajecia z Ola, to swietny specjalista jak i wspaniala osoba. Praktycznie cay czas ucze sie przez skype, to swietna metoda dla zapracowanych jak i przemieszczajacych sie duzo. Ola jest zawsze super przygotowana i ma bardzo elastyczne podejscie do planowania zajec jak i samej nauki, bardzo mi to odpowiada.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Zasadniczo jeśli masz ochotę uczyć się japońskiego - Ola sprawi, ze będzie Ci się chciało bardziej :D
Uczę się pod jej czujnym okiem dwa lata - początkowo przygotowywałyśmy się do JLPT N5, teraz celujemy w N4. Na każdych zajęciach dostaję nowe materiały przygotowane przez Olę. Z Olą gramatyka wydaje się prosta jak budowa cepa, a kanji jak ślaczki rysowane w podstawówce. Żeby nie było tak kolorowo - jestem zasypywana zadaniami domowymi, dzięki którym nie wypadam z obiegu w przerwie od zajęć.
Zajęcia odbywają się głównie stacjonarnie w Poznaniu, ale również udaje się je przeprowadzać na Skype - w przypadku kiedy np. nie ma mnie na miejscu.
Nawet kiedy Ola spędzała semestr w Japonii, nie było żadnego problemu żeby umówić się na zajęcia na Skype, Ola wykazała się absolutną elastycznością jeśli chodzi o dopasowanie godzinowe PL-JP!
Ola jest bardzo kompetentna, wyśmienicie zna nie tylko język, ale też samą kulturę Japonii. Często nasze dyskusje schodzą na tematy poświęcone nie tylko samej strukturze czy genezie języka, ale również dowiaduję się wielu ciekawostek o samym kraju kwitnącej wiśni.
Serdecznie polecam :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

U Oli uczę się już od kilku lat. Najpierw przygotowała mnie do egzaminu N4, a teraz uczę się do N3.

Ola zawsze przygotowuje mi świetne materiały do nauki, dopasowane do moich potrzeb (co nie jest łatwe, bo przez wiele lat uczyłam się sama, przez co moja wiedza była na początku bardzo nieuporządkowana).

Zajęcia odbywamy albo stacjonarnie w Poznaniu albo przez Skype'a - Ola przygotowuje wtedy materiały w wersji papierowej lub elektronicznej.

Jest bardzo wszechstronnym nauczycielem - opróćz tego, że potrafi przygotować do egzaminów JLPT (na pewno co najmniej do poziomu N3) to świetnie można z nią wytrenować też język codzienny. Zajęcia nigdy nie są nudne :)

Podsumowując - bardzo polecam :D

avatar
Nataniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2020

Od 2 lat się uczę i nie wyobrażam sobie, żeby mieć inną sensei. Wcześniej próbowałem na własną rękę się uczyć, ale kanji i gramatyka mnie pokonywały. Teraz mi się to wydaje dziwne, bo na lekcjach wszystko wydaje się takie proste i logiczne :D Zadania domowe dostaję wedle moich chęci (i dziwię się, że sensei chce się sprawdzać te wszystkie sterty kartek O.o) , lekcje są zawsze ciekawe a materiały przygotowane tak, że nauka to sama przyjemność. Poza językiem dowiaduję się też o kulturze i życiu w Japonii. Najczęściej lekcje mam stacjonarnie, ale gdy sensei była w Japonii to lekcje mieliśmy przez skype i nie odczułem za bardzo różnicy. W skrócie, japoński nigdy nie wydawał się prostszy a nauka jest tak przyjemna, że aż sam się dziwię tym, że proszę się o pracę domową i nie mogę się doczekać kolejnych lekcji :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.